2

4 faul Azpilicuety i bez czerwonej dalej XDDDDD

0

@KmN może w końcu wylosuje się jakiś ofensywny skrzydłowy

2

Raphinha to dostaje piłkę i jest w szoku co ma zrobić. Niczym ten gość nie różni się od Dembele. Oboje tragiczni

2

Da mu w końcu tą drugą żółtą czy dalej będzie przyzwolenie na kopanie po nogach?

2

Czemu on tego nie uderzył po prostu, nie rozumiem tych decyzji czasami. Walnij pod poprzeczkę, a nie jakichś tapinów szukasz

20

I co to nie jest karny ta?XD

1

Typ kolanem w plecy wjeżdża i jeszcze się kłóci. No najgorszy sort człowieka

4

@4drian0 pójdę na kibel w robocie, akurat jak jakiś remaster gta 4 ogłoszą to poleci ze mnie cały obiad :v

1

@FcPortoFan1999 tak średnio XD I osobiście liczę, że tam nie zagramy, bo kompletnie na to nie zasługujemy. Rozumiem gdybyśmy mieli jeszcze ciężką grupę i po walce tam zajęli 3 miejsce i grali baraże, ale w obecnym układzie tak grająca reprezentacja nie powinna grać na turnieju rangi mistrzowskiej.

0

@FcPortoFan1999 Nie, Walijczycy o taką stawkę nas nie zlekceważą, szczególnie u siebie. Nawet bym na to nie liczył szczerze. Dodatkowo to nie jest ten mental co my, że myślą o wakacjach w meczu o punkty.

0

@Tomala15 ale Argentyna nie grała ze Szwajcarią i Marokiem xd

3

@bartekvisca pewnie, że tak. Kupię i na konsole żeby nie czekać znowu zanim pojawi się na PC, a potem kupię na PC i ogram ze wszystkimi wodotryskami.

GTA nie jest tasiemcem, który wychodzi co roku i jest wart takiej ceny. Szczególnie, że nie robi tego studio krzak, tylko jedni z najlepszych o ile nie najlepsi ludzie w tej branży.

2

@hayek oby w tym trailerze była data premiery XD

2

@Gaz i ta muzyka w tle. Zawsze ciary i Barca Pepa przed oczami.

1

@Rewolucja123 skrzydłowy musi łączyć obie te cechy, efektywność i efektowność, a u nas nikt nie ma nawet jednej, więc o czym my rozmawiamy xD Nie mamy skrzydeł, nie mamy napastnika na obecną chwilę, profil Lewandowskiego coraz bardziej nie pasuje do tego co chce grać Xavi (Xaviout swoją drogą, moja cierpliwość została wyczerpana).

Jeden tu gada, że Haaland sobie tapiny strzela, ale na takie tapiny musi zapracować drużyna, której w Barcelonie nie ma.

I nie liczmy jako kibice, że 16 letni chłopak będzie ratował mecze, litości.

4

Po tym pięknym spektaklu czas dokończyć ligę weekendową w fifce aby czasem poziom nerwów nie spadł :v

4

Fajnie ten var działa, nie ma co

0

Trafił? Niesamowite

0

@pt9 dlatego tak małe wymagania dali xD

1

No i drewniak nie umie dobić nawet XDDD

1

@macio_944 ale trener musi umieć zmotywować zawodników, mieć plany na mecz, a tu nic takiego nie ma i nie zanosi się na to żeby miało się coś zmienić. Co mecz jest to samo.

4

Co ten Lewy odjebał XD

0

Nasi to by jeszcze 8 razy poklepali zamiast uderzyć. Brawo Rayo, niech ruszą dupe te ciamajdy

0

@Firestone narobili nadziei XD

0

Ale ten Romeu to placek. A tak się zapowiadał po presezonie

2

@Criss18Barca z drugiej strony kubeł zimnej wody w postaci braku turnieju się przyda. Jakim prawem my mamy tam grać? W ogóle ten pomysł z barażami z ligi narodów to dla mnie śmiech na sali, szczególnie po takiej kompromitacji w grupie, gdzie z amatorami mieliśmy problemy.

0

@kuz Chyba jednak jest w tym ziarno prawdy. Moja narzeczona pracuje w sklepie i wigilie mają wolną. Tydzień przed pracują cały tydzień, czyli 17 grudnia ostatnia handlowa niedziela w tym roku. 31 też wolne.

19

@ProMILs Nie no, MSN dawało nadzieję na kolejne grube lata z trofeami, szczególnie z LM. Niestety po 2015 Brazolowi się odkleiło i zaczęła się lawina "zajebiście" wydawanych pieniędzy przez cudownego Bartomeu. Messi od tamtej pory pudrował trupa jak dla mnie.

31

@TR3YWAY albo jestem jakiś inny albo nie wpasowuje się w dzisiejsze trendy, ale takie filmiki i nieważne kto je zrobi powodują u mnie wysoki skok żenady i muszę to rozchodzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?