Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Większość uczniów w Polsce podchodzi do matury po ukończeniu naturalnej klasy.
0
@BojanKriKicz tylko jeśli ja będę na jego czele
0
@lucas/catalan a wyniki mi się nie podobają
3
Jest godzina druga w nocy, budzi cię dźwięk telefonu... Dzwoni Cristiano Ronaldo... Odbierasz?
1
@lukaszmatusiewicz Alvareza i Messiego.. jak ktoś głosował inaczej to jest wrogiem Barcelony i moim
2
Dziś Arnold Boczek wyrzuca Humphriesa z turnieju @mekston
0
@mekston on akurat jest zawodowcem.. idzie po semi
3
@fart słaby jest
0
I jak tu lubić Khana??. @lucas/catalan
0
@Mario96w nie robię xd. Siadow zero, martwy co trochę poćwiczyłem wynikowo to jakieś 170 ale technika pewnie dobra nie była. Benczyk 145, obecnie z 137.5
2
@Mario96w nie wiem... Ale kiedyś szwedki robiłem jak byłem młodszy... Dobrze że przestałem przed rozwaleniem sobie barksona
0
@MessiForeverTheBest bułgary to u mnie podstawa leg daya, lubię się męczyć.. rumun bardzo rzadko z kolei...
0
@gumaz na lower dziś miałem na siłowni.. normalnie trenuję ppl ale w tym tygodniu 2 upper 2 lower
3
Dziś na siłowni robiłem rumuna, dobry trening był
8
@mekston a co to za syf?
1
Jesteś pijany w barze... Nagle pojawia się goat i proponuje ci za pięć dni, jeden na jednego w piłkę nożną... Jeśli wygrasz zdobywasz cały jego majątek, ale musisz postawić na szali swoje życie. Co robisz?
5
Miłego dnia dla ramblowiczów z Łodzi i Poznania
1
@mekston aż taki dobry to on nie jest
2
W sumie Searle może zagrać w semi
3
@barcelonaLM duży Rybnik..
1
Przegrał bo był gorszy na dablach
3
@mekston właśnie sprzedaj3 akcje na giełdzie... Zobaczmy czy będzie zysk
0
Po co oni Austriaka na koniec dają... Do trzeciej będą grać z Littlerem
0
Ale beznadziejny Pietrek
9
Kupię sobie jakieś mieszkanie w Warszawie chyba... Nie wiem czy dobry pomysł
4
@Kessie 1. Nie z powodu dziewczyny tylko wspomnienia z nią. 2. Inaczej wygląda sytuacja jak masz jeszcze dwie ps5 w mieszkaniu. 3 zgłoszone jesteś
2
Najgorsze to jak dopada cię wspomnienie że rozmawiałeś z nią 4 lata temu, ale było minęło nie da się nic zrobić i wpadasz w złość i niszczysz w tej furii swoje ps5
2
@Kessie tymczasem odpalam sobie tequila z sokiem cytryny i z lodem i śmieję się z was alkoholicy
4
Śmiali się z Wirtza a on lepszy niż cała pomoc Arsenalu razem wzięta. Hahah
0
@mekston mam duuuze zastrzeżenia do gry Holendra