PerroHerro
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@turhiay ja tez mam nadzieje ze bedzie w pape i ten parodysta bedzie mogl spakowac swoje garnitury i wypierdalac
1
@MirusAmisz ale co nie gra? Na dzisiaj sprawa wyglada tak ze dogadali sie w pilkarze, wpłacają kasę i tyle z kim i o czym oni maja rozmawiac? Espanyol sie dowie jak kasę dostanie.
1
@FloroFloro on Bufonowi butow by wiazac nie mogl ????
1
@AxelF dotkniecie? On go skosil rowno z trawa.
0
@Kuchar chlop chodzi i slyszy ahahah
0
@KibicBarcy84 co znaczy jeszcze lepszy?
0
@mercurial2000 tak bo ktos kibicujacy od dziada pradziada powinien wszystko rzucic i grac dla nas bo jakies dziecko go obraza w komentarzach
0
@Rifek ja tez sie trzymam bo mam dziwne przeczucie ze ten transfer wyjdzie nam na dobre! Pozdro
0
@Rifek no i sie spotka stary powie wolalbym zebys gral gdzie indziej, on powie chce do Barcelony i tyle negocjacji z ojcem.
0
@Rifek przeciez sa kibicami Espanyolu, a tatus ma tyle do powiedzenia ze wyrazil swoja opinie, niczego nie zablokuje poprostu pewnie jakos kibic E wolalby suna gdzie indziej. Czego nie czaisz ? Ze stary ma swoje zdanie? Gdzie napisane ze bedzie mial cos do powiedzenia?
0
@VinDiesel ty glupi chlopie jestes a do tego debil sam zes durniu bez szkoly zaczal od lizania dupki. Czy ty jestes normalny wogole? Moze ktos zbanuje tego durnia?
1
@Filipem to bylo rozwiniecie tematu, byc moze troche dreniany mimo to lepszy niz wiekszosc a juz napewno tych na ktorych nas stac.
0
@VinDiesel idz staremu opedzluj malolat
5
@dallas123 idz kibicuj Koronie Gora Kalwaria, nikomu tu nie jestes potrzebny papapapapa
0
Komentarz usunięty
7
@Filipem gwarantuje Ci ze 9 z 10 Napastników z lig które sie liczą chciałoby byc na miejscu Lewego.
0
@mrmiki zdrowym rozsadek? Chlop ktory w furii zachowuje sie jak Rudiger nie jest w stanie samemu tego ogarnac ma od tego ludzi. Naprawde nie ma w rym nic skomplikowanego. Pozdro
4
Możesz mieć największe skillsy ale jak masz pusty łeb i słabych ludzi wokół siebie to nie pyknie.
0
@VinDiesel a masz nic vindiesel jrpdl, ze normalnie nie mozesz powiedzic ze chcesz zeby odszedl tylko musisz mu ublizac? Sam.jestes falszywiec i gowniany kibic!
5
@mrmiki moze, ale tez mozliwe ze posluchal swojego teamu od pr wyszedl i wyklepal to co mu napisali. Pozdro
0
@KibicBarcy84 przeciez nie ma kasy ile mozna to walkowac.
0
@patryk19955 wiekszosc przypadkow o ktorych mówisz to zwyczajnie inni ponizajacy sie sami twierdzac ze braliby Neymara, obrazajacy Xaviego czy Koemana od najgorszych. Kciuki trzynaj za siebie ja daje rade. Buzka
0
@kacperFCB_ juz dawno nie jezdzi bo rozjebau ;)
1
@DAM1ANOo borek to jest zwykly leszczu ltory jedyne na czym sie zna to solarium i durne wylowiedzi do zony czy innej kolezanki. Zwykla faja
0
@maikeru pewnie pewnie pozdrawiamy wszystkich plaskoziemcow ,)
0
@Sherem chyba juz reszta kibicow poklikala wiec widzisz gdzie stoisz pozdro
0
@mesulete bierzemy zarobasa dla ktorego kasa i starus sa najwazniejsze. On bedzie sie swoim rolls em rozbijal po miescie a mlodzi bede character naprawdę takiego pilkarza potrzebujeny na lawke ahahahah
0
@patryk19955 patryk zjedz sniadanko :) kolejny przyklad mlodego kibica :)
0
@Tridente2015 biegl go ugryźć ;)
0
@Titi900 a powiedz mi czym w zyciu sie zajmujesz bez tego zero jedynkowego slojrzenia bo ciekawy jestem? Pozdrawiam