0

@Transu96 i cyk rekompensata w postaci picka z ikoną 88+ :v

Ogólnie ja mam wrażenie, że in game to Mbappe potm jest zbugowany ostro, 98 pace, strzały na karcie też top, a od obrońcy to on nie potrafi się odkleić i często pod bramką piłka poleci gdzieś w kosmos albo nie trafi na pustaka xD

0

@Rl9k1nG a bym coś napisał czego życzę takim osobom, ale zaraz zleci się jakiś fan szybkiej jazdy i będzie argumentował, że on to jeździ szybko, ale bezpiecznie, ma auto za 500k i każdy system go uratuje od spowodowania wypadku, więc sobie odpuszczę.

Co do postu to tak, ktoś taki jest mordercą i powinien dostawać twarde 25 lat w ciężkich warunkach.

1

@AFA90 ludzie są serio chorzy mówiąc, że Argentyna kupiła sobie MŚ XD Nie wiem, oni serio nie pamiętają (lub nie chcą) rajdów Messiego z Holandią, Australią, Francją czy Chorwacją, gdzie padały piękne bramki, po cudownych asystach? A o nieprawidłowych karnych mówią tylko Ci których nadal piecze, bo jak dla kogoś np Dembele nie faulował w finale to jest zakutym łbem XD.

O tym, że Francja miała dwa karne w finale nie ma co nawet gadać, bo wtedy narracja już nie pasuje, prawda?

2

Pomnik mu postawią po tym meczu

2

Jakim cudem Gundogan przychodzi z City gdzie wygrał wszystko i zalicza taki zjazd, że szok. Mam wrażenie, że tam Cancelo jedynie walczy już sam ze sobą żeby tym mentalem przegrywów nie przesiąknąć, bo dla reszty już nie ma ratunku. Szczególnie z takim betonem na ławce, kompletnie bezjajeczny jest Xavi jako trener.

0

@Xpert77 po tym jak Laporta powiedział, że Xavi zostaje do końca sezonu bez względu na wyniki. Ma to tyle sensu co oglądanie tych meczów obecnie licząc, że coś się zmieni, ale może oni faktycznie tak robią XD

0

Niesamowite, że ten Raphinha nie potrafi żadnej trudniejszej piłki opanować. Typ jest takim gównem, że już szkoda nawet słów na niego

0

@LaLigaPD i jak to ma działać? Co roku z wyłączeniem lat kiedy jest Euro/MŚ?

3

@LukaszFan może być wymówką. To jaką Messi robił różnicę było nieprawdopodobne. A pewnie nawet Lewandowski z Leo w obecnym wieku robiłby lepsze liczby, bo nie oszukujmy się, Messi cały czas potrafi grać takie piłki jakich nie potrafili najlepsi pomocnicy w swoim prime. No i nadal byłoby pudrowanie trupa xD

0

@krol211 a mi się wydaje, że zostanie, a argumentem będzie "bo wyszedł z grupy LM i drużyna robi ciągły postęp (nadal jest w budowie XD)"

I tak to się będzie kręciło.

3

@FanBarcYxD obie części the last of us, ale ta "depresja" się pogłębi po zakończeniu xD

0

Katastrofa w obronie XDD

0

United wraca na swoje tory. Bardzo dobrze XD

0

@VegetaPolska właśnie walka to dla mnie jedna z najlepszych rzeczy w tej grze

0

@MesQueUnClub_87 jeśli chodzi o optymalizację to gra nadal jest tragiczna, zmieniałem od premiery sprzęt 2x i nieważne jak mocny by był to nadal wejście do miasta to katorga, do tego graficznie wygląda jak ziemniak momentami, zasięgi rysowania to dramat, ALE mechanika tej gry jest tak dobra, że sam czekam na drugą część.

Mogliby tylko poprawić eksplorację, zrobić coś żeby to wszystko nie było tak monotonne i będzie pięknie.

