1

@NeroTFP1 ja za 5 razy tyle co te całe fajerwerki kupiłem sobie butle rumu, będzie ostro.

2

@Filipem i straszy też mnie

1

Śpisz sobie po sylwestrze... Nagle w twoim śnie pojawia się Messi który zaczyna kopać piłką z całej siły w ciebie. Co robisz?

0

@Goralkov co to jest?

1

@Eklerek kiedyś na pro playerów grałem.. zdarzało się wygrywać

1

@Filipem ja bym dostał tytuł najmądrzejszego wśród głupców roku

1

@Giwera Gary. Młody Gary wygra.

1


@D10SLEO Luke Littler retirement tour się zaczyna, oby Ratajski w roli Gunthera

9

Słabego dnia dla ramblowiczów mieszkających w drewnianym domu. @gumaz

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Warszawy(goat) i Krakowa

2

@MesQueUnClub_87 stranger things to zbyt duży Main stream

3

Littler kopiuje gimmick Price'a jako wroga publicznego numer jeden, ale nie ten level

0

@APTAPT a ja kibicowałem Price, Wright, Bully Boy i zwłaszcza Gary żeby pokonywali MVG. To były czasy.. teraz darterzy są słabsi. Kiedyś mój jedyny rywal to był MVG, teraz musiałem polubić Humphriesa by bronił darta przed nową falą darterów

0

@Frimpong 69 podobieństwa

0

@APTAPT MVG źle mówił na Wrighta

2

Słaba skuteczność na dabla Littlera, nie ma czego szukać w dalszej fazie turnieju z taką grą

0

Był taki darter który chciał by darterom w Polsce grało się lepiej.

1

@macio_944 grałem w RdR og i to jest przepaść

3

@D10SLEO powinien dzisiaj grać ale wola promować Littlera xddd

1

@PatrychoO najgorszy jest z rdr2

1

@mekston finał na spokojnie.

4

@MessiForeverTheBest moim była matura z matematyki... Zdałem dzięki korkom od Nikoli

1

@Giwera walnie 10 9 lotek i przegra mecz 4-2

1

@michaleu miałem bardzo duuuze zaufanie do Flicka. Nie mam

2

Jeśli nie uda się wygrać w tym sezonie ligi mistrzów, Flickowi trzeba podziękować i życzyć powodzenia w innym klubie

2

@blakkudium i dobrze. Nie zasłużył

2

@Jakchcesz że nie będzie.. ale jestem pewien że to kwestia 10 lat najbliższych, jeśli przetrwa się jakoś 2026 i 27... 32 będzie już nieuniknione. Spodziewam się za to resetu za 500 lat i odnowienia świata.

5

@Eklerek koniec świata nadchodzi. Nie mam pewności, ale na 83 procent będzie to 2026. Tak więc jeśli Arsenal chce wygrać ligę mistrzów.. ostatnia szansa

5

Prawdopodobnie ten sylwester będzie już ostatnim sylwestrem w historii... Niestety układ planet jest bardzo niepokojący

1


Znowu gada głupoty. Swoją drogą taki przeciwnik Trumpa a dalej nie odciął się od WWE, Mick Foley jakoś miał jaka napisać że nie chce w tym dalej brać udziału, a ten się zasłania że Triple taki miły... @PatrychoO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?