3

Bracia pierdolec z Bilbao już nawet karnych na siebie nie biorą?

2

@tomek8756 Wejherów to jakaś stolica przestępczości, jak Sandomierz w "Ojcu Mateuszu". Chłop praktycznie co drugi dzień kogoś zatrzymywał xd

0

Ten Sadiq z Valencii przy każdym zagraniu kręci kołem fortuny? Strasznie chaotyczny, w każdej chwili może zrobić coś genialnego, albo mega gównianego.

5

@Laminedependencia Arteta xddd

3

Bramkarz Bilbao miał btts na kuponie

1

Komentarz usunięty

5

Ter Stegen podał już ile będzie pauzował, czy tym razem wystarczy opinia klubowych lekarzy?

5

@esem91 Bycie trenerem atmosfericiem widocznie nie jest takie proste. Trzeba mieć trochę posłuchu i autorytetu w szatni, jak Ancelotti, czy Zidane. Ktoś powie, że Zizou też był trenerskim żóltodziubem i będzie, to prawdą. Różnica między nim, a Arbeloą i Xabim jest taka, że zanim został trenerem był ikonicznym piłkarzem z pojebaną aurą. Osiągnął rzeczy, o których większość piłkarzy Realu może tylko pomarzyć. Poza tym trafił na trochę bardziej inteligentne pokolenie zawodników. Obecnie Perez zmontował tam taką bandę inżynierów, że nie mam pojęcia kto mógłby im to ogarnąć.

2

Czy zawodnicy Realu mają okres?

1

@sergio5 Boras zawału dostanie, gdy dowie się jak zwracają się do siebie gracze CSa na codzień xdd

18

Dobry mecz dziś. W sam raz na przetarcie. Pewny, dobry w rozegraniu. Gol dodatkowo mu pomoże. Wracaj dziku, bo szkoda patrzeć jak gnijesz na ławce. Zawsze to kolejna opcja dla Hansiego.

0

My tu pitu pitu o Albacete, a w polskiej lidze Legia ma mocnego rywala w walce o spadek. Lech łatwo nie odpuści

7

Gerard Maldini wprowadza na do półfinałów Pucharu Króla.

4

Wygrana z Albacete nie jest dla kazdego. Brawa dla nich za walkę.

6

Maldini bohater

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Trochę tęskniłem za Ronaldem xddd

0

Z Realem mu wpadało wszystko. Z nami na szczęście pudluje

0

@Sherem Lewy tragiczny, Bernal może nie być gotowy na 90 minut, z Rashfordem się zgodze

2

Robert dziś blisko hat-tricka. Zabrakło tylko 3 bramek

0

Brawo Lewy. Powinno być 3:0, a jest wolny pod naszą bramką

1

@macio_944 Dziś sam sobie utrudnił tą żółtą kartka na początku...

5

Już zapomniałem, że Araujo jest taki szybki

0

Kurwa Lewy raz miałeś być tam i akurat musiał się spóźnić.

0

Wstawaj dziku nasz

1

To jest cały Rashford. Setkę spieprzy, a zaraz gol z wolnego albo asysta

0

Ale Flick dziś obronę ugotował. Będą jajca

0

@AmigoBlancos Ponoć Araujo w pierwszym, wiec gol stracony to pewniak.

0

@Vegeta88 Jak nie udźwignie na Albacete, to ja już nie wiem kiedy ma grać xd

2

@Bolton Przecież on jest ambasadorem mundialu 2034 w Arabii. Szejki kupiły go i będą trzymać jak zabawkę, dopóki im się nie znudzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?