1

@macio_944 no ja planowałem zrobić sobie małą przerwę, ale już nie muszę, bo dzięki złodziejom zobaczyłem szybciej XD Pierwszy raz chyba cieszę się, że istnieją takie ameby co zrobią wszystko żeby zaszkodzić jakiejś firmie.

2

@insp1re Konsola - nie martwisz się wymaganiami, odpalasz grę i grasz. Największa zaleta. Nie musisz wydawać 20k żeby grać na dużym ekranie. Z wad to wiadomo, często sterowanie, strzelanie na padzie to jest dramat wg mnie, ograniczenie co do grafiki, często zablokowane fpsy na 30 co jest śmieszne jak na dzisiejsze czasy.



PC - ładniejsza grafika, przyjemniejsze sterowanie z zalet. Wady? Żeby grać we wszystko komfortowo to musisz wydać masę pieniędzy i co jakiś czas dokładać. Dodatkowo twórcy mają ostatnimi czasy gdzieś optymalizację co nawet odczuwają Ci z topowymi komputerami.



To tak na szybko.

1

@Kgorecki2500 dlatego mam PC, którego co jakiś czas ulepszam, a konsolę planuję kupić tak jak @Lionel_Messi10, typowo pod premierę GTA 6 (jeśli nie wyjdzie równo na PC) i exy od Sony.

0

@Kgorecki2500 jak mnie oczy nie mylą to widać tam ray tracing, którego konsole w żaden sposób nie ogarną, chyba że 720p i 30 fps w trybie wydajności xD Nie ma szans, że taką grafikę zobaczymy na premierę, chyba że wyjdzie to równo na wszystkie platformy. Na konsolach zawsze będzie gorzej niż na PC pod tym względem i bez cięć się nie obejdzie.

0

@zeko0 U mnie właśnie po zobaczeniu roku lekko hype się obniżył xD Nie ma co się nakręcać obecnie. Wygląda to zajebiście, ale to tylko trailer. Dopiero jakiś gameplay nam więcej powie.

2

@macio_944 Szkoda, że w 2025 właśnie. Miałem nadzieję, że są już na takim etapie produkcji, że jeszcze w tym roku na jesień to wypuszczą.

No to takie 2 lata czekania na pewno. Jesień 2025.

1

@PatrychoO ja czekam z zakupem właśnie do ogłoszenia premiery i konkretów co do platform. Oby jutro coś więcej powiedzieli niż puścili sam trailer.

2

@PatrychoO bez rtxa 4000 albo do tego czasu 5000 nie ma co podchodzić na PC nawet imo. Dlatego w sumie po przemyśleniu liczę, że wyjdzie pierw na konsole i sobie ogram na premierę bez zmartwień xD

@macio_944 już usunęli, ale no wygląda to spoko. Jednak mam nadzieję, że GTA zostanie takie jakie było, bez żadnej durnej cenzury. No ale w dzisiejszym świecie będzie ciężko.

0

@PaPo Ja liczę na datę premiery. A grafika grafiką, niech optymalizacja pójdzie równo z nią i będzie top. Gra nie jest jeszcze ukończona zapewne w 100% i to co zobaczymy jutro zapewne nie będzie tym co zobaczymy w finalnej wersji.

Ale gdzieś mam z tyłu głowy, nie wiem czemu, że to nie będzie GTA 6 XD

0

@ProMILs wg mnie Pena z Gundoganem powinni dostać po pół tej nagrody. Bez jednego i drugiego nie wygralibyśmy tego meczu.

1

@regatta52 cały atak kuleje, a nie tylko napastnik. Ta kontra 4v1 to kryminał.

Eh oczami wyobraźni widzę jak Messi takie akcje kończy sam z palcem wiadomo gdzie.

8

Jak wstał XD hahahah nie moge

1

CO ON GWIZDZE XDDDDDDDDDDD

0

A Simeone dalej macha łapami po decyzjach sędziego i bez kartki XD Co ja oglądam w ogóle

0

NIE NO IDZ STAD LEWANDOWSKI XDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?