Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ostatni trening push w tym roku zrobiony(wyszło bardziej upper bo plecy też zrobiłem ja). Chyba niektórzy już zaczęli postanowienia noworoczne, dramat jak dziewczyna wykonywała francuza.. łokcie sobie zaraz rozwali, chyba że na tam metal... Tak czy siak triceps nawet tam nie pracował, a wyciskanie francuskie to top ćwiczeń na triceps. Pzodro
0
@FcPortoFan1999 po co wierzysz w tę głupoty,
4
@mekston Messi lepszy
1
@Kgorecki2500 trójka była zdecydowanie najgorsza.. a prywatnie wolę dwójkę od jedynki. A ja się na tym znam
1
@Luciano99 z jakiej racji niby?
1
@lithotripter ja idę zrobić ostatniego pusha w tym roku
17
Dobre fajerwersony już odpalone, sąsiady wściekłe, za 10.godzin można iść spać
4
@MessiForeverTheBest kupiłem paki fsjerwersonów
3
@AduŚ07 no to nie mogę złożyć tychże życzeń, niech zaliczą progres w następnym roku i przypuszczalnie się złapią na następne życzenia.. pozdro
3
I najważniejsze. Szczęśliwego nowego roku dla wszystkich ładnych ramblowiczek
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Tokio i Delhi
1
@APTAPT będzie to już ostatni dzień
2
@blakkudium 2 miejsce ostro atakuje
1
@macio_944 smaży się na oleju palmowym. Zgłoszone
2
@MessiForeverTheBest słuchajcie moich rad, jestem waszą jedyną nadzieją.
1
Ogólnie Stranger things to straszna komercja i Main stream. Ale pierwszy sezon był spoko, część drugiego też, ale tam już nie wszystko.. reszta dramat
1
Nie myłem się od roku
3
@clyde jeśli ludzie będą się słuchać mnie... Może jakoś uda się powstrzymać kres świata.. zwłaszcza ty @macio_944 słuchaj moich rad
2
@Eklerek pozdro. Ja kibicuję tylko tym co wygrywają.
3
@Kessie ale on jest atak nie obrona, warto się zainteresować na jakiej pozycji gra piłkarz klubu któremu się kibicuje... To tak jakbym ja napisał że ze Szczęsnym Barcelona więcej strzela.. ale on nie od tego jest
3
Guardiola sprytnie podpuszcza Artete. Ale będzie płacz w kwietniu już xdd. @Eklerek
3
Napisałem do Guardioli że musi uratować piłkę nożną
3
@Kessie jeszcze tylko zgłoszę fanów drużyny która zajmie w tym sezonie 2 miejsce premiera league i będzie ołkej
1
@blakkudium z czego się cieszycie..
3
Czyli półfinały. Searle Ratajski i Gary Humphries.
1
@barcelonaLM Gary Anderson kiedyś założył tarcze, zrobił sobie rzutki... W ten sposób powstał dart
2
Nie chodzi nawet o to że Littler wygrał... Kluczowe w tym wszystkim jest to że Gary nawet nie miał szans
2
@Giwera bo to jest prawdziwa rywalizacja nie to co jakieś Van Veeny. Brakuje jeszcze Wrighta Bullego i Price'a
0
@MessiForeverTheBest jak on się nazywa? Xddd hahaha
0
@Aragorn33 po co to oglądasz? Pozdro