1

Paco bym zostawil, Denisa takze. Oboje jednak cos dawali jak nawet wchodzili z lawki. Reszta bezdyskusyjnie do sprzedazy jak najszybciej

7

Z Roberto w srodku i Semedo na PO oraz kadra z Antkiem i Dembele + Mina dostajacy szanse i Umtiti z kontraktem i klauzula 500 mln. Oczywiscie 4-3-3 bez zadnych Gomesow, Turanow i innych pilkarzy, ktorzy nadaja sie do klubow typu Valencia czy Sevilla.

0

Dlatego nie ogladam polskiej tv i meczow po polsku, bo Ci wszyscy tam sa siebie warci. Moze z jakimis malymi wyjatkami

0

Z tej powtorki wyglada, ze byl, ale trzeba by bylo zobaczyc z bliska i z przeciwnej strony

0

Z takim CV to wszedzie prace znajdzie :D

3

Niestety udaje, bo teraz znowu upadl i wstal za chwile jak sedzia nie odgwizdal

5

Niech James tam nigdy nie wraca, bo tez nauczy sie takiego grania jak teraz. Na prawde podziwiam Paulinho, ze teraz nie dal w morde Vasquezowi za ten usmieszek i ignorancje. Ja bym chyba nie wytrzymal

5

Z taka taktyka to do Athleticu niech wraca. Barca nigdy nie powinna grac 4-4-2 i nigdy tak defensywnie

1

Niestety sedzia znowu daje popis, odechcewa sie ogladac takie mecze, w ogole cala lige hiszpanska sie odechcewa ogladac, bo z sezonu na sezon coraz gorzej

0

Tu powinien byc szpaler dla Iniesty od obydwu druzyn wg mnie. To by bylo piekne

3

Faul Suareza niestety byl

0

No i teraz nie odpuszczac jak po pierwszej bramce

0

Co chcial Valverde osiagnac wprowadzajac do Barcelony taki defensywny styl? Zbalansowac atak z obrona? Wyszlo na to, ze nic nie mamy na ten moment

4

Roberto za kare powinien juz do konca sezonu nie wychodzic na boisko. Bale tez powinien wyleciec. Zachowanie Messiego tez ponizej poziomu z tym atakiem na Ramosa. Brakuje takiego Puyola, ktory wzialby ich za łeb i kazal grac, a nie polowac na zdrowie. Nie musimy byc drugim Realem

0

Za chwile mundial, a tu sie zaczyna atak na nogi, niepodoba mi sie to. Tym bardziej, ze Messi chce w tym uczestniczyc...

1

Jesli Benzema stwarza zagrozenie pod nasza bramka to na prawde jest zle XD

0

Mozna bylo siegac po rezerwy, oni by na pewno wybiegali sporo, bo chcieliby sie pokazac, nawet Paulinho, Dembele, Gomes, Denis Suarez by dali rade z kims slabszym chociazby na remis. Nie mowie, ze ciagle mielismy rotowac, ale np jakby Messi zaczynal na lawce z Suarezem to nikt by sie nie obrazil. Wina stoi po stronie Valverde w duzej mierze, nie tylko naszej kadry, ktora jest tragiczna mozna powiedziec. Nie wiem czy my nie mamy najgorszej lawki w Europie. Z Bayernem moglibysmy o ten tytul powalczyc.

0

Ale my w lidze mielismy mega komfort, tylko Valverde nie rotowal i zajechal sklad. Gralismy praktycznie tez tylko w LM jeszcze o cos, bo mistrza mielismy praktycznie pewnego od dlugiego czasu. To samo w PK, bardzo szybko ogarnelismy sprawe finalu, tez moglismy skupic sie na LM. Zaangazowanie i ambicja Romy nas zweryfikowala. Jesli chcemy w nastepnym sezonie wygrac LM to musimy troche wziac przyklad z Realu (jakkolwiek to brzmi). Oni o nic nie graja w lidze, zaraz maja final LM, a widac po nich, ze chca wygrac z nami. U nas niestety po pierwszej bramce juz tego nie widac.

10

Dlatego Real jest w finale LM...Bo oni graja ciagle, nie poddaja sie, my za czesto przechodzimy obok meczu. Mam wrazenie, ze Realowi bardziej zalezy niz nam, a to my mamy jeszcze cel w lidze, nie oni

0

Typowo, do pierwszej strzelonej bramki przez nas gramy cudownie, przeciwnik nie ma praktycznie pilki, a po strzelonej bramce oddajemy calkowicie inicjatywe, why? Taka taktyka? ;_;

0

Ronaldo od 5 lat gra z kontuzja

3

JESZCZE CZTERY, JAZDA

0

Ray Hudson i Klasyk, idealne polaczenie :D

2

Czemu mam wrazenie, ze Barce normalnie boli tylek niemilosiernie, ze Real tego szpaleru nie zrobi? XD Jak dzieci normalnie xD

0

Reddit soccer streams, pelno tego jest

0

To mogles dac nawet Barcelona vs Real, ze obie strzela lub wygrana Barcy i obie strzela gola. Pewnie kurs normalny i jakbys przegral to by az tak nie bolalo xd

0

Kurs 1.09? Serio?

0

Patrzac po sytuacjach bramkowych i posiadaniu pilki to Jaga ma spora przewage

5

Gdyby Napoli nie mialo pelnych gaci na mysl o mistrzostwie to moze by wywalczyli w tym roku. Po wygranej z Juve juz praktycznie sobie przypisali mistrzostwo, jak widac sa za slabi jeszcze

13

Juz lepiej zjesc dobrego kebsa niz ten syf z MC ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?