5

Większość uczniów w Polsce podchodzi do matury po ukończeniu naturalnej klasy.

0

@BojanKriKicz tylko jeśli ja będę na jego czele

0

@lucas/catalan a wyniki mi się nie podobają

3

Jest godzina druga w nocy, budzi cię dźwięk telefonu... Dzwoni Cristiano Ronaldo... Odbierasz?

1

@lukaszmatusiewicz Alvareza i Messiego.. jak ktoś głosował inaczej to jest wrogiem Barcelony i moim

2

Dziś Arnold Boczek wyrzuca Humphriesa z turnieju @mekston

0

@mekston on akurat jest zawodowcem.. idzie po semi

3

@fart słaby jest

0

I jak tu lubić Khana??. @lucas/catalan

0

@Mario96w nie robię xd. Siadow zero, martwy co trochę poćwiczyłem wynikowo to jakieś 170 ale technika pewnie dobra nie była. Benczyk 145, obecnie z 137.5

2

@Mario96w nie wiem... Ale kiedyś szwedki robiłem jak byłem młodszy... Dobrze że przestałem przed rozwaleniem sobie barksona

0

@MessiForeverTheBest bułgary to u mnie podstawa leg daya, lubię się męczyć.. rumun bardzo rzadko z kolei...

0

@gumaz na lower dziś miałem na siłowni.. normalnie trenuję ppl ale w tym tygodniu 2 upper 2 lower

3

Dziś na siłowni robiłem rumuna, dobry trening był

8

@mekston a co to za syf?

1

Jesteś pijany w barze... Nagle pojawia się goat i proponuje ci za pięć dni, jeden na jednego w piłkę nożną... Jeśli wygrasz zdobywasz cały jego majątek, ale musisz postawić na szali swoje życie. Co robisz?

5

Miłego dnia dla ramblowiczów z Łodzi i Poznania

1

@mekston aż taki dobry to on nie jest

2

W sumie Searle może zagrać w semi

3

@barcelonaLM duży Rybnik..

1

Przegrał bo był gorszy na dablach

3

@mekston właśnie sprzedaj3 akcje na giełdzie... Zobaczmy czy będzie zysk

0

Po co oni Austriaka na koniec dają... Do trzeciej będą grać z Littlerem

0

Ale beznadziejny Pietrek

9

Kupię sobie jakieś mieszkanie w Warszawie chyba... Nie wiem czy dobry pomysł

4

@Kessie 1. Nie z powodu dziewczyny tylko wspomnienia z nią. 2. Inaczej wygląda sytuacja jak masz jeszcze dwie ps5 w mieszkaniu. 3 zgłoszone jesteś

2

Najgorsze to jak dopada cię wspomnienie że rozmawiałeś z nią 4 lata temu, ale było minęło nie da się nic zrobić i wpadasz w złość i niszczysz w tej furii swoje ps5

2

@Kessie tymczasem odpalam sobie tequila z sokiem cytryny i z lodem i śmieję się z was alkoholicy

4

Śmiali się z Wirtza a on lepszy niż cała pomoc Arsenalu razem wzięta. Hahah

0

@mekston mam duuuze zastrzeżenia do gry Holendra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?