0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@POLAK12345 Ty to się znasz. Skreslasz drużynę w grudniu, gdy w Lige Mistrzów wygrywa się na wiosnę. Zareczam ci, że City będzie co najmniej w 1/2

0

@DaPidejpi Znowu burdy na Legii?

4

@Kgorecki2500 Doktor to doktor. Co się czepiasz szczegółów :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Pawel13sz Oglądając to wydaje się, że zrobił to z taką łatwością, że to pikuś i każdy może to powtórzyć, a to właśnie był kunszt, geniusz i kosmiczna technika Messiego. Kurla kiedyś to było...

0

@Emhyr Teraz nie mają za co :/

9

@FC1899Barca Ja nie wiem czemu powszechnie się utarło, że piłkarz w dzisiejszych czasach ma wyglądać jak gladiator i mieć klatę jak Ronaldo. Jeśli jest inaczej to się ludzie śmieją. Piłka nożna to nie kulturystyka, tu się punktów za wygląd nie dostaje.

3

@PatrychoO Odklejenie

3

@Medium Na pasterce możesz powyrywać

7

@Songo91 Pokaż mi mądrą partię w tym pierdolniku zwanym sejmem

2

@kulek22 Widzisz to @Kgorecki2500 ? Do szkoły, a nie się tu pompami ciepła tłumaczysz. -50 nie ma

0

@Yoshi94 Bez znaczenia. Jeden i drugi nie istnieje na boisku bez napastnika. Gdyby Griezmann był w ataku tak osamotniony jak obecnie jest Depay, gralby dokładnie tak samo jak on.
Tu nie chodzi o to, żeby wymienić piłkarza grającego słabo 1 do 1. Trzeba stworzyć jakiś kolektyw wokół Memphisa, żeby on miał z kim grać z przodu. Narazie wiecznie połamany Fati i Dembele, który zaraz ucieknie. Luuka i Martina w ogóle nie powinno nigdy być w klubie. Abde i Ilias to melodie bardzo odleglej przyszłości. W ataku mamy biedę i tyle. Griezmann nie zmienilby tu nic więcej niż Depay. Pobieralby tylko kilkukrotnie większą pensje.

18

37 urodziny obchodzi dziś Robert Kubica. Jedyny polski kierowca w F1. 12 razy stawał na podium, raz wygrał. Ehhhh ależ szkoda tego wypadku i tego jak się potoczyła jego kariera. Wszystkiego najlepszego Panie Robercie

2

@Emhyr Miejmy nadzieję, że Pan Andrzej wygra zakład.

2

@Coutinho007 Weźmiemy tego Cabrala. Kot w worku, ale na nic lepszego nas nie stać. Gorszy od Luuka raczej nie będzie

31

@masq Ale ty chłopie masz manię jakąś. Gdzie komentarz, albo post o Messim tam musisz się dosrac, aby tylko mu umniejszyć. Myślisz, że ktoś to bierze na serio?

21

Mniej gadajcie, więcej róbcie na boisku.

1

@tomek8756 Widocznie Mascherano kłamał xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szpenser Tyle śniegu co kot napłakał. Rozjezdzi się samochodem ;)

0

Nie ma to jak wstać rano i dowiedzieć się, że jednak wolne. Takie poniedziałki to ja lubię

4

@Sysia11 Luis Suarez?

3

@Pawel13sz I już jest Robert Lewandowski, co zrobi Robert Lewandowski, popatrzył, ma wybory, czeka. Ruszył do przodu Robert Lewandowski, LEWANDOWSKI, ALEZ TO BYŁA OKAZJA!!

0

@Mixtape Giermaziaka to ja pamiętam z całkiem niezłych występów w Porsche Super Cup. Wygrywał wyścigi, ale zawsze brakowało mu kropki na i. Przegrywał tytuł z Rastem i Bamberem. Późniejszych jego poczynań nie śledziłem. Widocznie nie było za bardzo czego śledzić. Jechał chyba w 24h Le Mans w klasie GT. Nawet nie mam pojęcia co teraz robi

4

@michal26 A szkoda bo człowiek tęskni za tymi czasami, jak się Roberta wspierało i zasiadało przed telewizor. Niby teraz też oglądam i emocje są, ale to nie to samo

0

Powtórzy nam się kiedys taki Robert Kubica i doczekamy się kolejnego Polaka w F1? Jak myślicie? Na razie daleka droga

4

@MesQueUnClub96 Robert Kubica drajwer błyskawica
Edit: Ale szkoda, chciałem wtedy, żeby Alonso był mistrzem.

3

Ale Toto pięknie rozpieprzyl te słuchawki

0

@MesQueUnClub96 Więcej ryzykował. Gdyby miał na prawdę uszkodzoną oponę jak mówi Marko, to mógłby w każdej chwili zakończyć na bandzie bez punktów. To się nie kalkulowało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?