PerroHerro
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Preferowal Barcelone hahaha ale po co te bzdury wypisywac ?
19
@Sherem idz kibicuj Malyszowi
2
@maikeru to sztab z Trenerem mowia 10 ale Maikeru ze 9. Moge zapytac jaki zespol trenujesz? Czy tylkk tak z fusow?
3
@Rarenzio to sie dorzuc,a potem co roku dorzucaj 10baniek wiecej zeby smutny nie chodzil
1
@tom9001 dokladnie
0
@F3DO kupmy i sprawdzmy ????
0
@Titi900 jak kazdy pilkarz ????
0
Komentarz usunięty
0
@campleo I zastepuje go kolejny Rekin i co wtedy? Pogonic go latwiej ale tej kasy nie wywalic w bloto z Deco moze byc trudniej
0
@Wiktor91 owszem ale tez nie zachowujmy sie jakby on komus miejsce blokowal
0
@Rarenzio tak jak Ty sie na pilce znasz lol
0
Komentarz usunięty
0
@Czarny_ck kolejne odklejone dziecko
0
@KibicBarcy84 co Ty bredzisz. Ostatninraz Ci odpowiadam bo.piwrdolisz bzdury. Jedyna rzeacza ktora blokuje nas przed zastapieniem Lewego kims kto sie nadaje jest brak kasy. Rozumies? Brak kasy? A Ty chcesz zamienić goscia który strzela 49 bramek w sezonie gościem który 20 nie może strzelić. Pozdrawiam
0
@mercurial2000 na mentzena glosowca to trzeba byc stuleja :)
1
@Firestone pewnie nie sie lepiej Feran po czole kopie :)
0
@KibicBarcy84 dziecko ja starszy od Ciebie jestem ???????????? stac nas na zaplacenie Lewemu zeby odszedl ale nie stac nas na wzmocnienia :) z ta logika malolat to odleciales
1
@KibicBarcy84 Wypchnac kogos z kontraktem to sobie mozesz w metaversie
0
@ACRAB95 Fati tez byl fenomenem, poczekajmy z tym rozdawaniem peleryn supermanom.
0
@Carlosss dokladnie, leniwca nam brakuje.
1
@cracker musisz miec lat conajwyzej u myslac ze mental przegrywow jest u nas obecny ???? musisz hyc poprostu kimc kto kibicuje dopiero parę
0
@kamillek88 kamilek ochlon oszolomie
0
Kot bramkarz jprdl
0
@Kapitan9 dzieci sukcesu :)
2
Nikim specialnym lol
0
@drifboy25 ze tach kibice jak Ty wogole komentuja to jest parodia
1
@FloroFloro Ty pojecie masz o pilce jak jak o tarciu chrzanu
1
@siara10 sam jestes ręcznik :)
0
@KibicBarcy84 lol
1
@RC28 drugiego meczu ;)