PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szczygiel06 drugie piwo odpalone, zaraz POE2, o północy chwila przerwy i jazda dalej XD
2
@Pedri16Future Wczoraj byłem świadkiem jak ktoś sobie odpalił petarde i akurat szła pani z psem, biedak tak się wystraszył, że trzeba było go wziąć na ręce i zanieść do domu, bo całego go sparaliżowało ze strachu.
Sam nie strzelam, bo raz, że to tak jakbym po prostu wypłacił pieniądze i je podpalił, a druga sprawa, że jak byłem mały to petarda mi w dłoni wybuchła (na szczęście bez konsekwencji) i od tego czasu nie tykam tego gówna.
0
@Nazio_87 również w tym roku brak planów u mnie, tylko że ja będę siedział sam przy piwku, szamce i pewnie jakiejś gierce. Z jednej strony spoko, bo się nie upodle i jutro nie będzie umierania, z drugiej człowiek nie jest przyzwyczajony żeby tak samemu siedzieć na sylwestra.
Ale może nowy rok przyniesie coś lepszego, oprócz tego co już pewne - też mnie czeka przeprowadzka za pół roku i to już na swoje w końcu.
9
@draxidox jak sobie pomyślę, że ktoś to nagrał, obejrzał i stwierdził "ale zajebiste" i to wstawił z pełną świadomością to aż mnie wykręca xD
0
A gdyby tak United spadło z PL? Piękna sprawa
1
@VegetaPolska no niemożliwe, że kontynuacja z dość ograniczonym tematem jest 1:1 xd
3
@marcin62 nie ma co xD Przerabiałem to już tyle razy, że szkoda na to czasu, bo poznanie tam kogoś normalnego, zdrowego psychicznie graniczy z cudem. Jakieś 99% kobiet tam to typowe mentalne nastolatki, które nie wiedzą czego chcą. Nawet jeśli na początku wydaje się normalna to potem i tak wyjdzie jak bardzo ma nasrane w głowie (bardzo dużo wynika z tego, że siedzą na tym instagramie i słuchają innych kobiet, najczęściej "doradców" co do związków i relacji XD), nie wie czego chce. I to co się mówi to jest prawda - im bardziej masz je gdzieś tym one bardziej będą Cie prosić o atencję, a jak nie zrobisz tego co ona chce to urwie kontakt i znajdzie innego.
@Konradowskyy też mi się raz udało stworzyć kilkuletni związek z osobą z tej apki i to jest ten 1% osób, które ciężko znaleźć w zalewie syfu jaki tam panuje.
1
@Messibestplayerintheworld mimo że ograłem na konsoli to również czekam na PC, zupełnie inny feeling w takich grach jest na kompach.
2
@Astad Jak dobrze pamiętam to tak
2
@Astad odczarowanie miłości co do Yen, najlepszy moment kiedy robi się ją w uja XD Niesamowicie irytująca postać w grze.
Aard po ulepszeniu w dodatku Krew i Wino.
Pierwsza myśl to Dettlaff i przy tym zostanę.
11
@michaleu śmieszy mnie pokazywanie wszystkim jaką zajebistą są rodzinką, jakby to kogoś obchodziło XD Ale to jest znak tych czasów, trzeba się pochwalić wszystkim, jaki masz stół na wigilię, jakie prezenty dostałeś, ile osób było, jak byłeś ubrany. Przynajmniej widać kto jest jebnięty i liczy na atencję osób trzecich.
1
@TR3YWAY odkąd nie mieszkam z rodzicami nie przyjmuję tej patologii u siebie xD Z Bogiem nie ma to nic wspólnego, byle napchać sobie kieszenie.
Nie chcę mi się słuchać jego gadania, że pójdę do piekła, bo nie chodzę do kościoła, że bezbożnik jestem, a ja nie gryzę się w język, lubię mówić to co myślę.
0
@ikar34 ogólnie jakieś żarty to uważam, że spoko, taki jest internet (jak ktoś tego nie rozumie lub nie umie tego zrozumieć to należy się odciąć, a nie dalej nagrywać), ale jest pewna granica. Jestem przekonany, że jakieś dzbany do niego przyjadą i może się zrobić nieciekawie.
4
@Kgorecki2500 tak, wczoraj sam sobie kupiłem klawiaturę i słuchawki, a na mikołajki kartę graficzną XD
1
@tomek8756 ja lubię te jesienno/zimowe wieczory, ale może dlatego, że lubię grać w gry i ma to swój urok w tym czasie.
