Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Galatasaray od początku przedłuża. Zazwyczaj takie drużyny źle kończą
0
@MessiForeverTheBest Vini wyprany w Pervolu
1
Ten Osimhen jest naprawdę niezły. Szkoda, że taki głupi
3
Osimhen co skasował chłopa xd
0
@takisobiektos Więcej zawodników Galaty kojarzę niż Juventusu szczerze mówiąc xd
0
Icardi na lawce Galaty. Człowiek już zapomnial o jego istnieniu
5
Juventus kiedyś: Bonucci, Barzagli, Chiellini.
Juventus teraz: Kelly, Gatti, Kalulu.
To tyle jeśli chodzi o zjazd włoskiej piłki.
0
W ogóle jaki proces myślowy zaszedł w mózgu sędziego, który widząc gościa z rozciętym łbem miał dylemat, czy dać tam karnego xd
0
To była taka typowa Borussiowa porażka.
4
@Inko Występ kompletny
1
@kanver_ Ferran pierdolony rekin Torres top!
0
@BorzyKrzys W sumie to jest jedyna włoska drużyna ostatnich lat, która ma jakąś tam swoją tożsamość i charakter. Cała reszta jest taka szara i nijaka.
0
@mekston Z braku konkretnych opcji (Kane, Osimhen i Haaland poza zasięgiem) tak. Na sensownych warunkach, mógłby tu przyjśc w miejsce Lewego.
1
@escarabajo Brak zwycięstwa z Al-Najmanem byłby kompromitacją
0
@Gibbon_FCB No ale jaki topowy trener chciałby pracować w klubie, który służy tylko i wyłącznie do promowania i sprzedawania zawodników? BVB nie będzie wielka, dopóki nie trafi im się taki drugi Klopp, który przyjdzie znikąd i zaskoczy. Mieli Terzicia z potencjałem, to trzeba było go pogonić...
0
@The Game 10 Myślę, że niestety IzReal Madryt przejdzie dalej
0
@PatrykBarca Bo Lewemu nie podajo!!!!
2
@draxidox Największy wpływ na amerykańskie interesy w regionie ma jednak Rosja. Gdyby nie zaczynali wojny, atakując sąsiedni kraj nie byłoby problemu z rakietami w rosyjskich portach.
4
Podzielić obwód Królewiecki między Polskę i Litwę, a poza tym zostawić wszystko tak jak jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@draxidox Firmóweczka Coutinho. Techniczna bomba po dlugim rogu zza pola. Ależ to był kocur swego czasu.
1
@BorzyKrzys Najpierw prace domowe, teraz zegarki... Dzięki temu dzieci będą miały czas na realizowanie swoich pasji takich jak tik-tok.
1
@Hosh Tą wypowiedź można nawet próbować podciągnąć pod paragraf o nawoływaniu do wojny napastniczej. Ten kretyn z pewnością nie zdawał sobie sprawy, o czym mówi.
0
@Czyhrynski Zapaśc bo to był łomot, a chwile później odszedl trener, który ten klub wyniósł do poziomu finału LM. Jeżeli odchodzi ojciec sukcesu, raczej ciężko zastąpić go 1 do 1.
3
@partymaker Szczerze mówiąc, to po wpierdolu jaki obskoczyli w finale LM i odejściu Inzaghiego spodziewałem się totalnej zapaści tego klubu. Myślałem, że formuła się wyczerpała, potrzeba zmian i będzie co najwyżej walka o puchary. Do tego zatrudnili Chivu, który nie miał żadnych sukcesów w CV, a tu proszę - idą po krajowy dublet, Ligę i Puchar. Myślę, że każdy inny włoski klub chciałby ugrać tyle co Inter w tym sezonie. Mogło być gorzej
3
@RoberDzik Choć raz może zrobić coś pożytecznego i przysłużyć się światu.
3
@Safrani Parlament Europejski zareagował na alarmujące wnioski ekspertów. Według doniesień mediów planowane są działania w celu ograniczenia ilości aut w kolorze czarnym i srebrnym, gdyż ich liczba niekorzystnie wpływa na walory estetyczne krajobrazu na kontynencie. Ja pierdziele, nawet suva nie będzie sobie normalnie kupić. Nie żebym był jakimś fanem, bo sam jeżdżę kombi, ale no bez jaj. Dieslem do miasta nie, suvem/pickupem też nie. Zaraz będą tam mogły wjechać same małe wypierdki typu Aygo, Up, czy inny Colt.
2
@gumaz Praktykę za pierwszym, ale teorie zdawałem 3 razy xd
0
@Damian11 Hauge już raz próbował sił w Milanie i był kompletnym flopem. Musiał wrócić do Norwegii z podkulonym ogonem