0

@LukaszFan tez tak mysle

0

@partymaker jakbyś byl milionerem ok ok ale nie kazdy z nich zawdziecza wszystko klubowi

0

@LukaszFan i powinien wyjść i przepraszać hahahah

1

@Bernard777 powinni w kontrakcie klauzule umiescic dla dobra klubu. To kto te plany psuje? Bo dla mnie ten kto podpisal z nim ten kontrakt.

6

@partymaker juz widze jak z milosci do klubu zrzekasz sie 40 baniek. Gratuluje

3

@Eric_Abidal_22 wiecej niz klub

3

Po raz kolejny to samo, teraz pora zeby dorobil sie troche bardziej Brzeczek

0

@Murazor Ale Ty rozumiesz ze wiekszosc tych chlopakow to ludzie z ich miasta dla koteych gra w tym klubie to spelnienie marzen? Rozumiesz ze ten klub jest troche inny od reszty i raczej na brak chetnych nigdy jie beda narzekac. Nikt ktos sie tam urodzil nie bedzie sie nawet raz zastanawial.

0

@StanBarcyFan w twoich oczach stracili, nie podniosa sie mimo ze u swoich fanow napewno zyskali, skad was bior dzieciaki?

1

@denks1984 nareszcie glos rozsadku! Dzieki!

4

@eMBeeR watpie, bo niby czemu?

10

Komentarz usunięty

0

@Rarenzio mamy bo ktos go zatrudnil emeryt w zeszlym sezonie z Mbappe bil sie o krola strzelcow wiwc o co Ci chodzi?

1

Komentarz usunięty

0

@Rarenzio wy u te odejscie Roberta, co za bzdury. Nikt oprucz was tutaj w klubie niczego nie przegapil bo w orzeciwienstwie do was osiolki wiedza jak zarzadzac klubem. Ktl Hybrid gole strzelal gdyby Lewy kdszedl. Rekinek bez zebow? No jtk cwaniaku ??? Pojecia nie macie.

0

@polokola tak bo ty jakbyś podpisal konrakt tak wlasnie hys ze starym zrlbil. Co za bzdury. Hahahahahha

1

@Meskalina powiedzial random w internecie hahaha

1

@ZwyklyKibicBarcy04 pewnie tak ale bierzmy pod uwage ze to nie on mowi a ktos pisze o tym co podobno powiedzial. Tak czy siak powinien troche ostrozniej tym zarzadzac.

1

@arturek831 I pozbyc sie kibicow bez pojecia

0

@beter2 za 25 ????

1

@Guillegavira mógłby spytać Cie o to samo, czemu niektórzy zamiast sie zastanowić i pomyśleć piszą flupoty?

0

@David_Martin z tym co ma płacone niech odchodzi za darmo i tak wyjdziemy na tym lepiej. Jemu z tego co pisali chyba prawie 50m do końca kontraktu trzebaby zapłacić.

0

@dzefrej234 szczegolnie ze czytalismy juz ze chcieliby zaplacic za Diaza okolo 60, z tego co pamietam to wiecej niz klauzula Nico wiec moze cos byc na rzeczy. Moim zdaniem najlepszy wybor.

0

@mkl87 a ja bym wolal w 10 grac sezon byle tylko rashforda nie podpisali hahahah

5

@barteq bzdury opowiadasz, w tym samym artykule lisza o city wiec chyba nie musial sie stresowac tym ze bedzie gral w gorszej lidze. Plus cala rodzina Espanyol.z.dziada pradziada.mozna jie lubic Deco ale mowienie ze sie nie naprawcowal to bzdury.

0

@RumbleDelivery a my mozemy sobie tutaj tylko wkurwiac sie stukajac w klawiature. Fajnie byloby kiedys przestac krytykowac pilkarzy za to ze ktos imy podsunal dobry kontrakt do podpisania.

1

@slayer chlopie on moze powierziec mam kontrakt tutaj zostaje, chca go wypchnac na sile to musza zaplacic. To.nie jest jak z nami ze zmieniasz firme i tyle. Nie podpisujesz kontraktu na x lat przeciez

0

@gracianho7 kupmy goscia ktory zarabia 300k tygodniowo. O ile on ta pensje obnizy 50k 100k dalej to jest paranoja. Po co i za co?

0

@bartulek98 rashford tylko wypożyczenie mam nadziej

1

@Coveta wydaje mi sie ze nie powinien ale sytuacja nie daje mu innej opcji. Tylko moze trzeba w takim wypadku zrezygnowac z wiecej niz klubu zeby nie wyjsc na hipokrytow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?