1

@gumaz dlatego Toylo się dobrze ogląda, kiedy zbiera się do rzutu można przemyśleć swoje życie

2

@barcelonaLM on gra czasem w darta?

2

@Vurt obserwujcie gwiazdy a w końcu poznacie układ planet.

2

Ratajski. Tak czy nie. @gumaz @mekston trzeba rzucać podwójne

6

3 lat temu GOAT wygrał mundial. Pozdro

2

@Roobo nie kupuję prezentów, dostaję je

2

@Eklerek ładnie, dobrze, brawo tak

3

@misterio nie wiecie co się dzieje za słońcem , coś co może doprowadzić do końca

7

Trzeba zaakceptować że koniec świata nadchodzi. Ja nie wierzę to w to mówi masa, sam kupiłem sobie sprzęt teleskop i nie tylko.. obserwujcie niebo. @macio_944

2

Jak wygląda kat C w porównaniu do B? B zdałem za 17 razem i teraz po 3 latach zastanawiam się na pójściem po kat C.. czy jest szansa że będzie łatwiej? Zwłaszcza że mam już doświadczenie w wordach

2

Miłego dnia dla ramblowiczów z Łęcznej i Parczewa

0

@tomek8756 aż takie trudne to nie jest wbrew pozorom

2

Rzuty karne na mundialu w 2030 roku w finale? Tak czy nie?

0

@mekston zależy jakich. Messiego lubię

1

@Lanosss gdzie Portugalia wygrała z Argentyną, oni odpadli z Maroko xddd

7

@Eklerek w kiblu też miałem ciekawą akcję ale o niej kiedy indziej opowiem

2

@blakkudium goat turniej

2

@agaFCB mówił pan jasno i wyraźnie że ściąganie zabronione

1

@Frimpong moje wymarzone zarobki

1

@blakkudium on gra w PSG

14

Najgorsze w Polsce gimnazjum to było jak rozmawiałeś z dziewczyną coraz więcej i było w sumie spoko ale przyłapałeś na ściąganiu podczas sprawdzianu z matematyki i musiałeś poskarżyć się panu od matematyki.

1

@PatrychoO daliby Fermina lepiej

0

@MessiForeverTheBest średni pomysł

1

@blakkudium miód jeszcze można dodać, ja dodaję ale ja toleruję laktozę

1

@blakkudium w jakiej on drużynie gra

9

Zaskocz bliskich na wigilię. Kurczak fit na słodko. 600 gramów kurczaka pokroić w kostki i przyprawić 2 łyżeczkami cynamonu, na patelsona smażyć duży ogień na sam koniec dodać pokrojone jabłka. Do tego pół kilograma batatów, gotowane normalnie w garnku żaden airfrajer

0

@tomek8756 a coś dla fanów Messiego to gdzie?

1

@Popitek12 jeśli nikt nie zagłosuje na Fermina to wszyscy będą zgłoszone. @mekston @Kessie

0

@Stinger_ nie. Ma prawo uważać jak chce.

0

@gumaz mi się zdarzyło. 2zl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?