PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Dlaczego jest narracja, że Van Dijk w 2019 został okradziony, ale Modrić w 2018 (zamiast Varane/Mbappe) jest zasłużonym wygranym?
A no tak, bo w 2019 ZP wygrał Messi XD
3
@KamQiX ogólnie jak ktoś jest normalny to go takie rzeczy nie bolą, tylko potrafi przyznać rację drugiej stronie i merytorycznie sobie podyskutować. Szkoda, że 90% kibiców to są po prostu skończeni debile, którzy przeczą sami sobie.
1
I w takich chwilach widać jak durne mamy społeczeństwo. Ludzie są takimi hipokrytami, że to aż głowa boli XD
0
@draxidox im większe TGP tym większa wydajność karty w laptopie jak dobrze pamiętam. Ale też większe temperatury, gorsza kultura pracy.
0
@draxidox może taki? Z laptopami do grania imo jest ciężko, ale ten wydaje się spoko, wersja z 16gb zamyka się w tych 6k. TGP karty na dobrym poziomie, co jest chyba najważniejsze.
https://www.x-kom.pl/p/1143875-notebook-laptop-156-lenovo-legion-5-15-ryzen-7-5800h-32gb-1tb-win11-rtx3070-165hz.html
Edit: Wyżej masz prawdopodobnie lepszą odpowiedź w postaci filmiku ;p
4
@DonCarletto Oby zdobyli mistrzostwo. Wtedy pewnie odejdzie do Realu, a to już akurat słaba informacja dla nas xD
0
@MesQueUnClub96 a co, ma nie strzelać specjalnie? Puknij ty się w łeb kidosie xD
1
@bari_94 dobrą czutkę miałem żeby grać tam 4.5 rożnego PSG, nie ufam im na wyjazdach xD
O karniaczka mają
1
@Emhyr prawda, czas tam wrócić, bo jak tak patrzę to sporo kuponów to ratuje xD
0
@Emhyr niech rożnego jeszcze jednego zrobią i mogą przegrać, podwójna radość
2
@VegetaPolska Nie umniejszam Kane'owi, ale chyba zapomniałeś jaką Robert był maszyną jeszcze niedawno. Pobijał rekordy, wygrywał wszystkie indywidualne nagrody oprócz złotej piłki (jedną mu zabrali przez covida). Nie zgadzam się z wywołanym do dyskusji, ale także lekko przesadzasz.
4
@karolup szczerze nie wiedziałem, że w ogóle tak można mieć. Ja się z 10 lat temu przejmowałem meczami Barcy, ale nie aż tak do tego stopnia. Obecnie po 1h po meczu mija mi każda emocja z tym związana, pewnie dlatego, że to nie jest już to taka zajawka jak za dzieciaka.
Jeśli nie pomaga Ci żaden lekarz i nie możesz funkcjonować i to co piszesz faktycznie jest prawdą to może zdecyduj się na jakąś zamkniętą terapię? Odetnij się od wszystkiego, miej jedynie kontakt z bliskimi.
3
@lntrowertyk to samo wczoraj pisałem to zostałem obśmiany, że jaki karny na Camavindze xD Ludzie tutaj widzą tylko to co chcą widzieć.
2
@Arys a ja mam nadzieję, że City ich rozjedzie i pokaże miejsce w szeregu, czyli poza 10.
1
@AmigoBlancos no akurat tylko głupi i ślepy uważa bramki Bellinghama za kompletnie z dupy xD Gość idzie za każdą akcją, wie jak się ustawić. Niesamowicie inteligentny piłkarz. Jako kibic Barcelony zazdroszczę, że tam w Madrycie stać was na takie perełki bez sprzedawania cnoty na czarnym rynku.
1
@tadzik447 aż tak to nie, ale czekam aż ktoś mu jakiegoś sierpowego sprzeda nie patrząc na konsekwencje.
2
@takisobiektos Ale Real przecież od zawsze taki jest. Prowokujący. I im to pasuje widocznie. Pepe robił co chciał, Arbeloa, Coentrao, Marcelo czy Ramos. Przecież byli tam ludzie zdolni do przemówienia komuś do rozsądku, a nigdy taka rzecz nie miała miejsca.
0
@gorgota Najman inteligent bił w tył głowy w parterze xd
0
@Transu96 jak ten Ferdinand? Warto czy 1:1 Varane?
1
Życzę Bellinghamowi jak najlepiej, niech rośnie im pomocnik na miarę Zidane'a.
Xavi przegrał ten mecz swoimi zajebistymi zmianami. Brawa dla Realu i sędziego (jak nigdy), wg mnie bardzo dobrze posędziowany mecz. I nie mówcie o karnym na Araujo, bo równie dobrze mógł gwizdnąć faul na Camavindze.
3
Bardzo dobre zmiany Xavi. Brawo XDDD Jude jest cudowny, mimo że gra w Madrycie to pięknie się patrzy na jego grę
0
@macio_944 była szansa żeby to zamknąć i klepać sobie przy 3:0
0
Trzeba było wykorzystać swoje i mieć 3:0, a nie teraz srać po majtach. Ter Stegen to nie wiem w sumie czemu lewej ręki nie wystawił, wg mnie do wyjęcia była ta piłka
0
To ten Siwy na ławce Realu co nie dyskutuje i nie gada o sędziach, a prosi o kartkę co chwilę?
3
Nienawidzę tej mordy
2
@bari_94 easy xD
3
@macio_944 czekam na jakieś testy, bo mam wrażenie, że mocno zawyżyli wymagania. Gra jest sygnowana logami Nvidii. Nie wiem czy to nie jest zabieg celowy żeby ludzie nagle rzucali się na kupowanie nowych kart. Wątpię, że karty z serii 3000 i topowe z 2000 tak mocno dostaną po dupie
0
@takisobiektos w końcu musi XD Akurat tego meczu miało nie być na kuponie nawet, tylko nie spojrzałem, że PSG gra dzisiaj dopiero, a nie wczoraj
1
@BulaKG oby, bo 2 gole PSG zamykają kupon xd
0
PSG dzisiaj 2 gole minimum, tak czy nie? Ostatni mecz na kuponie XD