Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub96 Jakby naprawdę mu uszkodził to by zjechał, wymienił na nowe i zawalczył o FL, a nie ryzykował zakończenie wyścigu w bandzie przez uszkodzoną oponę, zwłaszcza, że i tak miał już wyjechane. Gra o kary i tyle. Zobaczymy co tam się okaże.
3
@MesQueUnClub96 Ciężkie to życie ostatnio co? Najpierw Lewy, teraz Max.
0
@mekston Dzisiaj też miało być łatwo, a jednak nie było. Zawsze jest ten czynnik nieprzewidywalności i zdarzyć może się wszystko, od dzwona po awarie, jakieś SC, neutralizacje. Ja tam nie osądzam.
3
A dla mnie to w sumie gitara. Wszystko rozstrzygnie się w ostatnim wyścigu. Ten, który będzie wyżej, będzie mistrzem. Oby co roku były takie fascynujące sezony.
0
@TheMugShot Liczba zwycięstw w sezonie
3
@Pawlak1992 Im wyżej wyleziesz, z tym większym hukiem zlecisz ~ Kazimierz Pawlak
0
@jacob345 Niestety prawie żadne, ale dopóki piłka w grze... Nie takie rzeczy działy się w ostatnich kolejkach fazy grupowej LM
7
@jeyx77x Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, zwłaszcza jak za pierwszym razem to nie wypalilo. Źle mu było w Mediolanie?
0
@Worny Szkoda, że Fati i Pedri tak mało, ale cóż poradzić jak ze zdrowiem krucho...
6
@lukas10 Gdy Busquets jest w formie i ma swój dzień to jest absolutnym topem jeśli chodzi o pomocników. Uwielbiam go oglądać, czasami aż się człowiek za głowę łapie z podziwu. Geniusz i moim zdaniem jeden z bardziej niedocenianych zawodników na świecie
2
@pedrixxx Za BVB. Nie cierpię Bayernu.
2
@l0Messini Dobrze, że Umtitiemu, Coutinho czy Dembele chce się grać, a jednak Lapcio ich zostawił. Wstydzilbys się takie bzdury wypisywac, zwłaszcza po tym jak wyglądał zeszły sezon.
Laporta wypiął się na Messiego, albo i nie. Fakty są natomiast takie, że całą kampanię opierał na pozostaniu Leo, nie miał żadnego innego pomysłu, ściemniał ludziom do końca, że wszystko idzie dobrze i będzie przedłużone. Nie wiem czy ostanie informacje to prawda, ale jeśli tak to prezydent mówił, że nie podpiszą CVC żeby nie zadłużać klubu i dlatego Messi nie zostanie. Teraz jednak da się podpisać i nie będzie zadłużania?
7
@Pawel13sz Eleganckie zdjęcia będzie mógł robić w Brazylii
1
@JimMorrisonFCB Podobają mi się za to obie części z Timothym Daltonem. Był chyba najbliżej książkowej postaci Bonda Fleminga. Szkoda, że zagrał tylko w dwóch filmach, ale era Brosnana musiała nadejść. Prędzej czy później.
1
@JimMorrisonFCB Trochę tak, ale i ten film do mnie za bardzo nie przemawia. Taki melodramat. Bond zakochany, żeni się. Nie, to zdecydowanie nie dla mnie
1
@JimMorrisonFCB Do filmu nie mam absolutnie zastrzeżeń. Jeden z moich ulubionych z całej serii ;)
2
@tbas Też prawda, ale jednak porównując wygląd jednego i drugiego z ich ostatnich filmów to niebo, a ziemia. Co prawda jest to też kwestia czasów. Kiedyś chyba nie zwracano tak uwagi na formę fizyczną aktora.
0
Przyznam, że 57-letni Roger Moore jako James Bond ganiajacy, skaczący i obracający młode panny w filmie "Zabójczy widok" to była lekka przesada. Widać już było po nim lekkiego "dziadzia". Mogli przyspieszyć kadencję Daltona.
5
@ShawnC To jestes w błędzie, bo rok temu przed ostatnią kolejką byliśmy na pierwszym miejscu w grupie, przed Juventusem, mając 15 punktów. Pozdrawiam
0
@Foton Haaland jest za dobry żeby siedzieć w Bundeslidze. Premier League to prawdopodobny kierunek
0
@BorzyKrzys Napoli bierze scudetto w tym roku. Boski Diego Maradona nad nimi czuwa
0
@tomek8756 Pozdrowienia dla Doroty Kanii co jej się pierdzieli w bani
1
@MESSIah16 Akurat on w kwestiach kluczowych nie ma nic do gadania
1
Miejsce obecnej Legii Warszawa jest w 1 lidze.
0
@Ascend Będzie w Red Bullu piekło jak majstra nie będzie. Zobaczymy, ale mam przeczucie, że Hamilton to jednak weźmie
1
@zadafcb 18 razy na podium może mu nie dać mistrzostwa. To może być jakiś rekord
0
@BajteR Cristiano Maszyna Ronaldo
1
@AnsuFati_10 Do momentu głosowania Leo miał 56 G+A, a Robert bodajże 61. Na pewno nie było dużej różnicy między nimi, a przecież Polak to typowy napastnik, Leo nie. Teraz porównaj sobie gdzie gra jeden i drugi. Messi często grał w środku pola jako rozgrywający, by za chwilę być na skrzydle i wbiegać w pole karne, sam tworzył sytuacje, podczas gdy Lewy praktycznie nie musi opuszczać pola karnego, a i tak sytuacji ma multum. Porównaj wpływ obu zawodników na grę i zdobyte przez ich drużyny trofea. Wyjmujesz Roberta z Bayernu, a oni i tak wygraliby Bundeslige, Superpuchar i KMŚ. Wyjmij Leo z tamtej Barcelony i Argentyny na Copa, a te drużyny nie osiągnęłyby NIC. Bardzo szanuję Lewego, uważam, że to najlpeszy Polski piłkarz w historii, i w pełni zasługiwał na złotą piłkę w 2020 roku. Jednak według mnie w 2021 było 55 do 45 dla Messiego ;)
11
@AnsuFati_10 "Najlepszy piłkarsko" jak to określiłeś nie oznacza największej liczby goli. Bramki to tylko jedna z wielu składowych
3
@doc Powoli, powoli, cały czas do przodu i wyjdziemy z tego szamba.