Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Marusek Tu pół Ligi walczy o utrzymanie xd
5
Bardzo dobra decyzja sędziego w Poznaniu.
0
Ale golazo Lecha. Asysta piętą wow
12
@PatrychoO Pewnie by mogla, ale tego nie zrobi, bo zaraz pierdyliard zbiórek ze wszystkich krańców świata chciałoby, żeby je też podawano dalej. Barcelona to marka globalna, tak samo jak Yamal i nie może sobie udostępniać wszystkiego jak leci.
1
Balde ostatnio lepiej wychodzą tańce niż gra w piłkę, to mógłby się dołączyć do Yamala w sumie.
0
@MichuZ44 No wiadomo, bo to wcale nie jest tak, że ten Messi gra w piłkę lepiej niż jakikolwiek inny zawodnik w historii tej dyscypliny.
1
@FcPortoFan1999 W Szkocji jest ciekawa walka na górze. Możliwe, że Hearts przegoni dominatorów z Glasgow.
5
Tottenham, Sevilla i Wolfsburg w strefach spadkowych swoich lig. Jeszcze niedawno, to były solidne, europejskie marki. Do tego Leicester spada do League One, a w naszej Ekstraklasie o utrzymanie walczy Widzew i Legia. Ciekawy, przewrotny jest to sezon.
1
@Pedri16Future Przynajmniej odpływ w prysznicu/wannie nie zatkany.
3
"Czy panowie muszą tak napierdalać, od bladego świtu?! Że nie podbijam karty na zakładzie o siódmej rano, to już w waszym robolskim mniemaniu muszę być nierobem?! Już możecie inteligentowi jebać po uszach od brzasku! Żeby se czasem kałamarz nie pospał godzinkę dłużej kapkę od was, skoro zasnął dopiero nad ranem! I żeby się kompletnie spalił w blokach już na starcie! Grunt, że, kurła, inteligent załatwiony na dzień cały! Wrócicie napierdalać jak siądę do pracy!”
10
Mecz z gatunku - przepchnąć to jakoś chujem i zapomnieć.
0
@BojanKriKicz Prędzej Gavi pojedzie niż Eric.
1
Paradoks Balde polega na tym, że on najlepszy był odrazu na wejściu za Xaviego. Posadził na lawce Albe i wydawało się, że eksplozja jego talentu, przeskok półkę wyżej to tylko kwestia czasu, ale im dalej w las tym gorzej (z malymi wyjatkami). Niestety okazało się, że futbolowe iq nie jest w jego przypadku za wysokie i gosc nam się cofnął w rozwoju. Dość często powracające urazy też z pewnością mu nie pomagają.
2
@Sulimo U makaroniarzy to normalne. Bunga bunga i te sprawy
0
@barcelonaLM Dziwne, że nie na Izrael
1
@tbas Może Real też gdzieś wtopi
1
@RomanGroza Z tą ligą to bym się tak nie zapędzal. Jeśli dziś stracimy punkty, To mając przed sobą klasyk z Realem może być jeszcze różnie
2
@Jakchcesz To i tak jest nic w stosunku do płaczu jaki tu był o Riquiego Puiga za Setiena/Koemana.
0
Rosenior dostał 26 milionów odprawy? Niektórzy to się mogą bawić. Barcelona za tyle pieniędzy robi całe letnie i zimowe okienko tranferowe.
2
@A4ron Oni nas wyjebali z dwóch pucharów w tym sezonie. Nie ukrywam, że trochę mnie to wkurwia
0
@Encore Kurla on ich przygotował tylko na Brighton, a tu jeszcze Hove Albion było.
2
@Czyhrynski Kubiak chyba raczej nie słynie ze zbyt mądrych wypowiedzi.
2
@Destroyer_of_Worlds Ludzie śmieją się, że niektórzy dali się kolejny raz nabrać na Tuska, po czym zadowoleni chcą zagłosować na chyba jeszcze większego kłamcę i krętacza Morawieckiego, bo ten nagle zmienił szyld. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze.
7
Youtube to jeden z lepszych wehikułów czasu. Wchodzisz posłuchać jednego ze swoich ulubionych kawałków, a tu się okazuje, że ma ponad 20 lat. Nawet nie wiem kiedy to zleciało.
2
@macio_944 W sumie to wyswiadczyl Maxiemu Lopezowi przysługę. Pozbyć się tak toksycznej i pustej baby, to jak wygrać drugie życie.
2
Górnik Łęczna pod wodzą Shatalova jeszcze żyje w walce o utrzymanie. W ostatnich pięciu meczach zdobyli 10/15 możliwych punktów
3
@MichuZ44 Czyli zlikwidowanie emocji całkowite. Do tej pory chociaż na starcie Ferrari robiło zamieszanie. Teraz Mercedesy z Mclarenami odjadą od samego poczatku
3
My tu gadu gadu, a "wypalony" Guardiola zaraz zrobi krajowy tryplet.
0
To była pilka na remis
5
Jeszcze tylko wpierdol od Atletico i można kończyć sezon