Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan A moim zdaniem objawy zmęczenia materialu było widać już w zeszłym sezonie. Grali wolno, przewidywalnie, nudno. Mistrzostwo zdobyli, tylko przez to, że Arsenal się sfrajerzyl. Dodatkowo latem zamiast się wzmacniac, to się osłabili i mamy efekt. Wypalona drużyna, łatana zimą, transferami z dupy za 200 baniek, które w ogóle nie dają gwarancji podniesienia jakości zespołu.
0
@VamosRakieta Jej fenomen znajduje się z tyłu, poniżej pleców i dobrze wygląda na zdjęciach na insta. Z pilką, to ona ma niewiele wspólnego.
1
@MesQueUnClub_87 Zgadzam się. Flick jak na Niemca, to nawet da się lubić.
1. Pep
2. Enrique
3. Flick
4. Xavi (Bo Xavi to Xavi i zawsze będę go uwielbial).
0
@escarabajo Jakub Moder wali im brameczke i tyle z Milanu.
9
@Gibbon_FCB A ja chciałbym, żeby Real odpadł jak najszybciej. Trochę pokory panowie. To, że dwa razy zlalismy ich wysoko, nie znaczy, że za każdym razem, gdy spotkamy się w tym sezonie Real dostanie na dziurę. Jak historia pokazała El Clasico rządzi się swoimi prawami i aktualna forma często nie ma znaczenia. Jakby nas jeszcze nie daj Boże wyrzucili z Ligi Mistrzów w jakimś ćwierćfinale, to 4:0 i 5:2 z tego sezonu, tak naprawdę byłoby bez żadnego znaczenia.
7
@turhiay Mi obecne City przypomina Barcelonę ze starzejącym się Pique, Alba, Busim i Suarezem. Niby się oglądało, czasem coś wygrali, ale wiedziałeś, że to nie funkcjonuje tak jak powinno.
4
@turhiay Wydali 200 milionów zimą i dalej boli brak Rodriego. Moim zdaniem, to Guardiola się wypalił i pogubił, a połowa obecnego składu to syte koty, którym się już nie chce. Ciekawe, czy latem dojdzie do czystek i Pep będzie odpalal takich zawodników jak Ederson, Silva, czy Akanji, żeby wprowadzić świeżą krew.
3
Grealish wyszedł na kacu. Pół godziny wytrzymal
7
Przelew z Madrytu idzie
0
Spodziewałem się, że tak to będzie wyglądać. City bezplciowe i chujowe
1
@KamQiX Grealish wychodzi po nic innego jak robic padolino i wymuszać żółte kartki u zawodników zagrożonych.
0
@Uukasz_93 2025 rok, a ludzie dalej w szoku, że politycy kłamią i mówią, to co im się najbardziej opłaca mówić.
0
@FcPortoFan1999 Taka już domena polskich działaczy sportowych.
1
@Messibestplayerintheworld Często mówi się, że drużyna jest odzwierciedleniem jej trenera. Idealnie pasuje to, do obecnego City. Wydają się być drużyną wypaloną, zmęczoną i pogubioną, tak jak Pep. Ciekawe, czy Chlopina to dźwignie, bo to jest chyba jego pierwszy taki poważny kryzys w karierze.
Real przynajmniej ma te indywidualności, które potrafią przykryć indolencje taktyczną Carlo.
4
Patrze na skład Realu i to jest tragedia, ale Ancelotti zestawil to najbardziej optymalnie jak mógl. Niestety forma City jest jeszcze większą tragedią i wydaje mi się, że madrytczoki dziś to ugrają.
0
@TheNekro94 Sam go przecież zatrudnil xd
@FcPortoFan1999 już kiedyś był dyrektorem sportowym ds. Skoków i kombinacji. Niczego sensownego nie zdziałał.
0
@SelloutCrowd Schumacher też tak kiedyś pomyślał...
17
A mi podoba się jak liderujesz. Obyś tu został do końca kariery
0
@Kengo Patrząc za co jest oskarżony, to bardziej następca Benzemy.
0
Pewnie ten sędzia też wykonywał polecenia opłaconego Negreiry
2
Komentarz usunięty
6
@Grabarz1750 Obalam tą teorie. Pena by go nie złapał.
2
@sergio5 Ale zapiekło. Jak narazie, to Liverpool w tym sezonie wygrał tyle samo co Plymouth, więc trochę pokory Jamie.
26
Lewy woli z Ansu w piłkę pokopać niż do domu i Anki wracać.
1
@wojopancer Nie trzyma linii spalonego i był błąd varu
0
@BorzyKrzys PKP sto lat za murzynami.
1
@Damiain Balde niedosc, że wczoraj na skrzydle grał sam, bo Raphinha kopał się po czole, to w dodatku non stop był podwajany przez Juanlu, Bade albo Gudelja. Sevilla wyszła dość nisko, Pimienta zneutralizował nasze skrzydla, bo i Yamal nie błyszczał. Na całe szczęście mamy Pedriego, który potrafi wyczarować coś z niczego.
0
Szczerze mówiąc, jakby dal karnego, to by się obronił. Mniejsze przewinienia były gwizdane. Czasem szczęście tez jest potrzebne.
4
Wy się puknijcie w łeb z tym sprzedawaniem Fermina. To jest idealny zawodnik numer 12.
0
@BorzyKrzys Gdyby Araujo miał chociaż z 10% jego boiskowego IQ byłby najlepszym obrońca na świecie.