7

@asiavjfcnk jprdl

0

@Luccas o kolega przpomnial takiego ananasa :)

1

@BISHBASHBOSH albo zacznie grac piec razy lepiej albo bedzie zarabial piec razy mniej

0

@Rarenzio ale AxelF juz ocenil lol gosc zna sie na tym jak nikt inny

0

@TadeuszK odpowiada ;) ile ty masz lat? I co moglbym Ci jeszcze wytlumaczyc?

0

@Coveta spoko tylko do tego moze byc potrzeba wiecej niz 90min.

1

@Sebolinho tutaj co.drugi tak o Lewym mysli

0

Specialising ktorzy w zyciu pilki prosto nie kopneli

4

@LukaszFan ile w te pare sezonow to cialo obce najebalo bramek :) tych bredni sie czytac nie da. Zachowujecie sie jakbysmy mieli wybor

0

@Mario999 nie mierz mie swoja miara czlonie ????

0

@Mixtape syf to masz w rodzinie ):

0

@Mario999 zastanawiam sie z czego Ciebie wystrugali?

0

@Transu96 po 100 kontuzjach taki numer dostal

0

@sanmartean a kto go bral po uwage oprucz paru dzieciakow

6

Powinien grac w Barcelonie :) hahaha jak tutaj polowa twierdzila, co za brednie.

0

@Greg1991 zmienić to mozesz co najwyzej kanal w tv, chlopie bo na lil e sie nie znas( nie mówię że ja sie znam) wi3c skoro go wystawiają znaczy że lepszego nie mamy

0

@1LY0 juz widze jak Ty na miejscu Fattiego odchodzisz do korony gora kalwaria zeby isc na reke klubowi :)

0

@Siwy88 wszyscy jak jeden mąż :) ksywka zobowiazuje

0

@Greg1991 zgadzam sie ale skupmy sie na tym co aktualne. Pozdro

0

@Vurt sarkazm w internecie :)

0

@Greg1991 bredzisz ???????????? widzialem jak gra dzisiaj Suarez jest cieniem samego siebie otylym cieniem co gryzie kolegow. Lewy dzisiaj jest 3 poziomy wyzej.

1

@Greg1991 nikt go genkuszem nie karze nazywac. Wypadaloby jednak nie robic z niego lacha. Widzieliacie Suareza jak gra jak kloc i gryzie kolegow to dopiero zal...

0

@Vurt I kolejny cierpiacy kibic :)

0

@matirix20 a Ty kogo trenujesz na codzien?

0

@AndresBurek zdzislaw polglowek :)

1

Komentarz usunięty

0

@Derpowsky gdybym po Biggiem i 2pacu czy innym Seanie P sluchaj travisa to mowilibysmy o gusciku ????

0

Komentarz usunięty

0

@Derpowsky koszmarne :)

3

@Kuba_6 takie same gowno jak poprzedni ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?