Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety hetman e6 to był błąd.
0
@TR3YWAY w sumie 145, ale jakby dało się założyć u mnie na 148 to przy dobrym dniu może. Ale wątpię bo 145 wyszarpana
1
@PatrychoO to sprawka goat CM Punk. Zebros
1
@Faro a ja chciałem poczytać o sobie. Ja powinienem być centrum dyskusji, ja jestem najlepszy
1
AJ Styles zachował się jak prawdziwy mężczyzna i pod koniec swojej kariery pogodził się z CM Punkem, za to szacunek, z kolei obłuda Rollins woli płakać w wywiadach. @PatrychoO
0
@FcPortoFan1999 no dlatego jest Ernestem Hemingwayem obecnych czasów. Stracone pokolenie, którego Zverev jest głosem
0
Zverev to Ernest Hemingway naszych czasów
3
Trzeba będzie w niedzielę zacisnąć zęby i mimo wszystko Alcaraz. Trzeba głosować na Alcaraza, Sinner nie może tego wygrać. @Encore
1
Zło wygrało z dobrem, teraz zło staje się mniejszym złem w porównaniu do dwóch innych złów które zaraz zmierzą się ze sobą, w przypadku tych dwóch złów aż ciężką decydować co jest większym złem, ale chyba mimo wszystko włoskie zło jest gorsze. @mekston
2
@mekston Alcaraz jest niedużo starszy niż ja, ja z kolei trochę starszy niż Fermin
0
@ViscaelBarca2007 hahaha będę się znowu śmiać. Ale czekoladnik z San Sebastian wyjaśniony
2
@Jakchcesz wszyscy grają Sycylię
2
@Jakchcesz bo gram sobie w szachy dziś.
0
Kupił w końcu Saka słynną lekturę "grać jak Dorgu"?
0
@Frimpong zerogard. Będę się śmiać. Hahaha
0
Wódka się rozlała, teraz do gry wchodzi whisky
2
@NeroTFP1 @Sysia11 w sumie zależy. Faktycznie taka ilość masy mięśniowej estetyczna nie jest, jednakże już proporcje szerokie ramiona wąska talia to klucz do estetyki i to u Piotrka gra.
@Mario96w ja tam na sędziach się nie znam, rozmiaru na ostatniej olompi mi trochę brakowało, ale te proporcje Piotrka są świetne, na tyle że dla zwykłego człowieka ta sylwetka faktycznie jest estetyczna mimo sporego przerośniecia.
1
@Jakchcesz ja byłbym dobry trener. Zwłaszcza że ja mieć personalne porachunki z Flick i ja chcieć mu pokazać że ja better lepszy
17
Pamiętam czasy gdy Pep Guardiola to był mój ulubiony trener. Było i minęło, oczywiście wieczny szacunek. Dziś ulubiony trener to zdecydowanie Alvaro Arbeloa
1
@mekston co mnie to obchodzi.
0
Gratulację dla Arsenalu, pokonanie tego trudnego oponenta kosztowało dużo sił
0
Każdy kto będzie krytykował trenera Arbeloe zostanie zgłoszone w trybie natychmiastowym
0
Jeden z moich ulubionych pomocników dziś gol z Karabachem. Jazda jazda
1
@Kessie wyśmiewany Jorginho z golem, kiedy zerogard ostatnio strzelił xd?
0
@Czajka90 mnie nie oszukacie
0
Hahaha. Jorginho wam strzelił xddd. @Czajka90 @Eklerek @Kessie było go zostawić
1
@July_6_BcN mój przyjaciel
1
Do twojego domu przychodzi chłopak twojej byłej z litrem i bukietem kwiatów. Co robisz?
0
@Czajka90 Henry
2
Hahaha Gyokeres i Kepa w pierwszym, piękne sprowadzenie jak ważny jest dla Arsenalu Szwed. Dosyć tej kompromitacji hahaha