Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@POLAK12345 Ty to się znasz. Skreslasz drużynę w grudniu, gdy w Lige Mistrzów wygrywa się na wiosnę. Zareczam ci, że City będzie co najmniej w 1/2
0
@DaPidejpi Znowu burdy na Legii?
4
@Kgorecki2500 Doktor to doktor. Co się czepiasz szczegółów :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Pawel13sz Oglądając to wydaje się, że zrobił to z taką łatwością, że to pikuś i każdy może to powtórzyć, a to właśnie był kunszt, geniusz i kosmiczna technika Messiego. Kurla kiedyś to było...
0
@Emhyr Teraz nie mają za co :/
9
@FC1899Barca Ja nie wiem czemu powszechnie się utarło, że piłkarz w dzisiejszych czasach ma wyglądać jak gladiator i mieć klatę jak Ronaldo. Jeśli jest inaczej to się ludzie śmieją. Piłka nożna to nie kulturystyka, tu się punktów za wygląd nie dostaje.
3
@PatrychoO Odklejenie
3
@Medium Na pasterce możesz powyrywać
7
@Songo91 Pokaż mi mądrą partię w tym pierdolniku zwanym sejmem
2
@kulek22 Widzisz to @Kgorecki2500 ? Do szkoły, a nie się tu pompami ciepła tłumaczysz. -50 nie ma
0
@Yoshi94 Bez znaczenia. Jeden i drugi nie istnieje na boisku bez napastnika. Gdyby Griezmann był w ataku tak osamotniony jak obecnie jest Depay, gralby dokładnie tak samo jak on.
Tu nie chodzi o to, żeby wymienić piłkarza grającego słabo 1 do 1. Trzeba stworzyć jakiś kolektyw wokół Memphisa, żeby on miał z kim grać z przodu. Narazie wiecznie połamany Fati i Dembele, który zaraz ucieknie. Luuka i Martina w ogóle nie powinno nigdy być w klubie. Abde i Ilias to melodie bardzo odleglej przyszłości. W ataku mamy biedę i tyle. Griezmann nie zmienilby tu nic więcej niż Depay. Pobieralby tylko kilkukrotnie większą pensje.
18
37 urodziny obchodzi dziś Robert Kubica. Jedyny polski kierowca w F1. 12 razy stawał na podium, raz wygrał. Ehhhh ależ szkoda tego wypadku i tego jak się potoczyła jego kariera. Wszystkiego najlepszego Panie Robercie
2
@Emhyr Miejmy nadzieję, że Pan Andrzej wygra zakład.
2
@Coutinho007 Weźmiemy tego Cabrala. Kot w worku, ale na nic lepszego nas nie stać. Gorszy od Luuka raczej nie będzie
31
@masq Ale ty chłopie masz manię jakąś. Gdzie komentarz, albo post o Messim tam musisz się dosrac, aby tylko mu umniejszyć. Myślisz, że ktoś to bierze na serio?
21
Mniej gadajcie, więcej róbcie na boisku.
1
@tomek8756 Widocznie Mascherano kłamał xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Szpenser Tyle śniegu co kot napłakał. Rozjezdzi się samochodem ;)
0
Nie ma to jak wstać rano i dowiedzieć się, że jednak wolne. Takie poniedziałki to ja lubię
4
@Sysia11 Luis Suarez?
3
@Pawel13sz I już jest Robert Lewandowski, co zrobi Robert Lewandowski, popatrzył, ma wybory, czeka. Ruszył do przodu Robert Lewandowski, LEWANDOWSKI, ALEZ TO BYŁA OKAZJA!!
0
@Mixtape Giermaziaka to ja pamiętam z całkiem niezłych występów w Porsche Super Cup. Wygrywał wyścigi, ale zawsze brakowało mu kropki na i. Przegrywał tytuł z Rastem i Bamberem. Późniejszych jego poczynań nie śledziłem. Widocznie nie było za bardzo czego śledzić. Jechał chyba w 24h Le Mans w klasie GT. Nawet nie mam pojęcia co teraz robi
4
@michal26 A szkoda bo człowiek tęskni za tymi czasami, jak się Roberta wspierało i zasiadało przed telewizor. Niby teraz też oglądam i emocje są, ale to nie to samo
0
Powtórzy nam się kiedys taki Robert Kubica i doczekamy się kolejnego Polaka w F1? Jak myślicie? Na razie daleka droga
4
@MesQueUnClub96 Robert Kubica drajwer błyskawica
Edit: Ale szkoda, chciałem wtedy, żeby Alonso był mistrzem.
3
Ale Toto pięknie rozpieprzyl te słuchawki
0
@MesQueUnClub96 Więcej ryzykował. Gdyby miał na prawdę uszkodzoną oponę jak mówi Marko, to mógłby w każdej chwili zakończyć na bandzie bez punktów. To się nie kalkulowało.