7

Osasuna rzut karny i gol w 90 minucie przeciwko Realowi Madryt. Piekło zamarzło. Zazwyczaj to się dzieje w drugą stronę xd

0

@kanver_ A my bez Joana o co byśmy walczyli?

2

@Giwera "Chodzą słuchy, że Pani umie rewelacyjnie zakisić ogóra". Wybitny był Paździoch w tym serialu

1

@escarabajo Powrót boskiego Sergiego Roberto do elitarnych rozgrywek? Jestem na tak.

1

@Lionel_Messi10 Chłop zamykał oczy, gdy Xavi podawał piłkę, czy co?

4

@RC28 Do Motoru Lublin mógłby przyjść na pół roku. Nawet poszedłbym na meczyk, żeby go zobaczyć

1

@maroon Tam zabili gościa, który miał rodzinę. Dziewczyna jechała razem z nimi w samochodzie. To była laska tego patusa, a nie pozwolił postronnym ludziom udzielić jej pomocy i sam uciekł z miejsca zdarzenia. Tak, czy siak cwel to mało powiedziane.

1

@Luciano99 Myślę, że nawet do tego nie dojdzie. Co najwyżej Leo po skończeniu kariery wpadnie na jakiś mecz Barcy, zostanie zaproszony na murawę i przy oklaskach trybun dostanie jakąś gówno-statuetkę. Niesamowite jak można było tak spieprzyć jedną z piękniejszych historii i relacji klub-zawodnik. Największa legenda klubu wyszła tylnymi drzwiami, bez pożegnania ze swoimi kibicami.

0

@FcPortoFan1999 Dziś przełamie się Wisła Płock

0

@Faro No ta, bo u nas względny porządek panuje i wszystko działa jak w zegarku.

3

@BojanKriKicz Rozstawią tam parasole z żubra, czy innego tyskiego jak na każdych, normalnych dożynkach i jakoś to bedzie

8

@Lanosss On chce tylko grać w piłkę. Największy boiskowy buc i prowokator jaki obecnie biega po europejskich boiskach.

2

@Eklerek To jest ten sezon. Leclerc będzie mistrzem.
I poprawia sam siebie Monakijczyk. Pierwszy, który zszedł poniżej 1.33.00

4

Rozpędzają się Panowie. Próbował Max, probowal Lando, ale czas potężnego Charlesa Leclerca dalej nie do ruszenia.

1

@macio_944


Ja polecam ten utwór. Na czasie w Lidze Mistrzów

1

@Dankho94isback Nie poradziłby sobie. On jest mocny tylko jak trzeba walić z partyzanta, albo na parkingu, gdy nikt nie widzi.

1

@Eklerek Solidnie wygląda Ferrari. Mogliby zgarnąć wreszcie ten tytuł i pogodzić Mercedesa z Red-Bullem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Praktycznie godzina porannej sesji minęła, a Aston dalej w garażu. Ferdek pije by zapomnieć.

2

@NeroTFP1 W Krakowie dzieciom przy narodzinach dają maczety, czy co?

0

@michal26 Kij z tym rankingiem jak za rok w pucharach zagra Zabrze, Płock i Lubin.

2

@Kessie Znając szczęście Ferdka do zmiany zespołów, to zaraz po tym ruchu Red-Bull obniżyłby loty i wypadł z walki o podium xd

4

@Eklerek Coś jak 40 zwycięstwo Stocha. Nigdy nie nastąpi

3

Aston Martin w dupie głęboko i zaczyna się tam urządzać. Tylko dziada z Oviedo żal bo nie zasługuje na to, żeby się ciągnąć w ogonie.

1

@mekston Ciekawe to tylne skrzydło mają

0

@Huck Przecież masz napisane, że to porównanie najszybszych przejazdów każdego kierowcy. Czasy zmieściły się w 0,5/6s. Już widzę jak z odpuszczonym gazem na prostej ktoś traci tak mało na końcu okrążenia. Wiadomo, że wyników z testów nie można brać za wyznacznik, jednak widać tu inny styl jazdy i dohamowania u każdego z nich.

1

@Safrani Ale amator. Jaruzelski pokazałby mu jak się wprowadza stan wojenny i unika odpowiedzialności karnej.

2

@Kessie Spokojnie. Za rok się uda

0

@blakkudium Ta Galata to w sumie jest klub rządowy. Budżet nieograniczony względem reszty w kraju, co nie zmienia faktu, że dobrze roznieśli pozerów z Juventusu.

1

@Roobo Legia walczy o utrzymanie. Daj im spokój

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?