8

Najgorsze to jak leżysz sobie spokojnie, oglądasz ulubiony film i nagle pisze do ciebie była że ułożyła sobie życie i za tydzień bierze ślub..

0

@FcPortoFan1999 nie ma czasu na takie głupoty. Jest mundial do wygrania

2

Święta z każdym dniem są coraz bliżej... Na szczęście niedługo się skończą

0

Kot wychodzący vs nie.?

0

@BulaKG jak każdy nalastnik odchodzący z Frankfurtu

0

@lucas/catalan on w Arabii chyba. A obrażanie Huntera to nie tylko obowiązek ale też i przyjemność

1

Saka nigdy nie będzie lepszy niż Foden

1

@MeAndSwan nie ma nic za darmo tylko płacimy w podatkach.

0

Najbardziej przereklamowany starteg w historii piłki nożnej?

1

@FcPortoFan1999 to jest człowiek który mówi mądrze tylko jak nie otwiera ust.

1

Osoba której nie lubisz od ponad 15 lat? U mnie Triple H. @PatrychoO

0

@gumaz triple H shawn Michaela Undertaker trójkąt wzajemnej adoracji. Tylko Bret Hart. Prawdziwy goat

1

Dziś na siłowni będę robić ściąganie drążka chwytem neutralnym(nie lubię szeroko)

1

@Czajka90 pokonanie ostatniej drużyny tabeli to duży sukces. Gratulacje dla @mekston

0

@13th nie wierzę akurat w istnienie epoki kamienia łupanego, duża część historii jest przekłamana..

0

@maciekofcb moja rodzina jest PO od pokoleń.

2

Dramat wujek popierający PiS organizuje rodzinne święta... Trzeba w takim razie spędzić w samotności

6

Miłego dnia dla ramblowiczów z Ottawy i Toronto

1

@PatrychoO Undertaker kiedyś jechał z nimi teraz do nich dołączył, tylko Bret Hart mówi prawdę

0

Jest i trójkąt wzajemnej adoracji Triple H HBK Undertaker, jest też goat CM Punk

0

Wow z RVD się przywitał.

2

@D10SLEO jakby mi dali dużo to bym zawalczył na resylmani

1

@PatrychoO Mark Henry powiedział że Joe hendry powinien wyjść po walce Ceny i dać mu się przypiąć, cóż segment z Mizem chyba lepszy, szacunek dla GPT

0

@Karol145 zostali oszukani przez zgorzkniałego człowieka, stracili brata w programie na żywo i musieli skończyć karierę przez kompletne beztalencie?

1

Zamiast Gunthera powinien być Breakker.

0

@Karol145 ma tego pełne prawo, nikt nie przeżył więcej od niego w tym biznesie..

0

@Barclonismo mogli dać im więcej czasu, w sumie nie wiem jak z SNME czy mają jakieś limity czasowe

2

A The Rocka to kto o zdanie prosił?

2

Kompromitacja Triple H. Dopiero się zaczęło

2

@Karol145 nie. Bret Hart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?