A tak poza tym to wiosna top jeśli chodzi o porę roku, temperatura przede wszystkim idealna. Dla mnie lato to najczęściej męczarnia straszna jak wjadą te najgorsze upały po 30+ bez żadnego wiatru.
1
@Deeespacito nie czuję już od dawna, w tym roku szczególnie, ale cieszę się, że są.
Zawsze doceniam czas spędzony z rodziną.
3
@Hubert102 zazdroszczę, ja już nie pamiętam jak śnieg na święta wygląda xD
0
@Marian_Pazdzioch panie, w fma sobie pograj lepiej jak chcesz karierę. Kariera w tym gównie od EA to taki szczoch, że szkoda jakiekolwiek pieniądze za to dawać.
4
@Commando w takim razie trzeba być idiotą żeby taką umowę podpisać. Brak poszanowania własnej prywatności.
1
@fcbarcafan19 grałem, dla mnie średniak. Gra jest niedokończona i jeśli komuś się nie pali żeby w to zagrać to lepiej poczekać nawet rok. Niezbalansowana (trzeba się ratować modami nawet po tych ich aktualizacjach), Zona jest martwa, eksploracja po 20h nie ma żadnego sensu, brak zestawów do szybkich napraw, słabo rozbudowana sekcja ulepszana broni, sztuczna inteligencja nie istnieje, optymalizacja taka sobie, ale tu trzeba brać poprawkę, bo to Unreal Engine i można tu jeszcze parę rzeczy wymienić. Do tego fabuła to jakiś bubel jak dla mnie xD
Nie grałem po tym nowym updacie, bazuje na poprzednich (wątpię, że zmieniłbym opinie, ale w wolnym czasie może sprawdzę). Przejście gry zajęło mi jakieś 70h około.
3
@macio_944 nie wiem o co chodzi, ale to od teraz jeden z najważniejszych pucharów do zdobycia i jak wygrają to będzie przejazd ulicami Madrytu.
@Oskar00 @mekston człowiek się już gubi przez te wymysły FIFA/UEFA XD
0
@konrad1661 zobacz sobie Yekindara jak gra XD To jest dopiero jazda.
0
Niko uratował Nuke, gdyby przegrali to po meczu imo
0
@Kgorecki2500 jakie? I pytam poważnie, sam bazuję tylko na grach, książek nie czytałem i z mojej perspektywy, po przejściu próby traw Ciri jako wiedźminka ma sens, bo osobą, którą była wcześniej siłą rzeczy już nie jest ze względu na mutacje.
4
@macio_944 sam byłem przeciwko Ciri jako głównej bohaterce, ALE jeśli przeszła próby traw i efektem ubocznym było np utracenie poprzedniej mocy, której nie kontrolowała w 100% i była tykającą bombą to ma to już sens. Naturalna droga znerfienia postaci tak żeby można było ją rozwijać w kierunku wiedźmińskim.
To taka luźna interpretacja, bo wszystkiego dowiemy się z biegiem czasu.
I u mnie było to po prostu argumentowane tym, że jest zbyt op, a nie jakieś lgbt albo że mam problem z graniem kobietą w grę xD Ci sami ludzie ogrywali pewnie Horizona, Tomb Raidera (dwa szybkie przykłady) i nie mieli z tym problemu, a tu pieprzenie o równości na siłę, że trzeba na siłę zrobić kobiety silniejsze od mężczyzn. W W3 też grali Cirillą przecież, która była najmocniejszą postacią w grze bez wątpienia :D
4
@marcin62 Jełopów tyle powychodziło po tym trailerze, że aż mnie to boli, że nawet społeczność graczy zaczyna doświadczać zidiocenia. Wystarczy zobaczyć jak Geralt wyglądał na CINEMATIC TRAILERZE, a jak finalnie. Ci ludzie nawet nie wiedzą chyba co oglądają.
1
@macio_944 akurat wstanę do roboty i będzie co poczytać, elegancki piątek się szykuje
0
@kondzix2115 i niech tak się stanie. Niech będzie dopracowany, dobrze zoptymalizowany (co wg mnie będzie osiągnięciem na UE), a w międzyczasie człowiek ogra sobie na spokojnie Mafie, GTA, KCD2, Gothica Remake, Ghost of Yotei i jeszcze pewnie coś się znajdzie o ile wszystko wyjdzie zgodnie z zapowiedziami.
1
@macio_944 CDPR niech najlepiej siedzi cicho i pracuje, przede wszystkim wymasteruje optymalizowanie Unreal Engine, bo jak widzę co się w Stalkerze dzieje na tym silniku to aż się boję co możemy dostać xD
0
@Krzysztof1987 XD