Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucas/catalan No w Barcelonie to procesja zazwyczaj. Nie pamiętam kiedy tam się ostatnio coś działo. Chyba jak Rosberg z Hamiltonem dzwona zaliczyli, a jeszcze wcześniej to w 2012 jak Maldonado wygrał w Williamsie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@macio_944 Loby i podcinki zamienił na bomby z dystansu. Gol z PSG to cudo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@escarabajo Podziwiam optymizm. Legia dostaje baty od wszystkich jak leci. Czy to w Warszawie, czy na wyjeździe. Pogoń, Stal Mielec, Górnik. Ja to się zastanawiam, czy oni dadzą radę wyeliminować Motor Lublin w Pucharze Polski. Nie widzę żadnych szans w meczu ze Spartakiem. Może nie będą to baty takie jak z Napoli, czy Leicester, ale na jakiekolwiek punkty szansę są minimalne, zwłaszcza, że drużyna z Moskwy ma o co grać.
7
@DaPidejpi Muranski wszystkie ciosy na ten pusty łeb przyjmuje. Pod żabką to on mógł być rzeczywiście mocny, ale w oktagonie nie pokazał nic. Najman jest jaki jest, ale kiedyś coś tam boksował (no powiedzmy xD) i jak dobrze trafi to Jacuś może mieć problem. Obaj to debile, z tym, że El Testosteron to śmieszny debil, a Muran to żałosny i bucowaty debil. Najman ma jeszcze jakieś resztki moralności i nie jeździ nikomu po rodzinie. Dlatego jeśli dojdzie do tej walki (wątpię) to pierwszy raz będę za Marcinem
4
Ale z Jagiellonią to już na pewno
3
@agaFCB Czasem cuda się zdarzają eksperci mają takie samo zdanie ;)
1
@agaFCB Ogoli się na Pazdana.
5
@macio_944 Ale ból dupy. Najlepsze są te dosrywy i wyzywanie Messiego jakby to on sam na siebie głosował w tym plebiscycie.
6
Co za podanie. Ja pitole. No coś pięknego. Nie ma obecnie na świecie drużyny grającej ładniej niż Manchester City.
1
Gabriel Jesus. Zasłużenie City prowadzi. Meczycho.
5
Ale to zmascil Neymar.
0
Kto dał ta pile za linię obrony? Rodri? Geniusz
1
@TheNekro94 To był sarkazm.
2
Ależ ten stadion żyje. Nieźle jak na sztuczny twór szejka za pieniądze z ropy ;)
0
Hakimi zły wybór. Za bardzo się pospieszył z tym podaniem
3
Zanim zacznie się wykreślać PSG z grona faworytów, warto przypomnieć sobie, że mając taką trójkę z przodu groźni są w każdej minucie meczu i mogą wygrać z każdym.
1
@GeraltzKatalonii Nie mówię, że nie. Dla mnie Valverde to dobry trener. Może niekoniecznie dla Barcy, ale dobry.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Halo Warszawa!!!
3
Jest i wzmianka o Robercie. Długo kazał nam czekać
7
Ciekawostka jest taka, że pan Darek więcej razy wspomniał o Barcelonie Xaviego niż o Bayernie.
0
Guardiola w PSG. Wiedzielibyście to?
2
Paredes I OKAZJA, ale jest Mahrez
1
Co pograli teraz. Wow :o
1
Messi ładnie tam przełatal
1
@macio_944 O to to. Dobrze mówisz
1
Messi ładuj brameczki, ale niech City dziś wygra.