4

Jeśli istnieje jakiś Bóg sportów motorowych, to mógłby nam zapewnić cały sezon walki o mistrzostwo pomiędzy Leclerciem, a Verstappenem

0

To jak Antonelli ownuje narazie Russella w tym sezonie jest trochę niespodziewane, lecz satysfakcjonujące.

1

Realizator też dobry. Verstappen atakuje Hamiltona, a ten przerzuca obraz na Antonellego, który se poprostu wyjeżdża z alei serwisowej.

0

@mekston Nie no samochód mają naprawde niezly i innowacyjny. Jeśli załapią się na to aduo i poprawią silnik spalinowy, to jeszcze może być ciekawie. Szkoda tylko, że decyzyjność jak zwykle na żałosnym poziomie.

2

Ferrari daje dupy. Czyli Wracamy do normalności

1

@mekston A niewazne co ugra. Grunt, że widać poprawę w tym samochodzie. Wreszcie wygląda to na samochod, w którym można coś ciekawego pojechać.

0

Red-Bullowi (Maxowi) ta przerwa Trumpowo-izraelska spadła z nieba. W poprzednich rundach Verstappen miałby problem przebić się przez Haasy, czy Williamsy.

0

@Hosh Jeśli Motor chcę się utrzymać musi wygrać z Cracovią.

4

@Arden Tymczasem my oddamy Fatiego z 10 golami w Ligue 1 za frytki, byle tylko się go pozbyć

0

@derus Ja tam mam większą beke z długofalowego projektu Xabiego Alonso w Realu, który wydał tylko trochę mniej na transfery jakichś totalnych leszczy.

3

@Danny Gaucho Absolutnie pojebane liczby. Czekam na Mundial i ostatni show tego małego Geniusza.

0

@Dankho94isback Przesiedzi rok na ławce i w 2027 transfer do jakiegoś Interu za 30/40 milionów.

0

Przykra informacja - nie żyje Alex Zanardi. Legenda sportów motorowych i medalista igrzysk paraolimpijskich.

0

@BulaKG Aleś pan dal throwbacka

0

@LukaszFan Ten stadion ogólnie jest piękny.

2

Każdy śmieje się z naszej obrony, a tymczasem potężny Bayern w ostatnich 5 meczach stracil 12 bramek, z czego 7 w ostatnich dwóch i nikt o tym nie mówi. Różnica polega na tym, że u nas w ataku Yamal musi grać z Rashfordem, Lewym i Ferrranem, a tam lata sobie Diaz, Kane i Olise. Dopóki strzelaliśmy dużo i wyniki sie zgadzaly, jak w zeszłym sezonie, nikt nie patrzy na to co się dzieje w tyłach.

0

@Cules69 Poprostu mają bardziej kompletne kadry od naszej. Ich drużyny są zbudowane tak, że tam nie widać słabego punktu.

1

@12Frost12 Dobrze, że Bayern mocarnie broni. 4 bramki stracone w dwumeczu z Realem, teraz już dwie do przerwy.

25

Oglądacie jak PSG napierdala się z Bayernem? To się napatrzcie, bo jutro totalne przeciwieństwo tego co widzicie dziś.

0

@Ilka Nie wiem, czy taki zmarnowany ten sezon. Zagrają w Lidze Mistrzów, a to już dla nich i tak spory sukces. Na City, czy Arsenal są dalej za ciency w uszach.

3

@Karol145 PiS i sensowne rozwiązanie to oksymoron.

2

@Kapitan hawk Real wyciągnie pomocną dłoń do swoich kolegów i bohatersko odda im 3 punkty w walce o utrzymanie.

0

@Lionel_Messi10 Fanem tego transferu nie jestem, ale przynajmniej miałby kto wolne bić

6

Mecz Widzew - Legia o utrzymanie

0

@karci0 Przynajmniej wreszcie będzie miał kto z wolnego uderzyć.

5

@kewin Właśnie takie coś powinien w końcu dostać Vinicius za swoją pajacerke

4

Niezła ta Ekstraklasa w tym roku. Cztery kolejki do końca, a 8 w tabeli Radomiak ma ledwie 4 punkty przewagi nad strefą spadkową xd

5

@LeszekFCB Do 22 minuty też nic nie pokazaliście.

6

To wygląda jak mecz drużyny walczącej o mistrza, z drużyną walczącą o spadek.

1

Golizadeh ulepiony z innej gliny. Na tle reszty ekstraklasowych kopaczy wygląda jak Pan Piłkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?