Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Najgorsze to jak leżysz sobie spokojnie, oglądasz ulubiony film i nagle pisze do ciebie była że ułożyła sobie życie i za tydzień bierze ślub..
0
@FcPortoFan1999 nie ma czasu na takie głupoty. Jest mundial do wygrania
2
Święta z każdym dniem są coraz bliżej... Na szczęście niedługo się skończą
0
Kot wychodzący vs nie.?
0
@BulaKG jak każdy nalastnik odchodzący z Frankfurtu
0
@lucas/catalan on w Arabii chyba. A obrażanie Huntera to nie tylko obowiązek ale też i przyjemność
1
Saka nigdy nie będzie lepszy niż Foden
1
@MeAndSwan nie ma nic za darmo tylko płacimy w podatkach.
0
Najbardziej przereklamowany starteg w historii piłki nożnej?
1
@FcPortoFan1999 to jest człowiek który mówi mądrze tylko jak nie otwiera ust.
1
Osoba której nie lubisz od ponad 15 lat? U mnie Triple H. @PatrychoO
0
@gumaz triple H shawn Michaela Undertaker trójkąt wzajemnej adoracji. Tylko Bret Hart. Prawdziwy goat
1
Dziś na siłowni będę robić ściąganie drążka chwytem neutralnym(nie lubię szeroko)
1
@Czajka90 pokonanie ostatniej drużyny tabeli to duży sukces. Gratulacje dla @mekston
0
@13th nie wierzę akurat w istnienie epoki kamienia łupanego, duża część historii jest przekłamana..
0
@maciekofcb moja rodzina jest PO od pokoleń.
2
Dramat wujek popierający PiS organizuje rodzinne święta... Trzeba w takim razie spędzić w samotności
6
Miłego dnia dla ramblowiczów z Ottawy i Toronto
1
@PatrychoO Undertaker kiedyś jechał z nimi teraz do nich dołączył, tylko Bret Hart mówi prawdę
0
Jest i trójkąt wzajemnej adoracji Triple H HBK Undertaker, jest też goat CM Punk
0
Wow z RVD się przywitał.
2
@D10SLEO jakby mi dali dużo to bym zawalczył na resylmani
1
@PatrychoO Mark Henry powiedział że Joe hendry powinien wyjść po walce Ceny i dać mu się przypiąć, cóż segment z Mizem chyba lepszy, szacunek dla GPT
0
@Karol145 zostali oszukani przez zgorzkniałego człowieka, stracili brata w programie na żywo i musieli skończyć karierę przez kompletne beztalencie?
1
Zamiast Gunthera powinien być Breakker.
0
@Karol145 ma tego pełne prawo, nikt nie przeżył więcej od niego w tym biznesie..
0
@Barclonismo mogli dać im więcej czasu, w sumie nie wiem jak z SNME czy mają jakieś limity czasowe
2
A The Rocka to kto o zdanie prosił?
2
Kompromitacja Triple H. Dopiero się zaczęło
2
@Karol145 nie. Bret Hart.