3

@BorzyKrzys tacy ludzie na szczęście szybko kończyli u pana dyrektora

1

@mekston ty lepiej zapisuj @mekston jak walczę z Looomanowcami, zwodzą owce na manowce

1

@Eklerek nie pozwolę na promowanie średniactwa. To już wyśmiewany przeze mnie Sorloth jest napadzio nr 2 w tym całym Atletico

0

@Eklerek chłopak znany z tego że zagra sobie od czasu do czasu jakiś dobry mecz i w kolejnych gra słaby. Faktycznie rewolucja stulecia.

4

Śmiejcie się dalej bo tylko to wam zostało. Strzela typ jednego gola i już jakiś nowy Messi

1

@ViscaelBarca2007 głupoty i brednie

1

@blakkudium przecież oni już odpadli... Co za głupoty. A ludzie w to wierzą jeszcze

2

@blakkudium co mnie Atlanta obchodzi. Inter już im pokazał kto lepszy

3

@TR3YWAY 60 to w ohp robiłem jak miałem 17 lat

3

@NeroTFP1 wydałem dziś ponad tysiaka za jedzenie. Noe doliczam ile wyszło za alko

8

W ramach protestu przeciwko Flickowi nie robiłem dziś zakupów w Lidlu = nie wspieram Niemców, równa się jadłem na mieście i piłem także

0

@D10SLEO a ty jesteś zgłoszone za promowanie dewianta Zebro Zebraxtona.

6

Czas leczy rany

2

@MessiForeverTheBest ten to się kompromituje tylko

1

Carlos Tevez ma dziś urodziny. Ok i wszystkiego najlepszego

2

@misterio niestety mało tam treści kumatych ludzi typu ja.

0

Ale dobre mecze dzisiaj są. Aż chce się oglądać. Siuuuu

0

@Czajka90 z whisky jakimś...

0

@Vegeta88 takiego cygara jest nie próbowałem? Dominikańskie jakieś?

0

@tomek8756 nie stać mnie

1

Dziś łączyłem sushi i matche. Było dobrze. Fajne walory smakowe. Muszę częściej. Jutro trzeba jakiegoś steka spróbować na miasto

0

Do mojego humidora wskakują trzy cygara, zakupione wczoraj, w lodówce je trzymałem przez 24h. Ja tak lubię, ja tak mam

7

@Faro zgłaszam wszystko. Spokojnie

1

@July_6_BcN słabo. Pozdro serdecznie. Hahaha

3

@July_6_BcN ty się znasz na Warszawie, nawet lepiej niż ja, początkujący Warszawiak. Gdzie można kupić najlepszą Matche w mieście?

3

Dzień zaczynam zawsze od szklanki ciemnego rumu, to mój rytuał żeby mieć dużo energii w ciągu dnia

1

@PatrychoO nie. Zdecydowanie nie

2

@Kessie zakupiłem już cygaro i do tego będę popijał sobie ciemny rum

4

Gdyby nie Fabregas to skończyłbym jak Ofelia. Oby dziś dwie jego byłe drużyny w których osiągał sukcesy, wygrały

4

Nie oglądam@blakkudium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?