Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Osasuna rzut karny i gol w 90 minucie przeciwko Realowi Madryt. Piekło zamarzło. Zazwyczaj to się dzieje w drugą stronę xd
0
@kanver_ A my bez Joana o co byśmy walczyli?
2
@Giwera "Chodzą słuchy, że Pani umie rewelacyjnie zakisić ogóra". Wybitny był Paździoch w tym serialu
1
@escarabajo Powrót boskiego Sergiego Roberto do elitarnych rozgrywek? Jestem na tak.
1
@Lionel_Messi10 Chłop zamykał oczy, gdy Xavi podawał piłkę, czy co?
4
@RC28 Do Motoru Lublin mógłby przyjść na pół roku. Nawet poszedłbym na meczyk, żeby go zobaczyć
1
@maroon Tam zabili gościa, który miał rodzinę. Dziewczyna jechała razem z nimi w samochodzie. To była laska tego patusa, a nie pozwolił postronnym ludziom udzielić jej pomocy i sam uciekł z miejsca zdarzenia. Tak, czy siak cwel to mało powiedziane.
1
@Luciano99 Myślę, że nawet do tego nie dojdzie. Co najwyżej Leo po skończeniu kariery wpadnie na jakiś mecz Barcy, zostanie zaproszony na murawę i przy oklaskach trybun dostanie jakąś gówno-statuetkę. Niesamowite jak można było tak spieprzyć jedną z piękniejszych historii i relacji klub-zawodnik. Największa legenda klubu wyszła tylnymi drzwiami, bez pożegnania ze swoimi kibicami.
0
@FcPortoFan1999 Dziś przełamie się Wisła Płock
0
@Faro No ta, bo u nas względny porządek panuje i wszystko działa jak w zegarku.
3
@BojanKriKicz Rozstawią tam parasole z żubra, czy innego tyskiego jak na każdych, normalnych dożynkach i jakoś to bedzie
8
@Lanosss On chce tylko grać w piłkę. Największy boiskowy buc i prowokator jaki obecnie biega po europejskich boiskach.
2
@Eklerek To jest ten sezon. Leclerc będzie mistrzem.
I poprawia sam siebie Monakijczyk. Pierwszy, który zszedł poniżej 1.33.00
4
Rozpędzają się Panowie. Próbował Max, probowal Lando, ale czas potężnego Charlesa Leclerca dalej nie do ruszenia.
1
@macio_944
Ja polecam ten utwór. Na czasie w Lidze Mistrzów
1
@Dankho94isback Nie poradziłby sobie. On jest mocny tylko jak trzeba walić z partyzanta, albo na parkingu, gdy nikt nie widzi.
1
@Eklerek Solidnie wygląda Ferrari. Mogliby zgarnąć wreszcie ten tytuł i pogodzić Mercedesa z Red-Bullem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Praktycznie godzina porannej sesji minęła, a Aston dalej w garażu. Ferdek pije by zapomnieć.
2
@NeroTFP1 W Krakowie dzieciom przy narodzinach dają maczety, czy co?
0
@michal26 Kij z tym rankingiem jak za rok w pucharach zagra Zabrze, Płock i Lubin.
2
@Kessie Znając szczęście Ferdka do zmiany zespołów, to zaraz po tym ruchu Red-Bull obniżyłby loty i wypadł z walki o podium xd
4
@Eklerek Coś jak 40 zwycięstwo Stocha. Nigdy nie nastąpi
3
Aston Martin w dupie głęboko i zaczyna się tam urządzać. Tylko dziada z Oviedo żal bo nie zasługuje na to, żeby się ciągnąć w ogonie.
1
@mekston Ciekawe to tylne skrzydło mają
0
@Huck Przecież masz napisane, że to porównanie najszybszych przejazdów każdego kierowcy. Czasy zmieściły się w 0,5/6s. Już widzę jak z odpuszczonym gazem na prostej ktoś traci tak mało na końcu okrążenia. Wiadomo, że wyników z testów nie można brać za wyznacznik, jednak widać tu inny styl jazdy i dohamowania u każdego z nich.
1
@Safrani Ale amator. Jaruzelski pokazałby mu jak się wprowadza stan wojenny i unika odpowiedzialności karnej.
2
@Kessie Spokojnie. Za rok się uda
0
@blakkudium Ta Galata to w sumie jest klub rządowy. Budżet nieograniczony względem reszty w kraju, co nie zmienia faktu, że dobrze roznieśli pozerów z Juventusu.
1
@Roobo Legia walczy o utrzymanie. Daj im spokój