Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BorzyKrzys tacy ludzie na szczęście szybko kończyli u pana dyrektora
1
@mekston ty lepiej zapisuj @mekston jak walczę z Looomanowcami, zwodzą owce na manowce
1
@Eklerek nie pozwolę na promowanie średniactwa. To już wyśmiewany przeze mnie Sorloth jest napadzio nr 2 w tym całym Atletico
0
@Eklerek chłopak znany z tego że zagra sobie od czasu do czasu jakiś dobry mecz i w kolejnych gra słaby. Faktycznie rewolucja stulecia.
4
Śmiejcie się dalej bo tylko to wam zostało. Strzela typ jednego gola i już jakiś nowy Messi
1
@ViscaelBarca2007 głupoty i brednie
1
@blakkudium przecież oni już odpadli... Co za głupoty. A ludzie w to wierzą jeszcze
2
@blakkudium co mnie Atlanta obchodzi. Inter już im pokazał kto lepszy
3
@TR3YWAY 60 to w ohp robiłem jak miałem 17 lat
3
@NeroTFP1 wydałem dziś ponad tysiaka za jedzenie. Noe doliczam ile wyszło za alko
8
W ramach protestu przeciwko Flickowi nie robiłem dziś zakupów w Lidlu = nie wspieram Niemców, równa się jadłem na mieście i piłem także
0
@D10SLEO a ty jesteś zgłoszone za promowanie dewianta Zebro Zebraxtona.
6
Czas leczy rany
2
@MessiForeverTheBest ten to się kompromituje tylko
1
Carlos Tevez ma dziś urodziny. Ok i wszystkiego najlepszego
2
@misterio niestety mało tam treści kumatych ludzi typu ja.
0
Ale dobre mecze dzisiaj są. Aż chce się oglądać. Siuuuu
0
@Czajka90 z whisky jakimś...
0
@Vegeta88 takiego cygara jest nie próbowałem? Dominikańskie jakieś?
0
@tomek8756 nie stać mnie
1
Dziś łączyłem sushi i matche. Było dobrze. Fajne walory smakowe. Muszę częściej. Jutro trzeba jakiegoś steka spróbować na miasto
0
Do mojego humidora wskakują trzy cygara, zakupione wczoraj, w lodówce je trzymałem przez 24h. Ja tak lubię, ja tak mam
7
@Faro zgłaszam wszystko. Spokojnie
1
@July_6_BcN słabo. Pozdro serdecznie. Hahaha
3
@July_6_BcN ty się znasz na Warszawie, nawet lepiej niż ja, początkujący Warszawiak. Gdzie można kupić najlepszą Matche w mieście?
3
Dzień zaczynam zawsze od szklanki ciemnego rumu, to mój rytuał żeby mieć dużo energii w ciągu dnia
1
@PatrychoO nie. Zdecydowanie nie
2
@Kessie zakupiłem już cygaro i do tego będę popijał sobie ciemny rum
4
Gdyby nie Fabregas to skończyłbym jak Ofelia. Oby dziś dwie jego byłe drużyny w których osiągał sukcesy, wygrały
4
Nie oglądam@blakkudium