PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz jakaś egzotyczna liga, coś mi się kojarzy xD
1
@Pawel13sz to co się stało z tym klubem to już jest po prostu śmieszne. Nawet już się człowiek nie denerwuje, bo po co xD
9
@Lionel_Messi10 to Ty cały czas płaczesz xD
4
@MichuZ44 nie ma co, bo i tak tego nie zrozumieją xD
@Lionel_Messi10 chore kontrakty doprowadziły ten klub na dno finansowe i pogódź się z tym, że Messi nie był takim grzecznym chłopcem za jakiego uchodził.
0
@4drian0 każda gra w takim abonamencie jest w najlepszej wersji (raczej nic się nie zmieniło z tego co widzę), to samo było z AC Mirage chociażby czy grami od EA na ich platformach. Nie wiem jak to działa i jaki w tym sens dla deweloperów, ale w takim układzie to gracze na PC grają za grosze kiedy Ci konsolowi są dymani bez mydła.
https://www.gry-online.pl/galeria/forum/4/766078641_3.jpg
0
@4drian0 A na PC Ubisoft+ na ich platformie i gierka do przejścia za 70 zł w wersji Ultimate XDDDD
2
@tristan87 śmieszne są te kary za jazdę po pijaku. To powinno być traktowane jako próba zabójstwa i minimum 10 lat paki bez żadnych zawiasów w ciężkich warunkach.
A tak to gość już któryś raz wsiada sobie pijany za kierownicę i dalej mu nic nie zrobią xD
10
@Arden każdy wie jak jest, nikomu się to nie podoba, ale pewnych rzeczy po prostu nie wolno mówić, szczególnie przed finałem xD No skończona kretynka xD
1
@macio_944 takim to tylko łapy poucinać
3
@kanver_ wydaje mi się, że to błąd jakiś i 50m jest stałej + 10 w bonusach, co finalnie ma dać 60.
2
@Gaucho a może po prostu jesteśmy już zmęczeni debilnymi ruchami tego klubu?
2
@sen jak codziennie wali butle wina to już jest ostry problem imo i to już powinno się leczyć
3
@KrwawiaceoczyVEB "ma nawracające urazy prawego kolana" XD
Jasny gwint, co się z tym klubem stało, że praktycznie rok po roku przychodzi tu nowy placek ze szkła xD
7
@doc przybiją sobie piątkę z Pedrim na łóżku szpitalnym gdzieś w okolicach października
0
@TheNekro94 współczuję, ja za tydzień dopiero, ale wstać o 5 po kilkunastu dniach siedzenia do późna i wstawania o 11 to będzie coś strasznego
0
@blakkudium To Chelsea jest upośledzone z tymi stratami czy pijani grają? XD
1
@Sulimo Iga jeszcze trochę pogra, daleko jej do końca kariery, ale takiego Lewego to ludzie docenią jak skończy grać i będzie gadanie "kurde, ten Lewandowski to jednak był dobry". Mentalność naszego kraju to jest coś strasznego. Krytyka się należy za takie porażki, ale nie można kogoś skreślać i mieszać z błotem od razu.
Większość takich ludzi to pewnie ani prosto piłki nie potrafi kopnąć ani trzymać rakiety tenisowej w ręce xD
0
@lucca87 nie no, patrzę sobie na jego historie kontuzji to gość dosłownie co chwilę łapie jakąś kontuzje mięśniową xD
Znając ten klub to go kupią za te 60 baniek i w ciągu miesiąca chłop wypadnie z gry hahaha.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Lola120 Djoko, Federer, Nadal, ciężko wybrać jednego, cała trójka jest wybitna.
0
@messi564 mi się chce, z racji, że mam urlop to chętnie obejrzę presezon.
Ciekawi mnie jak Flick ich ustawi, co będzie testowane, jaki pomysł ma Niemiec na Barcelonę. Nie przyszedł do nas gość z DNA Barcy (w końcu) i sama ciekawość sprawi, że będę oglądał, z nadzieją, że w końcu zaczną grać z jajami i będą wykorzystywać swoje atuty w 100%, które niewątpliwie mają.
Co do Realu to nie ma co porównywać. Tam hajs spada z nieba dzięki Perezowi, mogą robić co chcą w każdym okienku transferowym, co nie znaczy, że nie można z nimi walczyć o najwyższe cele. Skupisko gwiazd i ego topów jak Bellingham, Mbappe czy Vinicius wcale nie musi wyjść na dobre.
0
@Kgorecki2500 kłóciłbym się
4
@Culer9002 ogólnie będąc już tak rozpoznawalnym w tak młodym wieku to musi być przerąbana sprawa żeby znaleźć sobie partnerkę (teoretycznie może mieć każdą jaką sobie wymarzy, ale wiadomo o co chodzi). Chłopak nigdy nie będzie pewny czy kocha jego czy jego pieniądze i sławę, szczególnie w obecnych czasach xD
0
@AlexDark00 gitarka, także kupuję bez strachu
0
Mam pytanie, może głupie, do posiadaczy PS5 xD
Zaloguje się tam na konto playstation, które mam od czasów PS4 czy trzeba robić od nowa? Trochę gierek tam mam i szkoda by było je stracić.
0
@Transu96 Piękne, ale gdyby wywalić w pizdu tych sponsorów z przodu koszulek to byłoby jeszcze lepiej. Tak samo koszulka Barcelony imo traci cały urok przez Spotify walące po oczach na samym środku koszulki xD
3
@TR3YWAY potwierdzam, Indonezyjczycy spoko goście, aż zazdroszczę im tego zapału do pracy xD
1
@Masnymichael wszystkie na trudnym minimum, lubię jak gra ode mnie czegoś wymaga, ale pomijam te hardcorowe gdzie nie ma huda, najmniejszych podpowiedzi, mapy XD
Pamiętam jak Hitmana sobie odpaliłem na takim, no nie da się tego ograć nie mając po kilka godzin dziennie na jedną lokację
0
@FcPortoFan1999 obstawiłem zwycięstwo Legii, także wiadomo, że dupy dadzą xD
0
@AlexDark00 lecz się xD