1

@lucas/catalan No w Barcelonie to procesja zazwyczaj. Nie pamiętam kiedy tam się ostatnio coś działo. Chyba jak Rosberg z Hamiltonem dzwona zaliczyli, a jeszcze wcześniej to w 2012 jak Maldonado wygrał w Williamsie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@macio_944 Loby i podcinki zamienił na bomby z dystansu. Gol z PSG to cudo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@escarabajo Podziwiam optymizm. Legia dostaje baty od wszystkich jak leci. Czy to w Warszawie, czy na wyjeździe. Pogoń, Stal Mielec, Górnik. Ja to się zastanawiam, czy oni dadzą radę wyeliminować Motor Lublin w Pucharze Polski. Nie widzę żadnych szans w meczu ze Spartakiem. Może nie będą to baty takie jak z Napoli, czy Leicester, ale na jakiekolwiek punkty szansę są minimalne, zwłaszcza, że drużyna z Moskwy ma o co grać.

7

@DaPidejpi Muranski wszystkie ciosy na ten pusty łeb przyjmuje. Pod żabką to on mógł być rzeczywiście mocny, ale w oktagonie nie pokazał nic. Najman jest jaki jest, ale kiedyś coś tam boksował (no powiedzmy xD) i jak dobrze trafi to Jacuś może mieć problem. Obaj to debile, z tym, że El Testosteron to śmieszny debil, a Muran to żałosny i bucowaty debil. Najman ma jeszcze jakieś resztki moralności i nie jeździ nikomu po rodzinie. Dlatego jeśli dojdzie do tej walki (wątpię) to pierwszy raz będę za Marcinem

4

Ale z Jagiellonią to już na pewno

3

@agaFCB Czasem cuda się zdarzają eksperci mają takie samo zdanie ;)

1

@agaFCB Ogoli się na Pazdana.

5

@macio_944 Ale ból dupy. Najlepsze są te dosrywy i wyzywanie Messiego jakby to on sam na siebie głosował w tym plebiscycie.

6

Co za podanie. Ja pitole. No coś pięknego. Nie ma obecnie na świecie drużyny grającej ładniej niż Manchester City.

1

Gabriel Jesus. Zasłużenie City prowadzi. Meczycho.

5

Ale to zmascil Neymar.

0

Kto dał ta pile za linię obrony? Rodri? Geniusz

1

@TheNekro94 To był sarkazm.

2

Ależ ten stadion żyje. Nieźle jak na sztuczny twór szejka za pieniądze z ropy ;)

0

Hakimi zły wybór. Za bardzo się pospieszył z tym podaniem

3

Zanim zacznie się wykreślać PSG z grona faworytów, warto przypomnieć sobie, że mając taką trójkę z przodu groźni są w każdej minucie meczu i mogą wygrać z każdym.

1

@GeraltzKatalonii Nie mówię, że nie. Dla mnie Valverde to dobry trener. Może niekoniecznie dla Barcy, ale dobry.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Halo Warszawa!!!

3

Jest i wzmianka o Robercie. Długo kazał nam czekać

7

Ciekawostka jest taka, że pan Darek więcej razy wspomniał o Barcelonie Xaviego niż o Bayernie.

0

Guardiola w PSG. Wiedzielibyście to?

2

Paredes I OKAZJA, ale jest Mahrez

1

Co pograli teraz. Wow :o

1

Messi ładnie tam przełatal

1

@macio_944 O to to. Dobrze mówisz

1

Messi ładuj brameczki, ale niech City dziś wygra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?