PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@VegetaPolska że Ci nie wstyd tu komentować meczu realu po tych wałkach, madrycioku XD
0
@PatrychoO jeszcze tydzień wytrzymać z otwieraniem, a kusi już dzisiaj po 19 xD
1
@TR3YWAY najbardziej mi w pamięć zapadł Dreamhack w Szwecji jak grał w ESC. Wiele nie brakowało, a ograliby wtedy potężny NIP i wyszli z grupy bodajże. Vlogi Prawusa dodawały klimatu przy śledzeniu tej ekipy.
0
@Lionel_Messi10 XD
0
@Lionel_Messi10 ogólnie to wstyd by mi było na jego miejscu to prezentować, bo za co on to dostał to nie wiem, z całą sympatią do niego xD
1
@PatrychoO Tibo Kurłe, który ma 1250 meczy :v
1
@PatrychoO ja póki co mam 90 i 30 picków, zbieram do momentu wejścia do paczek całych obu drużyn + ikon, czyli bodajże 28 stycznia. Chcę trafić jakiegokolwiek byle nie bramkarza xD Mam nadzieję, że chociaż fodderu nazbieram tyle żeby Ferdinanda zrobić.
1
@PatrychoO i tak go nie trafię z moich zachomikowanych paczek xD
9
Musimy iść do przodu XDDDDD I tak po każdej porażce od kilku lat, Ci sami ludzie pierdolą takie głupoty.
0
@dv7wisnia ktokolwiek, nikt gorzej od niego by nie zagrał
0
Kounde to powinien dostać zmianę po pierwszych 30 minutach, a gość dalej biega i sabotuje swoimi zajebistymi zagraniami
0
@Mordzia97 może Flick?
0
Ktoś tu chciał miękkiego karnego dla nas w 95 minucie żeby kibiców Realu dupa bolała.
No to mamy miękkiego dla Realu w takim razie xD
0
@Murazor nie, po prostu mamy dość Xaviego na ławce. Ileż można tą padakę oglądać nie mając wcale złej kadry? Pojedyncze mecze i przebłyski jak teraz Lewego nic nie zmieniają.
1
W końcu można go za coś pochwalić xD
0
A drewnialdo tam macha tymi łapami XDD
4
Jeśli tu się skończy wysoko i Xavi nie wyleci od razu po meczu to będzie skandal XD
2
@ranger3120 wątpię, tam siedzi nawet komisja i wszystko nadzoruje.
0
Pierwszy raz odkąd kibicuje Barcelonie tak poważnie boję się starcia z Realem. To jaki paździerz gra Barcelona to jest aż niepojęte xD
0
@marcin62 niesamowicie irytujący będzie to sezon dla fana gier, szczególnie pierwszej części xD
0
@Natenczas nie zaszczepiłem się i nigdy w życiu bym tego nie zrobił. Od początku wiedziałem, że żadne paszporty covidowe i inne gówna nie przejdą, a sprawdzanie papierów przy podróżach jest tylko na chwilę. Nikomu się to nie opłacało na dłuższą metę, a Ci co mieli na tym zarobić to zarobili.
0
@Trojanek23 lubić kogoś, a być chorym fanatykiem to spora różnica xd
0
@Michael24 spawacz
0
@Rewolucja123 najzabawniejsze jest to, że wtedy też marnowali ogrom sytuacji, ale tworzyli ich tyle, że byli w stanie te kilka goli wcisnąć xD To co marnował Suarez to kryminał. Ten mecz z Bayernem na CN powinien się skończyć 3:0, ale po 1 połowie.
Potem ta nieskuteczność zrobiła z tego klubu pośmiewisko w LM.
1
@marcin62 Szkoda, że na Revolucie nie było tego błędu, człowiek by się wzbogacił XD
2
@MesQueUnClub_87 Suarez już jest oficjalnie w Miami ^^
1
@Kgorecki2500 ja tak samo, poza tym, że szkoda mi kasy to kiedyś mi w ręce petarda wybuchła i od tego czasu nigdy więcej tego nie ruszę xD
0
@Sysia11 ale co ich zjada lirycznie XD Przetnie się kiedyś ten Natan na ulicy z Labrygą czy jakimś innym "prawilniakiem" i go połamią. Typ ma 20 lat, a rozgrywa swoje życie jak ostatni debil i żaden hajs tego nie zmieni.
1
@MichalZZZ Syndykat - wyrwać chwasta
1
@macio_944 ogólnie wrzuca tylko 100% sprawdzone informacje, nie pamiętam jakiegoś faila z jego strony szczerze mówiąc.