Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Miłego dnia dla ramblowiczów z Warszawy i Góry Kalwarii
4
@blakkudium ja tankuję tylko na Circle K
0
@FcPortoFan1999 swoją drogą widzę trzeciego Kobayashiego? Nepotyzm?
2
@ViscaelBarca2007 zgłoszone jesteś za porównywanie jednego z moich ulubionych piłkarzy z tym osobnikiem
0
@Criss18Barca a z jakiej racji? Czy jak jest kogoś bratem to znaczy że jest dobry? To tak nie działa, na przykładzie różnych rodzeństwo typu Lukaku, Pogba, Hazard widać że jeden z braci może być duuuzo lepszy
7
@Luciano99 jakiś łyskaczek, drogi być nie musi byle powyżej 3tysi
0
@Czajka90 na drugim miejscu przemierzam świat
@FcPortoFan1999 mówi mi że nie jestem nic wart
Całe moje życie jest naznaczone przez podatek VAT
Świat obserwuję już tylko za krat
Chciałem być goatem lecz Messi moich marzeń kat
2
Strzelajże goatuniu
0
A kto wie czy za rogiem nie stoi GOAT z wygranym world cupem
1
@marcin62 Viki jedyna z tych wszystkich młodych gwiazd ma osobowość i mój szacunek
4
Messi na wysokości, a Ronaldo nie
0
@Lisek witam, jesteś zgłoszone. Jedynka ma świąteczny klimat który nie stoi nawet blisko nowojorskiego klimatu. Pozdrawiam i wesołych świąt
3
@macio_944 ale po co pięć zamiast smazyc.... I kaczka na wódzie albo spirycie zawsze... Ewentualnie czerwone wino
5
W Polsce jest odwieczny konflikt, konflikt który rozbija rodziny.. sernik z rodzynkami czy bez... Ja dziś kończę ten konflikt. Sernik... W śmietniku..
3
Sam w domu to dramat. Nowy Jork jest 20 razy filmem niż oryginalna wersja
0
@mekston goat wygra
2
A po świętach wszyscy kibicujemy Arsenal. Ażeby udało się zająć miejsce numer dwa
2
@FcPortoFan1999 nie mam dziewczyny i nie zamierzam mieć
4
Święta kiepski czas na zaręczyny. Studniówka lepsza
0
@Encore nie może mi się twet wyświetlić jakoś... Ale jeśli jest dobrze zgaduje że tematyka tweta to Joshua to niezbyt jestem jego fanem, uważam że boks z kulturystyka pomylił
2
@mekston nie. @Kessie rządzi
2
@Eklerek ja w następnym sezonie będę kibicować goatowi. Będę za Lando. Razem z @mekston i @Kessie
5
Życzę wam wszystkim żebyście w następnym roku płacili wszyscy większe podatki... Zwłaszcza ja, ale inni ramblowicze też. To moje życzenia noworoczne
4
Kompot z kurczaka. Goat
2
@mordini123 ja pisałem ostatnio do Sadie Sink..
1
Będzie kolabo na jednym RAW WWE x Stranger things.. fanem ST nie jestem, czasem pisałem do Sadie Sink na ig.. ale taka bitka Vecna vs Bron Breakker... Czemu nie? @PatrychoO
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Janowca Wielkopolskiego i Torunia
1
@Safrani goatem jest Beethoven
1
@PatrychoO przeczytałem Portugalia...
0
@gumaz Ratajewicz musi grać