Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium nie oglądałem.
0
@Pawlak1992 legenda to Bret Hart goat! Goldberg nie
0
@lucas/catalan jest Fatu dobry ale są lepsze alternatywy typu młody Steiner czy Oba.
1
@zadafcb może jeszcze Zayna do tego wciągną i będzie 4 biło.. nieważne byle Punk Roman
0
@zadafcb te geniusze jeszcze mogą wymyśleć że Cody odzyska pas i trylogia i będzie bloodline rules i pojawi się The Rock a potem zniknie na kolejny rok
0
Undertaker to był kiedyś gość, gonił dx, osobiście pilnował na wm żeby shawn Michaelas nie oszukał Austina tak jak wcześniej Breta, a teraz trzyma z nimi i jest w trójkącie wzajemnej adoracji
1
Brawo Hunter. Świetny jesteś. Nie na Breakkera nie na Femiego tylko na rodzinę The Rocka. Brawo. Jedyny plus taki że Punk będzie w prawdziwym Main evencie wm..night 2
0
Wyrzucenie Oba Femiego zniszczyło ten rr, do tego momentu było przyzwoicie. Oczywiście największy błąd to brak Brona
1
@PatrychoO wczoraj na wejściu Axioma zaspoilerowali że Bron będzie numerem 1. Tak Tryplak dba o szczegóły.
1
@PatrychoO skończy jobbując dla jakiegoś Kita Wilsona. Oczywiście uwielbiam Kita
0
@PatrychoO Tryplak to uwielbia ściągać z powrotem ludzi do WWE i nic z nimi nie robić. Punk i Cody to wyjatki ale to duże nazwiska. Z Mniejszych nazwisk jedynie żona Rydera sobie poradziła po powrocie.
0
@PatrychoO przyszły Main event WrestleMani, Oba vs Bron, a ten odwala. No ale już wiadomo że Bron Punk na wm nie będzie. Szkoda
1
A walić Triple H. Co za niemądra istota ludzka. @PatrychoO
0
Cóż faworyci wygrali wszystko póki co, młody Steiner jest faworytem ale numer 2, wszystkiego faworyci wygrać nie mogą, I believe @PatrychoO
1
Tak pokazują obrazki ze wszystkimi zwycięzcami rr, jak są tacy kozacy to niech pokażą tego z 2004 roku i kogo pokonał na WrestleMania w tym roku? Dwóch z trójkąta wzajemnej adoracji. Wstyd @PatrychoO
1
@zadafcb z Kazikiem w tna mógłby bić
0
@PatrychoO byle do AEW nie szedł, zero współpracy z królikiem baksem i jego bratem również królikiem baksem.
3
Lash Legend w jednym royal rumble zrobiła rolę Naji Jax lepiej niż Nia Jax przez tyle lat xdd. @PatrychoO
1
Nie ma Bianki GG. Koniec Liv wygra. Ech. @PatrychoO
3
@Jakchcesz liczyłeś pod kreską?
0
Dopiero przedstawienie wrestlerów a Triple H już się skompromitował, jest w tym najlepszy. Dobra skompromitował się bardziej niż myślałem. Xdddd. Jeszcze otacza się yes memami typu Michaels i Undertaker
2
@MessiForeverTheBest każdy może mieć odrobinę słabszy okres.
6
@Kessie nie oglądam
1
@Bzyczekk teoretycznie i z Drew i z Punkem jakoś historię ma Romek ale lepiej nie. Czas na młodych. Jak nie Steiner to Oba Femi. Płakać nikt nie będzie
2
@PatrychoO cóż ja zdecydowanie łotr. Wybrałbym mecza, ale mam konflikt z Flickem, dlatego wybieram jedno z największych zagrożone współczesnego świata czyli Triple H
2
@PatrychoO 145 bench press na be 92.5. więc się nie udało.
3
Pamiętam jak pierwszy raz poszedłem na siłownię. Chciałem mieć mięśnie jak Steiner. @PatrychoO
3
@Arkon ja jestem konserwatywny i uważam że kobiety powinny zasłaniać ciało
0
@Stinger_ zgłoszone. Tylko młody Steiner
1
@Bzyczekk zgłoszone. Ale dziś jestem za młodym Steinerem i me WMz Goatem