Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Herato Wolverhampton. Grał tam chyba Żyro, ale też i legenda Sławek Peszko
0
@Who_you_mam Gdyby Arsenal miał napastnika, to wszystko byłoby jeszcze możliwe. 8 punktów straty i jeden mecz mniej przy 12 kolejkach do końca, to nie jest tragedia, ale no wlasnie. Arsenal nie ma napastnika
1
@fart Tam jego miejsce, jak wielu innych politycznych dygnitarzy.
0
@Krzysztof1987 Alonso to człowiek Liverpoolu
1
Plastikowe słomki, dwie płcie, Zatoka Amerykańska, Grenlandia, pokój na Ukrainie, Zełenski dyktator, a kiedy ta lista gości na wyspie Epsteina?
0
Kto po Guardioli do City? Mitchel, Arteta, czy Xavi?
57
@Jakchcesz Zełenski dykator bez wyborów. Grunt, że Putin wybrany w uczciwych i demokratycznych wyborach xd
1
@NeroTFP1 Nieźli są też Ci, co muszą charakternie wymazać bazgrołami przystanki w nocy, no ale pewnie my - piknikowi kibice uja tam wiemy.
1
@D10SLEO Z Newcastle szefował, ale nie wiem, czy ten mecz, to dobry wyznacznik
1
@Kengo Legendarne fotazo
0
@Miszak Pomoc na zasadzie: damy wam dolary, ale możecie je wydać tylko w amerykańskiej zbrojeniówce, ale wiadomo - litościwi amerykanie zawsze pomocni.
4
@Miszak Niech Trump nie zapomni dodać ile USA zarobiło na tej wojnie.
4
@ranger3120 Przyjaciel też fajny
1
@norbi77 Jeśli serio tak powiedział, to gość nie powinien 5% przekroczyć w tych wyborach. Biedna Rosja niewinna, cały świat ją sprowokował do wjechania czołgami na Ukrainę. Do wysłania ciapaków na polsko-bialoruska granice pewnie Polska go sprowokowała.
2
Izraelici, wiecznie pokrzywdzeni przez wszystkich i wszystko
https://zapodaj.net/plik-KVHMcEpEPE
16
@Kapitan hawk Grunt, że Real Madryt nie rozmawia o sędziach.
12
Pięknie będzie zobaczyć fikolki logiczne pisowców pokroju Tarczyńskiego, czy Morawieckiego, jak Trump w przyjacielskim uścisku zapozuje do wspólnego zdjęcia z Putinem.
4
@Toretto Oby ten głąb tu nie trafił. Przecież to Dembele vol.2, tylko gorszy
2
Toto Wolf lepiej po polsku gada niż reprezentant Matty Cash.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Pedri > Guler, nie zapraszam do dyskusji bo bezsensu. Właśnie taka jest wartość Twojego porównania.
0
@Pnog37 Ogólnie to wydawało mi się, że ciężko będzie być gorszym prezesem PZN niż Tajner, jednak Małysz udowadnia mi, że się da.
14
@Eklerek Spakować zwyroli ładnie i wysłać na pierwszą linię do Donbasu. Tam będą mieli okazję się wyszaleć
0
@Sulimo A ja im nie współczuję. Powychodzili z jaskini, gdy City notowało serię porażek w tym sezonie. Mało się nie poszczali w gacie ze szczęścia, a na koniec sezonu City będzie w Top3, z kolei United uda się uniknąć spadku. Oby w przyszłym roku bez europejskich pucharów.
0
@Cule1234 Chłopy po 30 lat i się stresują mistrzostwami. Dajcie spokój... I tak żaden poza Wąskiem nie ma szans na coś więcej niż 2/3 dziesiątka, więc o jakiej rywalizacji mowa?
2
@blakkudium Szkoda, że nie został schowany do zamrażarki po meczu z Celtą, bo wtedy akurat na to zasłużył.
0
@Criss18Barca Jakby skakał lepiej, to by pojechal, bo dobry wynik tam potrzebny na gwałt, ale i tak nie wierzę, że byłby gorszy od Wolnego, Żyły, czy Kubackiego.
1
@mrboom Musiał być trochę egoistyczny, bo nie strzelilby 850 goli w karierze, ale chyba nie zaprzeczysz, że gdyby był bardziej, to miałby trafień jeszcze więcej, bo nie zlicze ile razy on podawał, gdy mógł zrobić sam więcej
7
@tomek8756 Dodi wolałby pewnie jej męża
33
Yamal ostatnio z Dembele na mózgi się pozamieniał chyba. Chłop gra tak pod siebie, że to aż irytuje. Zresztą cała trójka z przodu bardzo egoistycznie. Właśnie to zawsze wyróżniało mi Messiego od wszystkich innych kopaczy. Leo nie byl egoistą, miał gdzieś, czy zdobędzie bramkę, czy asystę i to pozwalało mu zawsze podejmować decyzje korzystne dla drużyny.
0
@krol211 Jak wszyscy zdrowi, to Gavi ława. Olmo to taki baller, że musi grać