1

@ZwyklyKibicBarcy04 No i dobrze. Nie ma co tego ciągnąć.

1

Teraz nagle znalazł kartki. W pierwszej połowie nie było

3

Sam się sędzia zajebał z tymi kartkami. Zamiast temperować towarzystwo odrazu

0

Jak nie wiedzą Co, to niech gwiżdże karnego dla Realu

2

Synek trenera jest zajebisty. Chodzi ładnie dzis

0

@FCB24 Olmo wraca do pomocy, tam gdzie jest lepszy

0

Duet Molina-Simeone strasznie rucha naszych tam na lewej stronie. Balde nie wie co się dzieje

0

Ten mecz trzeba było puścić po północy. Dzieci niech tego nie oglądają

0

Gdyby walił im po żółtku od początku, to Casado właśnie schodziłby z boiska.

2

Co by się tu działo, gdyby to zrobił Ter Stegen xdd

0

No nic. Nawet najlepszy bramkarz musi raz w życiu puścić taką szmate

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@capoN Dlatego lepiej, żeby wszedł w 60 minucie na podmeczonego rywala i coś zdziałał, a nie tylko odbijal się od obrońców Atleti.

1

@Encore Hamilton, Alonso, Max (stwierdzi, że pierdoli takie ściganie) zawijają po sezonie, Zainteresowanie spadnie i niech sie Formułka podnieca ekologią dalej.

1

@cules100pro Nie wiedziałem, że Carvajal dołączył do sztabu trenerskiego.

2

@Bykunn Stroll stwierdził dziś, że są w totalnej dupie, jakieś 4s za czołówką. Podobno główną przyczyną są problemy z silnikiem, ale nie tylko. Alonso dziś w ogóle nie potrafił wyczuć tego samochodu i znaleźć balansu. Ja pierwszy raz widziałem, żeby on okrążenie za okrążenie wypadał na jednym zakręcie i nie potrafił sobie z tym poradzić.

2

@Luciano99 W wojsku miałem dłuższe włosy xd

0

@mordini123 Grupa śmierci. Jak zawsze

4

@blakkudium Darwin Nunez to Barcelona. Here we go!!!

0

@Kgorecki2500 Żeby Ci to w gardle nie stanęło chłopie...

1

@Eklerek Charles nie bierze jeńców.

1

@Antimadridista_WR Gdyby tylko mieć 4, albo 5 takich Ericów Garcii...

1

@barcanawieki Problem w tym, że Szwajcaria nie ma premiera.

1

Chory own Hansiego ma madryciakach. Propaganda ze stolicy mu tego nie odpuści.

2

@Faro Też tak często mam, zobaczymy. Oby przeszło
@esem91 trzeba będzie spróbować.
@FcPortoFan1999 Dziękuję

1

Ehhh taki ładny dzień, ze słońcem i temperaturą na plusie, to musiało się jakieś grypsko przypałętać...

4

Upadek Joao Felixa powinien być studiowany. W 2019 roku Atletico płaciło za niego ponad 100 milionów, a teraz chlop w wieku 26 lat kopie w "azjatyckiej Lidze Europy" przeciwko drużynom z Iraku, Tadżykistanu i Indii.

0

@liberoFCB Akurat nasi Panowie dużo lepiej by nie skakali xd

5

No i w pizdu, i wylądował.

1

@Sysia11 Idealny następca Ramosa. Za mało tych czerwonych kartek mają w ostatnich klasykach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?