0

Jako że przysiadłem do RDR2 ponownie po latach ogrania tego na konsoli (teraz planuję ograć na PC dużo więcej niż fabułę) mam pytanie, szczególnie do weterana, tak mi się wydaje xD @macio_944

Aktywności poboczne znikają jeśli przejdę dany rozdział czy one są dostępne większą część gry w każdym momencie do tego kluczowego momentu fabuły? Są jakieś znaczne profity za robienie wyzwań, poboczniaków (reputacja itd) czy jest to po prostu typowo pod osiągnięcia na platformie?

2

@Deviler odpalając wczoraj RDR2 ponownie i biegając 5 minut już było widać jak Rockstar odjechał jeśli chodzi o samą fizykę gry, zachowanie świata i sztuczną inteligencję. A ta gra wyszła przecież 5 lat temu (4 na PC). Kupię nawet konsole dla samego GTA VI jeśli nie puszczą tego od razu na PCty xD

0

@kylo12 Też mnie to przeraża. W 2006 roku jak tacy dopiero na świat przychodzili to ja oglądałem finał LM Barcelona vs Arsenal, a potem MŚ. Gdzie ten czas ucieka..

0

@FcPortoFan1999 marketing, więcej się mówi o gali, trafia to do większej ilości osób, ludzie się kłócą pod postami. Im to na rękę niestety.

1

@FcPortoFan1999 I tak by było wiadomo kto wygrał, nawet chwilę przed galą, bo jestem pewny, że gdyby Messi przegrał to by się tam nawet nie pojawił i byłaby o tym informacja. Jest jak jest. Żyjemy w czasach internetu.

0

Komentarz usunięty

0

Ale Faze sobie ciśnie ładnie w nowego cs'a. Co cieszy, bo trenerem jest Neo. Nie wywalili go po słabszym okresie (okresie próbnym?) na końcu cs:go i zaczyna to przynosić efekty.

4

@QQL5 odkąd przestałem chodzić w soboty do roboty to od razu żyje się lepiej. Współczuję tym, którzy nie mają możliwości odmówić. Również pozdrawiam ^^

0

@Criss18Barca usunęli ten styl gry póki co, więc tak

0

@Dari0G A nie chce mi się nawet z tobą dyskutować XD

Nie spotka mnie nic podobnego, nigdy w życiu, bo nie jestem idiotą jak Dubiel, prosta piłka.

0

@Dari0G gdyby on i jego PR nie byli debilami to by ich nie wyzywali. Wystarczyło wziąć to na klatę, wyjść i się przyznać.

Dubiel zrobił najgorzej jak mógł, opublikował ich wizerunek gdzie dowody na Marcinka są (wiedział i nie powiedział, w dodatku bronił), a on i jego rodzinka brną w kłamstwa.

26

@Kuba_1 powtórzą finał tak jak karnego Błaszczykowskiego z Portugalią.

0

@kuz zobaczymy, stawiam na końcówkę 2025 lub początek 2026, sądząc po tym co mówili - czyli że wyciągnęli wnioski z premiery CP2077. Do pierwszego trailera zleci, a potem już będzie tylko gorzej :D

0

Cyberpunk (Phantom Liberty) skończony w całości, każde zadanie, aktywność na mapie i jeśli czuć pustkę to znaczy, że była to zajebista przygoda. Fenomenalny dodatek. I jak człowiek pomyśli, że na kolejną historię od Redów trzeba czekać długie lata to aż się smutno robi.

0

@Encore Bardzo bym chciał żeby to był Yamal, ale mimo wszystko kiedy wchodził Messi to wszystko zaczynało grać i robiła się taka ekipa jakiej już nigdy w historii piłki raczej nie zobaczymy. Przede wszystkim nie było takiego syfu jak obecnie, no i byli trenerzy z jajami, którzy nie bali się ryzykować. Nigdy nie zapomnę jak Guardiola wymyślił sobie Leo na fałszywej 9 w klasyku. Madrycioki nie wiedziały co się dzieje, piękne czasy.

0

@Tom0VeB napisałem pw. Jutro odpiszę jak coś

0

@Goh Van Dijk zdecydowanie

0

@AmigoBlancos i git. Po cholerę znowu mamy zajmować miejsce komuś komu zależy? Niech tam jadą reprezentacje, które coś pokażą. My z takim graniem to możemy sobie towarzyskie popykać z jakąś Gwatemalą.

0

@FcPortoFan1999 na to liczę. Niech tam jadą reprezentacje, które coś pokażą i które chcą tam grać. Po co ma tam jechać Polska? Zagrać 3 mecze i nagrać sobie vloga na youtube?

0

@FcPortoFan1999 oby. I jak najwyższa przegrana.

1

@Tom0VeB wydaje mi się, że ogromnym wąskim gardłem jest tutaj procesor, czyli ogranicza on dosyć mocno kartę graficzną. Nie wiem kto to składał i kto tak dobrał parę cpu-gpu, ale mam nadzieję, że już się tym nie zajmuje.

2

@Rl9k1nG Za tydzień będziesz mógł zagrać finały bez grania kwalifikacji.

0

@Tom0VeB a jaki masz sprzęt oprócz rtxa 2070?

1

@macio_944 zobacz na afterburnerze jakie masz wartości utylizacji cpu i gpu, najprostszy sposób.

0

@macio_944 może bottleneck jakiś?

9

@tristan87 jakim idiotą trzeba być żeby zarabiać miliony i bawić się w takie coś XD Ale no nie od dziś wiadomo, że piłkarze to w większości debile.

1

@DaPidejpi Nie podoba mi się ten LP, 71 strzałów na skrzydle, dramat imo. Kimpembe za Hernandeza na pewno, kup sobie Daviesa, Upamecano i Comana jak masz budżet, a jak nie to zbieraj na nich, bo warto.

Ja czymś takim pykam, czekam na zadania z expem żeby dobić 40 lvl i wziąć Cunhe, wtedy Rashford na sprzedaż i 200k na + i może Van Dijk na śo.

https://www.futbin.com/24/squad/580149

5

@macio_944 Może i będzie to lekkie przegięcie co napiszę, ale mam nadzieję, że tym wszystkim dziadkom rządzącym już wiele czasu nie zostało na tym świecie.

1

@fart pizgawice i gorąc to w sumie można postawić na równi. I w tej i tej pogodzie człowiekowi się ciężej funkcjonuje na dłuższą metę. 20-25 stopni, słoneczko, lekki wiaterek przez cały rok i byłoby idealnie. Jedynie gdzieś na święta mogłoby przymrozić i popadać śniegiem, tak dla klimatu xD

5

@kuz to możecie zebrać swoje dowody i zrobić to wszystko za darmo. Albo idźcie do kierownika i powiedzcie, że chcecie pracować charytatywnie XD Odkleiło się już niektórym mocno widzę.

Kiedy zrozumiecie, że "streamer", "youtuber" to już praca i biznes i na to trzeba więcej niż 8h dziennie w zwykłej robocie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?