PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 mi na jednym bramka Wirtza i Sorlotha, a na drugim wygrana City, Leverkusen, remis/wygrana Atletico, remis/wygrana Lazio i wygrana Napoli. Może coś dzisiaj się uda xD
Edit: O właśnie widzę, że Sorloth nie gra, ciekawe jak to Betclic rozliczy. Pewnie wejdzie w 80 minucie i uwali kupon
1
Wszystko idzie zajebiście, nie możesz się doczekać kolejnego meczu Barcelony (dziwne uczucie)? Cyk przerwa na reprezentacje.
1
@Kamil689 potwierdzam, zamyka mi buzie póki co. I niech to trwa.
To samo Olmo, jedynie mam nadzieję, że kontuzję będą ich wszystkich omijać.
5
Flick ściągaj tego Yamala, po co ryzykować, że się odklei komuś przy takim wyniku
1
Oglądając Yamala czuję się często jakbym widział Messiego. Prowadzenie piłki, zejście na lewą nogę i te podania podcinką. Niech go zdrowie nie opuszcza nigdy i niech będzie takim koniem fizycznym jak Leo.
4
@fart zaraz wjadą z argumentem typu "a ile Barcelona ma LM" XD
2
@Sulimo +1, dać ludziom jakiś większy dodatek za pracę w takie dni "świąteczne" i nie byłoby większego problemu.
Oczywiście zaraz ktoś wyleci, że pieniądze nie rekompensują czasu spędzonego z rodziną i że jestem materialistą, ale cóż, zawsze przecież można znaleźć pracę w systemie pn-pt, weekend wolny, prawda?
1
@marcin62 ja myślałem, że to się po prostu zepsuło i drukuje aż do końca papieru XD
2
90 minuta i dalej jest jazda w pressingu. Nie pamiętam kiedy była przyjemność z oglądania Barcelony. Oby z meczu na mecz było jeszcze lepiej, zaczyna być widać rękę Flicka pod kątem fizycznym i mentalnym.
8
Gwiżdżą na Nico uposie, no nie mogę XDDD
7
@kanver_ zaraz ambasada Cie zlinczuje za to pytanie.
Oczywiście, że tak xD
1
@Bogan Komoot, używam podczas jazdy rowerem i jest spoko
0
@Masnymichael oni pokazali reklamę podczas przywitania zawodników w superpucharze XDD No ciężki szok przeżyłem, człowiek płaci tyle kasy, a oni reklamy nawet w takich momentach dają
1
@kuz no niestety, z wtyczką fajnie się robi, ale szybko wlatuje ten ban xD Dlatego leżę rozłożony na kanapie i klikam na konsoli. Szczerze to już czysto 4fun, gram na konsoli w to 2 tygodnie, a musiałby mi wypaść R9, Pele, Ronaldinho lub Lucio w najlepszych wersjach żeby sensownie ulepszyć skład.
0
@adamek20151 rewanż z Chelsea w LM w 2012 roku, 2-8 z Bayernem, chociaż ten pierwszy bardziej wkurza, bo ilość pecha w tamtym meczu to był jakiś absurd
0
@Klabax no właśnie, ma charakter i nie gryzie się w język. Tego Lapcio nie lubi najwidoczniej xD
2
@FcPortoFan1999 co za ułomny kraj
1
@Faro poważnie oni tam dalej klękają?xD
0
@Kgorecki2500 z jednej strony rozumiem te wszystkie manifestacje, oburzenie, chęć wpłynięcia na pewne decyzje, ale jedyne co może przynieść takie zachowanie to kary dla klubu XD Takie trochę sranie do własnego gniazda
0
@ArcziArtt jak format to zawsze od zera
0
@BorzyKrzys zgodzę się, brakuje tej widowiskowości, fantazji, grania na wysokim ryzyku, szczególnie jeśli chodzi o skrzydłowych.
Wiadomo, fajnie żyje się nostalgią, bo kiedyś to kurła było lepiej, ale serio mam wrażenie, że skrzydłowy kiedyś, który był w topowym klubie charakteryzował się właśnie tym, że nie bał się dryblingu, starał się robić takie śmigło na skrzydle, że boczny obrońca miał dosyć po 30 minutach, a teraz to dostanie piłkę, zamacha nogami, zamarkuje podanie i cyk oddajemy do najbliższego xD
2
@Gaz Gość za takie ośmieszanie potem dostawał żółte kartki xD Fenomen, szkoda, że skończył się tak szybko jak zaczął. Gdybać można, ale uważam, że jakby nie skusił się na to zasrane PSG to Barcelona nigdy takiego dna finansowego by nie osiągnęła.
2
@macio_944 Ferran to nie wiem czy w Zagłębiu Lubin na skrzydle by się załapał do gry, tragiczny zawodnik, jak on dostanie więcej niż "1" za ten mecz to chyba dlatego, że to pierwszy mecz sezonu.
Ja nie liczę już na żadne transfery, problemy z Olmo, finansowe dno i co roku jest to samo. Osobiście wolałbym żeby sobie odpuścili już i stabilizowali klub finansowo. Nie stać Barcelony na eksperymenty, jeden już zafundowali, niestabilnego zdrowotnie Olmo właśnie xD
Druga połowa przyjemna dla oka, Casado jak się ogra to może być kolejny top pomocnik, przy Pedrim wyglądał na o wiele spokojniejszego i oby tego już omijały kontuzje.
2
@AlwaysBlaugrana to powinien być jego ostatni tydzień w tym klubie
1
Już się bałem, że po tym zatrzymaniu zacznie drobić te kroki XD W końcu normalny, pewny strzał z karnego
4
@Pawel13sz Neymar bez roku grania, z nadwagą i po 3 piwach byłby lepszy niż Ferran i Raphinha razem wzięci
0
@AlexDark00 od tego jest napastnik o profilu Lewandowskiego XD
1
@gasiciell strzelił na dupie, więc można zaliczyć
0
Nie ma co się czepiać młodych, Lewandowskiego, który żyje z podań, Balde, który na swojej stronie jest sam, BO Ferran to jest chodząca katastrofa, Raphinha to samo. Nie rozumiem co się dzieje na boisku w ogóle ze strony Barcelony XD
To pierwszy mecz Flicka, ale mam nadzieję, że Niemiec widzi co się dzieje i od drugiej połowy zmieni ustawienie na 4-3-3 i chociaż jeden z tych placków wymienionych wyżej zejdzie z boiska. Yamal zresztą w takim ustawieniu również nie istnieje.
0
Newcastle już w pierwszej kolejce jest bardzo bliskie wpisania na czarną listę jeśli chodzi o obstawianie XD