0

@Lewangoooolsky to teraz zbyt mokra trawa to problem?

2

@Srutwa jak ktos uzywa slowa "brazol" to wiem ze ułomny

2

@czarny20 pikenie zaorane, pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia

0

@MessiSuarezNeymar po samym nikcu widac zes specialny ????

1

Komentarz usunięty

7

@4Fabregas4 chlopie :) gosc sie nadaje do tarcia chrzanu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Komentarz usunięty

5

@siara10 japa synek

1

@RC28 pisowski :) bo w sumie inne partie nie kłamią :)

0

@ziomal62 skretynialy to byl poprzedni zarzad, terazniejszy niewiele lepszy jak sie okazuje.

0

@lucas75 o ale mi luczek odpowiedzial :) japa i idz na Lewego mendzic leszczu ????

0

@Greg1991 co Ty bredzisz :) oprucz trgo machania ile goli wladowal? Tyle samo co kto? Popatrz moze na statystyki zanim znowu zechcesz marudzic. Tragedia to tacy kibice jak Ty!

1

@Ramek ze.niby 9 byla priorytetem? Zeby o czyms zapomniec trzeba o czyms myslec najpierw. Nikt rozsadny tutaj nie mendzi na Lewego!

0

@Persempretito duzo mniej samolubnych decyzji od mlodego niestety.

3

@lucas75 a kogo z wychowankow mamy w ataku? Gen Barcy mu potrzebny jak druga glowa :) chlop taki drewniak emeryt a naklepal goli tyle ze szok.

1

@Comentateiro I discovered polo tez pewnie ;)

0

@Wiktor91 tez mam nadzieje ze wyrosnie

0

@Terapuls a mogl byc kolejny diddy :)

2

@bady48 juz widze jak Ty na jego miejscu rezygnujesz z kasy i mozliwosci grania w klubie swoich marzen :) wypożyczeniu mówisz? W sensie ktoś mu płaci 2m a my dopłacamy 10? Jakie wypożyczenie :)

5

0

@Karolo1 ja rozumiem ale myslenie ze gosc ktory sie tu wychowal zwyczajnie moze kochac ten klub? On biedny nie jest i biedny nie bedzie. Poprpstu w tym przypadku wierze ze gosc kocha to miejsce. Ale faktycznie kasa tez moze miec znaczenie.

1

@Barcaa12 gdybys był troche starszy albo umiał korzystać z googla to pamiętałbyś trochę więcej :P

1

@Marcelinho99 Ty musisz chyba pilke ogladac od tygodnia skoro dla Ciebie trenowanie Sevilli to obciach :)

0

@ACRAB95 ale co Ty pleciesz? Myslisze ze taki Fati siedzi tu dla kasy?

0

@Coveta I raczej nie wroca

0

Ten knypek znowu o rekinach :)

0

@FATTOMY tak sobie wmawiaj oszołomie :)

0

@FATTOMY Twoja matka

0

@Kasy chodziło mi o to że ney może spierdalac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?