0

@Bobert_Kubicki niech strzela , więcej za niego araby zapłacą :D

0

@michalgajdek szuka pieniędzy by zatrzymać Cancelo xD

0

@Barcasub Ledger za choćby role Jokera w Mrocznym rycerzu.
Nikt nie zagrał psychicznego złoczyńcy tak świetnie jak ś.p Ledger.

0

@Sinirsey to Ci się udało :D

0

@Who_you_mam gdyby nie zagrał w tempo to nic by było z prostopadłej piłki gundo, podanie jak wiele w trakcie meczu, nie lubie Roberto ale gdyby to był jakis fati czy inny skrzydłowy z przerostem umiejętności to napewno poszedłby jakiś strzał w kosmos zamiast podania xD

0

@cules100pro wątpie czy w aktualnym momencie pokonalibyśmy PSG, paradoksalnie z PSV też mogłyby być problemy jak byśmy trafili w formę z niektórych naszych ligowych meczy ;)

0

@Bobo25 sorki :D po pierwszym wysrywie nie doszukiwałem się wyjaśnień i kontynuacji :D

9

@Piernik jedna bramka na pustą z 2m :D uuuuu ale pozamykał :D gdyby nie majstersztyk Roberto (trzeba mu przyznać mimo braku sympatii), to Robert to by mógł mieć bramkę co najwyżej w fifie mobile na iphonie w szatni po meczu

0

@Ptasior też cieszy wygrana, ale aktualnie chyba nie ma podjazdu do innych "mistrzów"

0

@Derean śmieszne, za co tu karny ?:D za to że osimhen nadepnął Cubarsiego ?:D chyba się nie znam :D

1

@Bobo25 Bobek i jak tam ? odpadliśmy ? bo mi się coś wydaje że gramy dalej :D

0

@ShawnC a to chyba że , nigdy nie interesowałem się księgowością :D myślałem że każda drużyna mnie podobne ograniczenia :D

3

@SeWo77 z pisiorem jak z przesadnym katolikiem, nic nie przetłumaczysz.
Duda zbawca, Rydzyk naszym Bogiem, Morawiecki pasterzem, a Jaruś wybawicielem xD
Zabierają im z portfeli, a oni jeszcze do tego, że ostatni rząd im dawał xD
Bezmózgi na polskiej ziemi wyłaniają się jak dżdżownice po deszczu :D

1

@derus dokładnie w naszych realiach , zarabiasz 10k , fiskus zabiera Ci 4k :D
Tylko u nas ciężko jest przykombinować, można na lewo próbować jak niektórzy różne ulgi naliczyć, a nóż nie zamkną w pace xD

0

@kinioo chyba 35 a nie 24 :D

0

Oczywiście Real się mieści w limicie płacowym 204 mln ? Zarówno po przyjściu Mekambe też będzie się mieścił ?:D
Ciekawe...

0

@Krzych może zmienil sieć w Anglii

0

"Karkołomne zadanie zdecydowanie przerosło Oriola, który swoją grą zdecydowanie częściej irytuje niż zachwyca sympatyków Blaugrany"

Raczej pisząc newsy unikalnym powtórzeń lub zastosował inne słowa o podobnym znaczeniu. ????

2

@krzak82 Inter Miami

8

@BORO_12 pewnie Felixa oddadzą to trzeba korzystać póki jest hahaha

0

@rzbik LewandoWskim* tak btw

1

Tak na Santiago skandowali, bo oni chcą go namówić by ten fenomenalny trener objął stery królewskich :D ot tak taki bait :D

1

Nie ma co się spuszczać nad tym, to czy wypali i to czy będzie real dominował to się okaże.
PSG z mbappe w składzie dostając di marię, messiego, neymara, hakimiego itp
Też mieli zrobić rozpier.... w piłce europejskiej, a czasem mieli problem nawet w lidze francuskiej, więc wiecie...
Zobaczymy co to będzie, może Real straci na agresywności bo zmieni się trochę taktyka, może okazać się ze Vini nie będzie miał tyle miejsca dla siebie przez co straci na mocy.
Nie wiadomo, wszystko zależy od trenera, czy będzie w stanie podporządkować i ustawić tylu charakternych zawodników w szyku.

0

Aaa to dlatego laporta kazał im przegrać , by dwóch z ekipy nie dostało premii haha

0

@Visca_barca hahaha powiem Ci że nie wiem , taki spam tutaj idzie że masakra

15

Kiedyś ten klocek wypłynie i będzie w kolorze białym, fajnie jest odpychać od siebie podejrzenia zrzucając winę na kogoś innego.
Sprawa negreiry sprawia, że nikt nie kieruje podejrzeń, spojrzeń na sytuację w Madrycie.
Tam muszą używać telefonów na kart, że takie walki przechodzą i jeszcze nikt nie wpadł haha

1

@Visca_barca nie , nie dał, nie może Ci dać czegoś ktoś kto nie istnieje, to tak jakbym powiedział że kleks dał mi możliwość korzystania z wyobrazni xD takie na czasie

0

@Dillu no podejrzane coś :D chyba że jakaś impreza była nie dawno bo cancelo też bedzie tatą :D tylko nieco później ale jakies imprezki musiały być :D

2

@Trojanek23 to zapytaj go gdzie był w latach 1939-1945 ? Gdzie jest teraz? Czy aby "ojciec" nie powinien dbać o swoje dzieci ? raz rzekomo zszedł na ziemie, to niech zrobi to drugi raz i ogarnie ruskich zanim więcej z "jego" dzieci poniesię sromotną śmierć.
Który rodzic pozwala swoim dzieciom cierpieć i nic z tym nie robi.

1

@draxidox hipokryzja, a jak piątkowa impreza w Dąbrowie, bo to chyba był początek weekendu wtedy, to każdy z księży miał tam ciepłą kiełbę w ustach xD
a zwykłym ludziom zabraniają spożywać mięso :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?