Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Herato Ja to pamiętam jak jeszcze niedawno zastanawiano się kto pierwszy przebije Raula. Szybko zleciało
1
@Wossi61FCB Jaki świat mały. Z okolic, ale czasem bywam w tym maku ;)
1
@gryfiT. Nie zapominamy. Bardzo mi go szkoda. Jestem pewny, że gdyby był zdrowy dałby nam jeszcze wiele jakości.
0
@Wossi61FCB Robisz w maku przy kraśnickiej w Lublinie?
0
@Wossi61FCB no przesrane tam będziecie mieli przez najbliższe kilka dni
32
Jedni biorą Dzeko, inni biorą Cavaniego, jeszcze inni biorą Falcao. Jest też Barcelona, która bierze Luuka de Jonga.
2
https://zapodaj.net/d94ff0d8fd992.png.html
Ciekawe reklamy, nie powiem.
0
@RobiS Tylko kompletny ignorant mógłby zacząć wylewać pomyje na Xaviego po dwóch meczach.
1
No cóż. Z Bayernem maksymalne zaangażowanie, skupienie. Musicie chłopaki zostawić serducho na boisku i pokazać wszystko na co was stać. O nic więcej nie proszę. Co będzie to będzie
0
@PatrychoO Będziemy wygrywać, ale jeszcze nie teraz. Spokojnie, chłopaki potrzebują czasu.
4
@szymonex10 wspanialeeeee, świetnieee
2
@El dominatore Malutki szczegół jest taki, że Samu to formie był ostatnio w 2018 roku niestety.
2
@Pilka_jest_okragla Grać tiki taki
14
Ależ nam brakuje z przodu Fatiego. Aguero jak wchodził też dawał trochę jakości i był zawsze niezłą opcją. Jest jak jest...
Edit: Teraz można zobaczyć co nam dawał Leo z przodu
0
@tomek8756 Mecz dla koneserów piłki nożnej
0
Szkoda, że ten Abde nie może grac. Ostatnio nieźle cisnął
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@kryhaa Messi też wygrał więcej w piłce klubowej niż Maradona więc argument o kant dupy potłuc. Faktem natomiast jest to, że największe sukcesy polskiej reprezentacji dali tamci piłkarze, a nie Lewandowski, więc idąc tokiem rozumowania koksika bardziej powinniśmy ich uwielbiać.
9
@Katalonbar Dopiero na wiosnę będzie widać faworytów. Teraz to sobie można gadać. Ktoś rok temu o tej porze typował Chelsea choćby do 1/2? Coś mi się nie wydaje.
0
@koksik2700 To idąc twoim zajebistym tokiem myślenia wszyscy bardziej powinniśmy kochać Late, Deyne czy Szarmacha, bo to oni dali nam największe sukcesy. Lewy przy nich to jest pikuś. Tak czy nie?
1
@kynio302 Gnabry też może wpadać jak chce.
15
@Vebrol Suarez przechodził wtedy samego siebie. Był bestią.
2
@dv7wisnia Wątpię. Raz, że takiego geniusza już nie będzie, a dwa piłkarze częściej zmieniają ligi, więc ciężko wykręcić takie statystyki
@Barca1992 500 bramek w La Liga wyglądałoby pięknie. Kto wie, może jeszcze Leo zechce trochę podreperować swój dorobek w Hiszpanii na koniec kariery ;)
39
Dokładnie tego dnia w 2014 roku Leo Messi strzelił hat tricka i z 253 golami został najlepszym strzelcem wszechczasów La Liga. Jego licznik zatrzymał się na 474 bramkach. Kosmos liczby.
https://zapodaj.net/ad3201e5271b9.jpg.html
Ehhhh piękne to były czasy dla nas, kibiców Barcelony...
1
@AnnaMarianna Shakira
5
@Encore Bardzo dobrze. Chłop tego PSG nie ogarnie.
2
Piękne barwy miał swego czasu Mclaren w F1. Chciałbym żeby któreś z tych klasycznych malowań wróciło lub zostało na stałe:
https://zapodaj.net/5d8078f808de9.jpg.html
https://zapodaj.net/c0cbe6e895411.jpg.html
https://zapodaj.net/82fe6c16dd2c7.jpg.html
https://zapodaj.net/97ce3d025cf8c.jpg.html
3
@Messibestplayerintheworld Piękny młody, utalentowany, pokorny i skromny chłopak. Dobrze, że mamy go w Barcelonie. Niech wraca do zdrowia
0
@michal26 Jakie gorsze rozwiązanie dla Marcedesa? Przecież Hamilton ma wtedy izi win i nikt mu nie przeszkodzi, a Bottas i tak w 4 dojedzie
0
@Encore Czuje się staro jak tego teraz słucham.