Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MessiForeverTheBest nie jest łatwo dużo zarabiać w tych czasach
1
@Kapitan hawk ja nie wiem czy będę oglądać bo mam ograniczone zaufanie
7
Dzielenie się łopatkiem to najgorsza część świąt. Oby kiedyś ta tradycja upadła, albo uległa reformom
2
Miłego dnia dla ramblowiczów ze Złotoryi i Tuchola
1
@Kapitan hawk strzelasz gola w finale ligi mistrzów. Jako sędzia
5
Zdobywasz 100 milionów, jak jest wykorzystujesz? Ja 90 ubrania, 2 samochód, i może mieszkanie w jakimś mniejszym mieście ale z galerią, i liczę że artykuły spożywcze podstawowe zbytnio nie podrożeją
1
@blakkudium po co to wstawiasz? Zobacz jak mu pojechałem @mekston
3
@Encore gdyby moi koledzy tylko wiedzieli jak czasem spędzałem czas z ich kobietami xdd
0
@ViscaelBarca2007 który Torres?
0
@MessiForeverTheBest ale Real i Papszun w innej lidze robią
1
Mbappe gdyby wcześniej dołączył to byłby lepszy dla Realu niż Ronaldo
4
Święta to najlepszy czas w galeriach, tragicznie ubrani ludzie biegający za prezentami... I w tle ja pijący szejka z KFC śmiejący się z tego
5
W wannie już pływa świąteczny kurczak
3
Nowy zakup - fortepian
2
Ja @Popitek12, @PatrychoO i reszta kumatych kibiców Barcelony komentuje ostatnie decyzje Flicka
0
Najgorsze to jak wszyscy mii koledzy już wyszli a ja dalej siedzę w restauracji
0
@Encore nie wygra.
2
@Encore dobre. Jak trofea United w tym sezonie
2
@Ku84fcb za Chelsea nie jestem, ale pojechane pięknie. @Czajka90 @mekston @Eklerek
3
@blakkudium podoba mi się
0
@Czyhrynski żadna choroba tylko zła interpretacja danych, to że nas oszukują to prawda!!!
0
Co sądzicie o plaskoziemcach? Ja nie zgadzam się z nimi, ziemia płaska nie jest, ale mam duży szacunek do nich bo zdają sobie sprawę że jesteśmy oszukiwani
1
@Giwera tak, ale Usyk to legenda, pamiętam ilu ludziów wyśmiewało jak ogłosił że zmienia kategorię
0
Xddd Joshua faktycznie chce walczyć z Furym..
2
@gumaz cały dzień
3
Dla wszystkich fanów F1 którzy nie oglądają ekstraklasy, tłumaczę ostatnie wydarzenie. To jakby Verstappen w następnym sezonie ledwo punktował, ale mimo wszystko Zak Brown w połowie sezonu postanawia że idzie zostawia walczącego o mistrza Lando i idzie do Maxa. @Kessie @FcPortoFan1999 @mekston @FCB_dimiC @Eklerek
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Wisły i Prudnika
0
@gumaz z obecnym Boltem? Zdecydowanie
1
Z Irlandczykiem w dzisiejszej formie to ja miałbym duży problem
1
@Commando a pan wierzy bezgranicznie w to co mówi masa?