0

@szkodastrzepicryja oni nie grają na swoich sprzętach, nie mają dostępu do internetu, nie mogą wnieść na halę nic ze sobą. Dostają nowy sprzęt przed podłączeniem bodajże. Po Forsakenie chyba zaczęło się tak robić.

1

@szkodastrzepicryja nie ma szans przy obecnych zabezpieczeniach na tych turniejach.

Złoty dzieciak cs'a, ma potencjał na największego i jest inny niż simple, zywoo, monesy czy niko - gra tylko jako rifler

0

@Encore gdyby to nie był 2024 to serio bym pomyślał, że gość brał jakieś lekcje u Forsakena xD

1

@Encore do tego to typowy rifler. Oj chłopak może namieszać ostro i wykręcić takie statystyki jak nikt nigdy.

5

@GeneralXavi do takich to powinno być pozwolenie na strzelanie bez ostrzeżenia. Szybka akcja i przyjeżdża śmieciarka

0

@tadzik447 ile to by człowiek dał żeby zaczynać nocki w niedzielę i w piątek od 6 mieć weekend. Tak jak jest teraz to nawet tej wolnej soboty nie czuć, bo nim się odżyje to już ten dzień mija.

2

@Dertinho gdzieś czytałem, że TaZ w G2 w ogóle nie ma wpływu na żadną taktykę i że jest tam tylko od mentalu xd

0

@ranger3120 na tamtych turniejach Monesy i Niko grali cs'a nieosiągalnego dla nikogo. Kiedy oni nie zagrają dobrze to jest kompletny brak pomysłu na grę, Hooxi już nie wie co ma callować, rashuje jak 5 lvl na faceit, oddaje fraga nie robiąc kompletnie nic.

@Nicko i tak jak wyżej, widać jego brak pomysłu na grę kiedy ta dwójka ma słabszy dzień/okres. 0 zaskoczenia, 0 presji, czekają jak Monesy albo Niko zrobi entry, jak zginą to po rundzie.

0

@Encore niech tego Hooxiego wywalą po odpadnięciu to może im się coś tam ruszy. To jest aż niemożliwe, że taki słabiak gra w G2.

0

@Cyzix G2 imo jest dużo słabsze od Vitality.

2

@urbie999 Zywoo dostał za kilka hp granat, a regulamin mówi, że w takim wypadku nie można już powtórzyć rundy

0

@koziar ja to bym się wstrzymał póki co z jakimkolwiek wyrokowaniem i porównywaniem. Oczywiście chciałbym żeby zbliżyli się poziomem do dawnego VP, ale do tego jest bardzo długa droga. 9ine też robiło super wyniki (hades, kylar, goofy), a się potem posypało wszystko, też były nadzieje i porównywania do Virtusów.

0

@Kamil01 Barcelony też xD

0

@HighestInTheRoom tym bardziej, że kobiet jest tak dużo i to różnego typu, że i nawet taka ciapa znalazłaby kobietę po takim czasie "poszukiwań", bo są też takie, które lubią takich nieporadnych i głupich w imię prowadzenia takiego za rączkę i uczenia podstaw w relacji damsko-męskiej xD Najczęściej jest to relacja fwb gdzie potem i tak chłop cierpi jakiś czas, ale wyciągnie wnioski na przyszłość, złapie trochę pewności siebie.

4

@esem91 wszystko zależy od tego ile chcesz przeznaczyć.

0

@FcPortoFan1999 szybciej tam przyjdzie ktoś kto wyda te miliony z głową niż Barcelona wyjdzie z bagna finansowego niestety.

6

@jakub1906 dla mnie to on odejściem z Barcelony zakończył swoją karierę. Totalnie z dupy ruch, idiotyczny i uwarunkowany tylko jednym - pieniędzmi, ale nie dziwi mnie to, bo to w końcu Brazol. Na pewnym etapie życia u nich chyba jest w DNA wpisana jakaś odklejka xD

23

@LM10GOAT Robert to szczególnie musi być załamany, bo jak przyjdzie ktoś z mózgiem (oby) to przyspawa go do ławki :v

0

@Kozinho. inna sprawa, że Guardiola ze swoim warsztatem z takiego De Jonga zrobiłby pewnie topowego zawodnika na swojej pozycji.

0

@Herato osobiście myślę, że ligę i tak wygrają. Girona nie wytrzyma presji pod koniec coś czuję, a Real jak to Real, nie trzeba komentować xD

0

@MESSIah16 z takiej ślicznej dziewczyny zmienić się w coś takiego (bo inaczej nie da się tego nazwać). Ale niektórzy ludzie mają przeorane łby.

1

@Peciak najlepszy De Jong, najgorszy Lewandowski

0

@bartekvisca póki co nie, ale mam nadzieję, że w ciągu najbliższych miesięcy się to zmieni, a to już zależy od pracodawcy, bo ja swój krok zrobiłem.

12

@MesQueUnClub96 oby nigdy.

2

@Messibestplayerintheworld na jego miejscu już prosiłbym o transfer gdziekolwiek z tej gówno ligi. Chłopa zaorają coś czuję.

2

@DiscoCzareQ dobra weź już zamilcz człowieku, nie jesteś zabawny

0

@AlphaNumeric tak jest, Real to niesamowity mental, w 100% zasłużona wygrana

4

I ludzie z obozu białych widzę, że cieszą się z tej wygranej. Wychwalają mental, piszą jaka ta drużyna jest niesamowita XD

Serio czas się odciąć od tego skorumpowanego sportu, bo to aż szkoda się wkurwiać.

0

@MesQueUnClub96 dopóki hajs będzie się przelewał to nikt z tym nic nie zrobi.

12

@VegetaPolska że Ci nie wstyd tu komentować meczu realu po tych wałkach, madrycioku XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?