4

@MesQueUnClub96 Jakby naprawdę mu uszkodził to by zjechał, wymienił na nowe i zawalczył o FL, a nie ryzykował zakończenie wyścigu w bandzie przez uszkodzoną oponę, zwłaszcza, że i tak miał już wyjechane. Gra o kary i tyle. Zobaczymy co tam się okaże.

3

@MesQueUnClub96 Ciężkie to życie ostatnio co? Najpierw Lewy, teraz Max.

0

@mekston Dzisiaj też miało być łatwo, a jednak nie było. Zawsze jest ten czynnik nieprzewidywalności i zdarzyć może się wszystko, od dzwona po awarie, jakieś SC, neutralizacje. Ja tam nie osądzam.

3

A dla mnie to w sumie gitara. Wszystko rozstrzygnie się w ostatnim wyścigu. Ten, który będzie wyżej, będzie mistrzem. Oby co roku były takie fascynujące sezony.

0

@TheMugShot Liczba zwycięstw w sezonie

3

@Pawlak1992 Im wyżej wyleziesz, z tym większym hukiem zlecisz ~ Kazimierz Pawlak

0

@jacob345 Niestety prawie żadne, ale dopóki piłka w grze... Nie takie rzeczy działy się w ostatnich kolejkach fazy grupowej LM

7

@jeyx77x Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, zwłaszcza jak za pierwszym razem to nie wypalilo. Źle mu było w Mediolanie?

0

@Worny Szkoda, że Fati i Pedri tak mało, ale cóż poradzić jak ze zdrowiem krucho...

6

@lukas10 Gdy Busquets jest w formie i ma swój dzień to jest absolutnym topem jeśli chodzi o pomocników. Uwielbiam go oglądać, czasami aż się człowiek za głowę łapie z podziwu. Geniusz i moim zdaniem jeden z bardziej niedocenianych zawodników na świecie

2

@pedrixxx Za BVB. Nie cierpię Bayernu.

2

@l0Messini Dobrze, że Umtitiemu, Coutinho czy Dembele chce się grać, a jednak Lapcio ich zostawił. Wstydzilbys się takie bzdury wypisywac, zwłaszcza po tym jak wyglądał zeszły sezon.
Laporta wypiął się na Messiego, albo i nie. Fakty są natomiast takie, że całą kampanię opierał na pozostaniu Leo, nie miał żadnego innego pomysłu, ściemniał ludziom do końca, że wszystko idzie dobrze i będzie przedłużone. Nie wiem czy ostanie informacje to prawda, ale jeśli tak to prezydent mówił, że nie podpiszą CVC żeby nie zadłużać klubu i dlatego Messi nie zostanie. Teraz jednak da się podpisać i nie będzie zadłużania?

7

@Pawel13sz Eleganckie zdjęcia będzie mógł robić w Brazylii

1

@JimMorrisonFCB Podobają mi się za to obie części z Timothym Daltonem. Był chyba najbliżej książkowej postaci Bonda Fleminga. Szkoda, że zagrał tylko w dwóch filmach, ale era Brosnana musiała nadejść. Prędzej czy później.

1

@JimMorrisonFCB Trochę tak, ale i ten film do mnie za bardzo nie przemawia. Taki melodramat. Bond zakochany, żeni się. Nie, to zdecydowanie nie dla mnie

1

@JimMorrisonFCB Do filmu nie mam absolutnie zastrzeżeń. Jeden z moich ulubionych z całej serii ;)

2

@tbas Też prawda, ale jednak porównując wygląd jednego i drugiego z ich ostatnich filmów to niebo, a ziemia. Co prawda jest to też kwestia czasów. Kiedyś chyba nie zwracano tak uwagi na formę fizyczną aktora.

0

Przyznam, że 57-letni Roger Moore jako James Bond ganiajacy, skaczący i obracający młode panny w filmie "Zabójczy widok" to była lekka przesada. Widać już było po nim lekkiego "dziadzia". Mogli przyspieszyć kadencję Daltona.

5

@ShawnC To jestes w błędzie, bo rok temu przed ostatnią kolejką byliśmy na pierwszym miejscu w grupie, przed Juventusem, mając 15 punktów. Pozdrawiam

0

@Foton Haaland jest za dobry żeby siedzieć w Bundeslidze. Premier League to prawdopodobny kierunek

0

@BorzyKrzys Napoli bierze scudetto w tym roku. Boski Diego Maradona nad nimi czuwa

0

@tomek8756 Pozdrowienia dla Doroty Kanii co jej się pierdzieli w bani

1

@MESSIah16 Akurat on w kwestiach kluczowych nie ma nic do gadania

1

Miejsce obecnej Legii Warszawa jest w 1 lidze.

0

@Ascend Będzie w Red Bullu piekło jak majstra nie będzie. Zobaczymy, ale mam przeczucie, że Hamilton to jednak weźmie

1

@zadafcb 18 razy na podium może mu nie dać mistrzostwa. To może być jakiś rekord

0

@BajteR Cristiano Maszyna Ronaldo

1

@AnsuFati_10 Do momentu głosowania Leo miał 56 G+A, a Robert bodajże 61. Na pewno nie było dużej różnicy między nimi, a przecież Polak to typowy napastnik, Leo nie. Teraz porównaj sobie gdzie gra jeden i drugi. Messi często grał w środku pola jako rozgrywający, by za chwilę być na skrzydle i wbiegać w pole karne, sam tworzył sytuacje, podczas gdy Lewy praktycznie nie musi opuszczać pola karnego, a i tak sytuacji ma multum. Porównaj wpływ obu zawodników na grę i zdobyte przez ich drużyny trofea. Wyjmujesz Roberta z Bayernu, a oni i tak wygraliby Bundeslige, Superpuchar i KMŚ. Wyjmij Leo z tamtej Barcelony i Argentyny na Copa, a te drużyny nie osiągnęłyby NIC. Bardzo szanuję Lewego, uważam, że to najlpeszy Polski piłkarz w historii, i w pełni zasługiwał na złotą piłkę w 2020 roku. Jednak według mnie w 2021 było 55 do 45 dla Messiego ;)

11

@AnsuFati_10 "Najlepszy piłkarsko" jak to określiłeś nie oznacza największej liczby goli. Bramki to tylko jedna z wielu składowych

3

@doc Powoli, powoli, cały czas do przodu i wyjdziemy z tego szamba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?