1

@fart Ale bym zobaczył takiego Riquiego Puiga w pomocy.

0

@Bilon87 Jak narazie to my mamy problem w bramkę trafić, a gdzie tu do manity.

0

@tbas Bardzo szanuje Flicka za opanowanie i to jak potrafi ważyć słowa, po tym co obserwujemy wszyscy w tym sezonie.

0

Komentarz usunięty

3

@JanuszKorwinMikke Tragiczne zmiany? Kogo miał wpuścić? Na lawce zostali tylko Casado z Cancelo. Taki mamy materiał ludzki. Gówno w sreberko zawinięte nagle nie stanie się cukierkiem.

0

@BorzyKrzys Laporty nie ma już w klubie. Dwa ostatnie mecze nie mamy prezydenta.

2

@takisobiektos Nie może to wszystko działać zbyt dobrze. Musi być miejsce na kręcenie wałków.

5

Flick zatrudnił tą babkę od snu, ale to trzeba jej było powiedzieć, żeby chłopaki się budzili na czas meczu.

0

Joan Garcia niedosc, że co chwilę broni jakieś setki, bo obrońcy zakręceni jak na karuzeli, to jeszcze w pole karne rywala musi latać za tych patałachów z przodu.

1

Nie ma się co dziwić Yamalowi. Sam bym mu zajebał

1

@szymonekk Pecha xd. Chłop stał metr za linią

2

Ten Rashford naprawde się przydaje. Gość jest jedyny oprócz Raphinhi, który potrafi z lewej strony dobrze kopnąć piłkę w pole karne

0

Lewy nie umie z lewej

2

Gdyby nie Joan Garcia, to punktowo bylibyśmy gdzieś koło Atletico.

2

Hahaha wiedziałem. Nic się nie uczą na błędach

0

Najgorsze po strzeleniu gola są pierwsze 3 minuty xd

2

Fakty są takie, że od kiedy Laporta nie jest prezydentem, nasi zapomnieli jak się gra.

5

Fermin z Olmo razem na boisku nie mają sensu. O ile parę razy to wypaliło, tak na dłuższą metę się to nie sprawdza.

0

Co oni mają z tymi słupkami i poprzeczkami? Nawet z karnego musi w słupek zajebać

0

Eric się dal zrobić jak dziecko

0

Standardowa pierwsza połowa. Czuć aromat drewna

2

Maciej Maciusiak trener 25-lecia.

0

Niech ten pedał włoski odwołuje 3 serię.

1

Odwołuj to makaroniarzu

2

Zaraz szwaby jeszcze wygrają

2

Odwołać 3 serię. Jest zbyt niebezpiecznie

0

Kacper musi powtórzyć skok z soboty

0

Brawo Domen. O to chodzi

0

@D10SLEO To mu pomogło. Ma najwyższą notę ze wszystkich

6

Skok Wąska jednak okazał się całkiem dobry xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?