1

@Marusek Tu pół Ligi walczy o utrzymanie xd

5

Bardzo dobra decyzja sędziego w Poznaniu.

0

Ale golazo Lecha. Asysta piętą wow

12

@PatrychoO Pewnie by mogla, ale tego nie zrobi, bo zaraz pierdyliard zbiórek ze wszystkich krańców świata chciałoby, żeby je też podawano dalej. Barcelona to marka globalna, tak samo jak Yamal i nie może sobie udostępniać wszystkiego jak leci.

1

Balde ostatnio lepiej wychodzą tańce niż gra w piłkę, to mógłby się dołączyć do Yamala w sumie.

0

@MichuZ44 No wiadomo, bo to wcale nie jest tak, że ten Messi gra w piłkę lepiej niż jakikolwiek inny zawodnik w historii tej dyscypliny.

1

@FcPortoFan1999 W Szkocji jest ciekawa walka na górze. Możliwe, że Hearts przegoni dominatorów z Glasgow.

5

Tottenham, Sevilla i Wolfsburg w strefach spadkowych swoich lig. Jeszcze niedawno, to były solidne, europejskie marki. Do tego Leicester spada do League One, a w naszej Ekstraklasie o utrzymanie walczy Widzew i Legia. Ciekawy, przewrotny jest to sezon.

1

@Pedri16Future Przynajmniej odpływ w prysznicu/wannie nie zatkany.

3

"Czy panowie muszą tak napierdalać, od bladego świtu?! Że nie podbijam karty na zakładzie o siódmej rano, to już w waszym robolskim mniemaniu muszę być nierobem?! Już możecie inteligentowi jebać po uszach od brzasku! Żeby se czasem kałamarz nie pospał godzinkę dłużej kapkę od was, skoro zasnął dopiero nad ranem! I żeby się kompletnie spalił w blokach już na starcie! Grunt, że, kurła, inteligent załatwiony na dzień cały! Wrócicie napierdalać jak siądę do pracy!”

10

Mecz z gatunku - przepchnąć to jakoś chujem i zapomnieć.

0

@BojanKriKicz Prędzej Gavi pojedzie niż Eric.

1

Paradoks Balde polega na tym, że on najlepszy był odrazu na wejściu za Xaviego. Posadził na lawce Albe i wydawało się, że eksplozja jego talentu, przeskok półkę wyżej to tylko kwestia czasu, ale im dalej w las tym gorzej (z malymi wyjatkami). Niestety okazało się, że futbolowe iq nie jest w jego przypadku za wysokie i gosc nam się cofnął w rozwoju. Dość często powracające urazy też z pewnością mu nie pomagają.

2

@Sulimo U makaroniarzy to normalne. Bunga bunga i te sprawy

0

@barcelonaLM Dziwne, że nie na Izrael

1

@tbas Może Real też gdzieś wtopi

1

@RomanGroza Z tą ligą to bym się tak nie zapędzal. Jeśli dziś stracimy punkty, To mając przed sobą klasyk z Realem może być jeszcze różnie

2

@Jakchcesz To i tak jest nic w stosunku do płaczu jaki tu był o Riquiego Puiga za Setiena/Koemana.

0

Rosenior dostał 26 milionów odprawy? Niektórzy to się mogą bawić. Barcelona za tyle pieniędzy robi całe letnie i zimowe okienko tranferowe.

2

@A4ron Oni nas wyjebali z dwóch pucharów w tym sezonie. Nie ukrywam, że trochę mnie to wkurwia

0

@Encore Kurla on ich przygotował tylko na Brighton, a tu jeszcze Hove Albion było.

2

@Czyhrynski Kubiak chyba raczej nie słynie ze zbyt mądrych wypowiedzi.

2

@Destroyer_of_Worlds Ludzie śmieją się, że niektórzy dali się kolejny raz nabrać na Tuska, po czym zadowoleni chcą zagłosować na chyba jeszcze większego kłamcę i krętacza Morawieckiego, bo ten nagle zmienił szyld. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze.

7


Youtube to jeden z lepszych wehikułów czasu. Wchodzisz posłuchać jednego ze swoich ulubionych kawałków, a tu się okazuje, że ma ponad 20 lat. Nawet nie wiem kiedy to zleciało.

2

@macio_944 W sumie to wyswiadczyl Maxiemu Lopezowi przysługę. Pozbyć się tak toksycznej i pustej baby, to jak wygrać drugie życie.

2

Górnik Łęczna pod wodzą Shatalova jeszcze żyje w walce o utrzymanie. W ostatnich pięciu meczach zdobyli 10/15 możliwych punktów

3

@MichuZ44 Czyli zlikwidowanie emocji całkowite. Do tej pory chociaż na starcie Ferrari robiło zamieszanie. Teraz Mercedesy z Mclarenami odjadą od samego poczatku

3

My tu gadu gadu, a "wypalony" Guardiola zaraz zrobi krajowy tryplet.

0

To była pilka na remis

5

Jeszcze tylko wpierdol od Atletico i można kończyć sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?