2

@blakkudium Oscara to powinien dostać CM Punk za rolę w zwierzogrodzie

1

@Kgorecki2500 obejrzałem to tylko dla CM Punka.

2

Messi jest goatem każdy to wie, pytanie kto jest drugi?

3

@Bocheno1 ja jestem najlepszy

7

@marcin62 a co cieszyć się że takie coś wygrało? Nie!

2

@blakkudium co Arteta knuje mów!

1

@July_6_BcN masz prawo tak uważać Julianna

4

@July_6_BcN ale tu jest pojedynek Własne dziecko vs cudzy pies @mekston zapisz to gdzieś

0

Kogo ratujesz? Własne dziecko vs cudzy pies

0

@Eklerek mój rekord 114 nagetsow w jeden dzień.

4

Planeta nibiru nadchodzi, jest coraz bliżej. @macio_944

1

@Laminedependencia jesteś zgłoszone tysiąc razy. Gdzie jest @mekston ?

1

@Eklerek przejmować? Jestem liczącym się nazwiskiem w branży gier, branży którą kochałem i poświęciłem jej wiele

1

@Eklerek oglądałem goty, oddałem dwoje serce branży gier, a ta mnie wykończyła psychicznie.

0

@Eklerek ja na wigilię planowałem sobie w coś pograć, odechciało mi się

0

@gumaz 9.96 mój rekord, ale w następnym roku będzie atak żeby po.kropce była ósemka

2

@lajcior tak ale robiłem to wszystko na bieżni

0

Wynik goty 2025 to jakiś dramat i patologia, czas opuścić branże gier przynajmniej do nowego far cry, oby takie coś wyszło jak najszybciej

2

Miłego dnia dla ramblowiczów z Ozorkowa i Ustki

3

Może ja kiedyś stworzę grę i wygra goty... Niestety mam niewystarczająco dużo pieniędzy. @PatrychoO @Jakchcesz

4

@Lionel_Messi10 po co goata wysyłasz na noc o co tu chodzi @mekston ?

2

@blakkudium mam na imię Krystian i lubię oglądać F1

1

@gumaz akurat ja miałem potencjał na maks średniaka La Liga, oprócz szybkości nie wiele mam do zaoferowania

4

Do jakich sportowców najczęściej wypisujecie? U mnie Fermin, Alcaraz, Carlos Sainz, rzadziej ale też dość często Leclerc, Odegard, Julian Alvarez.. @mekston

3

@barcelonaLM rację miał Messi.

0

@Czajka90 śmieje się ten kto na końcu śmieje się ostatni na koniec. Zapisz to gdzieś @mekston

0

@Roobo przecież oni o utrzymanie będą musieli walczyć jak tak dalej pójdzie

4

@michal26 ja bym chętnie robotę znalazł, może być i prezes

2

Arsenal nie jest w top 4 historycznie Anglii. Czas zmierzyć się z prawdą @Encore . Zobacz jaka forma @mekston

1

@MesQueUnClub_87 może wygra, trzeba wierzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?