Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ZwyklyKibicBarcy04 No i dobrze. Nie ma co tego ciągnąć.
1
Teraz nagle znalazł kartki. W pierwszej połowie nie było
3
Sam się sędzia zajebał z tymi kartkami. Zamiast temperować towarzystwo odrazu
0
Jak nie wiedzą Co, to niech gwiżdże karnego dla Realu
2
Synek trenera jest zajebisty. Chodzi ładnie dzis
0
@FCB24 Olmo wraca do pomocy, tam gdzie jest lepszy
0
Duet Molina-Simeone strasznie rucha naszych tam na lewej stronie. Balde nie wie co się dzieje
0
Ten mecz trzeba było puścić po północy. Dzieci niech tego nie oglądają
0
Gdyby walił im po żółtku od początku, to Casado właśnie schodziłby z boiska.
2
Co by się tu działo, gdyby to zrobił Ter Stegen xdd
0
No nic. Nawet najlepszy bramkarz musi raz w życiu puścić taką szmate
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@capoN Dlatego lepiej, żeby wszedł w 60 minucie na podmeczonego rywala i coś zdziałał, a nie tylko odbijal się od obrońców Atleti.
1
@Encore Hamilton, Alonso, Max (stwierdzi, że pierdoli takie ściganie) zawijają po sezonie, Zainteresowanie spadnie i niech sie Formułka podnieca ekologią dalej.
1
@cules100pro Nie wiedziałem, że Carvajal dołączył do sztabu trenerskiego.
2
@Bykunn Stroll stwierdził dziś, że są w totalnej dupie, jakieś 4s za czołówką. Podobno główną przyczyną są problemy z silnikiem, ale nie tylko. Alonso dziś w ogóle nie potrafił wyczuć tego samochodu i znaleźć balansu. Ja pierwszy raz widziałem, żeby on okrążenie za okrążenie wypadał na jednym zakręcie i nie potrafił sobie z tym poradzić.
2
@Luciano99 W wojsku miałem dłuższe włosy xd
0
@mordini123 Grupa śmierci. Jak zawsze
4
@blakkudium Darwin Nunez to Barcelona. Here we go!!!
0
@Kgorecki2500 Żeby Ci to w gardle nie stanęło chłopie...
1
@Eklerek Charles nie bierze jeńców.
1
@Antimadridista_WR Gdyby tylko mieć 4, albo 5 takich Ericów Garcii...
1
@barcanawieki Problem w tym, że Szwajcaria nie ma premiera.
1
Chory own Hansiego ma madryciakach. Propaganda ze stolicy mu tego nie odpuści.
2
@Faro Też tak często mam, zobaczymy. Oby przeszło
@esem91 trzeba będzie spróbować.
@FcPortoFan1999 Dziękuję
1
Ehhh taki ładny dzień, ze słońcem i temperaturą na plusie, to musiało się jakieś grypsko przypałętać...
4
Upadek Joao Felixa powinien być studiowany. W 2019 roku Atletico płaciło za niego ponad 100 milionów, a teraz chlop w wieku 26 lat kopie w "azjatyckiej Lidze Europy" przeciwko drużynom z Iraku, Tadżykistanu i Indii.
0
@liberoFCB Akurat nasi Panowie dużo lepiej by nie skakali xd
5
No i w pizdu, i wylądował.
1
@Sysia11 Idealny następca Ramosa. Za mało tych czerwonych kartek mają w ostatnich klasykach.