0

@PatrychoO byle do AEW nie szedł, zero współpracy z królikiem baksem i jego bratem również królikiem baksem.

3

Lash Legend w jednym royal rumble zrobiła rolę Naji Jax lepiej niż Nia Jax przez tyle lat xdd. @PatrychoO

1

Nie ma Bianki GG. Koniec Liv wygra. Ech. @PatrychoO

3

@Jakchcesz liczyłeś pod kreską?

0

Dopiero przedstawienie wrestlerów a Triple H już się skompromitował, jest w tym najlepszy. Dobra skompromitował się bardziej niż myślałem. Xdddd. Jeszcze otacza się yes memami typu Michaels i Undertaker

2

@MessiForeverTheBest każdy może mieć odrobinę słabszy okres.

6

@Kessie nie oglądam

1

@Bzyczekk teoretycznie i z Drew i z Punkem jakoś historię ma Romek ale lepiej nie. Czas na młodych. Jak nie Steiner to Oba Femi. Płakać nikt nie będzie

2

@PatrychoO cóż ja zdecydowanie łotr. Wybrałbym mecza, ale mam konflikt z Flickem, dlatego wybieram jedno z największych zagrożone współczesnego świata czyli Triple H

2

@PatrychoO 145 bench press na be 92.5. więc się nie udało.

3

Pamiętam jak pierwszy raz poszedłem na siłownię. Chciałem mieć mięśnie jak Steiner. @PatrychoO

3

@Arkon ja jestem konserwatywny i uważam że kobiety powinny zasłaniać ciało

0

@Stinger_ zgłoszone. Tylko młody Steiner

1

@Bzyczekk zgłoszone. Ale dziś jestem za młodym Steinerem i me WMz Goatem

1

Leeds nieudaczniki

9

Dziś wyjątkową pozwalam Flickowi nie wystawić Fermina, bo i tak nie oglądam

0

@Eklerek pozdro Eklerk. Oglądamy dziś jakieś mecze albo rajdy F1?

0

Dziś idę do restauracji na ostrygi

1

@Kapitan hawk niestety nie wystawi Fermina znowu

2

Popitek Wil Son. Świetna jest ta piosenka i ogólnie Kit Wilson jest świetny. Jestem prawdziwym mężczyzną @PatrychoO

1

@zadafcb dość tej patologii rodzinnej. Tylko młody Steiner

0

@Bzyczekk ja się urodziłem maja 2003 roku, ostatni w historii gimnazjalista, dwa dni przed Ferminem

2

Wyobrażam sobie jak były rozmowy kto ma wygrać rumble i wszyscy mówią Bron, młody Steiner, Breakker, aż nagle dzwoni telefon fin Fin Fin, triple H odbiera i pewien człowiek mówi żeby chat gpt przygotował scenariusz w którym wygrywa Jey Uso i że ma być bloodline rules. Patologia @PatrychoO

9

Fermin jest dla mnie jak młodszy brat. Mimo że dzielą nas tylko dwa dni różnicy

1

@mordini123 to teraz Triple H i reszta niech się żegnają z pracą.
@PatrychoO

1

@blakkudium pseudo Avengers dalej wierzy że wygra mundial xd

3

@gumaz twaróg tłusty bardzo lubię dodać wymieszać z serem feta i oliwą do tego i awokado i ryż

2

@Kozinho. Mi pękła guma

3

Jaki piłkarz uratował cię przed losem Ofelii? Mnie Fabregas

3

Najgorzej to jak za 10 lat idziesz na miasto kupić Gucci ale spotkasz ją z jej mężem i dzieckiem i nagle wali ci się cały świat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?