Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Ale bym zobaczył takiego Riquiego Puiga w pomocy.
0
@Bilon87 Jak narazie to my mamy problem w bramkę trafić, a gdzie tu do manity.
0
@tbas Bardzo szanuje Flicka za opanowanie i to jak potrafi ważyć słowa, po tym co obserwujemy wszyscy w tym sezonie.
0
Komentarz usunięty
3
@JanuszKorwinMikke Tragiczne zmiany? Kogo miał wpuścić? Na lawce zostali tylko Casado z Cancelo. Taki mamy materiał ludzki. Gówno w sreberko zawinięte nagle nie stanie się cukierkiem.
0
@BorzyKrzys Laporty nie ma już w klubie. Dwa ostatnie mecze nie mamy prezydenta.
2
@takisobiektos Nie może to wszystko działać zbyt dobrze. Musi być miejsce na kręcenie wałków.
5
Flick zatrudnił tą babkę od snu, ale to trzeba jej było powiedzieć, żeby chłopaki się budzili na czas meczu.
0
Joan Garcia niedosc, że co chwilę broni jakieś setki, bo obrońcy zakręceni jak na karuzeli, to jeszcze w pole karne rywala musi latać za tych patałachów z przodu.
1
Nie ma się co dziwić Yamalowi. Sam bym mu zajebał
1
@szymonekk Pecha xd. Chłop stał metr za linią
2
Ten Rashford naprawde się przydaje. Gość jest jedyny oprócz Raphinhi, który potrafi z lewej strony dobrze kopnąć piłkę w pole karne
0
Lewy nie umie z lewej
2
Gdyby nie Joan Garcia, to punktowo bylibyśmy gdzieś koło Atletico.
2
Hahaha wiedziałem. Nic się nie uczą na błędach
0
Najgorsze po strzeleniu gola są pierwsze 3 minuty xd
2
Fakty są takie, że od kiedy Laporta nie jest prezydentem, nasi zapomnieli jak się gra.
5
Fermin z Olmo razem na boisku nie mają sensu. O ile parę razy to wypaliło, tak na dłuższą metę się to nie sprawdza.
0
Co oni mają z tymi słupkami i poprzeczkami? Nawet z karnego musi w słupek zajebać
0
Eric się dal zrobić jak dziecko
0
Standardowa pierwsza połowa. Czuć aromat drewna
2
Maciej Maciusiak trener 25-lecia.
0
Niech ten pedał włoski odwołuje 3 serię.
1
Odwołuj to makaroniarzu
2
Zaraz szwaby jeszcze wygrają
2
Odwołać 3 serię. Jest zbyt niebezpiecznie
0
Kacper musi powtórzyć skok z soboty
0
Brawo Domen. O to chodzi
0
@D10SLEO To mu pomogło. Ma najwyższą notę ze wszystkich
6
Skok Wąska jednak okazał się całkiem dobry xd