RanDiFCB
Dołączył/a: czerwiec 2010
Kalisz
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@yoli wygrał MŚ chociażby
0
Ciekawe co by było, jakby Messi nie wygrał haha
2
Ronaldo lubi to XD
0
Ronaldo to tak chyba przed TV teraz paznokcie u stóp z zazdrości obgryza
0
Bonmati !!! Chociaż w kobiecej piłce Barcelona dominuje
0
iShowSpeed to ładnie porobiony koleś , ale tak pozytywnie xD
8
Hahahaha Viniciusa nagrodę fair Play hahahaha
Idąc tym tokiem kiedyś powinien ją zgarniać Gattuso, Ujfalusi, Ramos albo ooo Pepe hahahahaha
2
Real jak wygra to się będzie cieszył że wygrał z Barceloną haha pełnym składem przeciwko juvenilowi jak tak dalej będzie
0
@Serducho torres > valverde , pierwszy raz 35mln to więcej niż 100 xd
2
@Artysta9 Tchou i Camavinga są mierni, z racji że są młodzi tylko i wyłącznie ! maks 50-60 baniek
3
De Jong kosztuje tyle co Camavinga :D haha to tak jakby wycenić w tej samej cenie Mercedesa i Fiata
0
@Comentateiro Człowieku, co ty ćpiesz, może nie jest idealny, ale daję radę.
To że gra wygląda jak wygląda to wina piłkarzy. Trener daje swoje wizję, taktyki i formacje, ale jak piłkarze mają problem z wykorzystaniem tego, wdrążeniem w życie to chociaż byłby najlepszym trenerem na świecie to i tak nie dałby rady.
Sami piłkarze chcą mieć mentalność zwycięzcy.
Ekipa się zesrała od czasów Bartolomeo, który dawał kupe kasy za nic i nauczyli się leserstwa, bo i tak dostaną dobre sianko, nawet jak dostają w dupe.
4
Gdzie do LM jak wy z granadą nie potraficie wygrać
2
Pewnie , jasne , mamy jeszcze jedno miejsce wolne w szpitalu
0
Brać ! W nowym fc 24 chodzi jak strzała hahahaha
0
Kłamczuszek XD byłeś jesteś i zawsze będziesz mierny, dziękuje dowidzenia.
Moim ulubionym klubem od samego początku jest BARCA, nigdy nie załozyłbym białej ściery na siebie. Duma mi nie pozwala, nie ważne czy moja czy duma kataloni XD
16
W końcu mądra decyzja , sprzedać póki coś kosztuje, tak czy siak lepszy nie będzie, pazerny ojciec plus przerost formy nad treścią sprawi że skończy gdzieś w segunda division lub u arabów
0
To co ? Inter Miami ? XD
2
@kejdzi rzeczywiście zamyka ryj, jak nawet do pierwszego składu Brighton się nie mieści
1
@PatrychoO sama oprawa widać że już polecieli po kosztach chociaż zaoszczędzili na Fifie, bo już nie płacą za nazwę, gra kopiuj wklej z tamtego roku plus, dużo drobiazgów pozabieranych , cieszyński, włosy i inne pierdoły jeśli ktoś lubi karierę / wk/ volta , oprócz pay for win ultimate'a nic się nie zmieniło i o nic nie dbają , menu tragedia , zmiana czytelnego płytkowego menu na listę zakupowa tragedia , grywalność to samo ????
0
@geass dokładnie
0
@SelloutCrowd race to wiocha po całości :D dzisiaj macie przykład tego jak ronaldo strzelał bramkę :D tak zadymione pole karne że nie wiadomo gdzie jest bramka i czy w ogóle tam stoi bramkarz XD
0
@PatrychoO myślałem ze fifa 23 była już kiepska :D ale ta EAS FC to juz jest parodia xD
1
@MesQueUnClub96 ta eas fc 24 to tragedia jakaś xD najgorsze to jest te menu, widać , że polecieli po kosztach :D w fifie 13 już było lepsze XD z przejrzystego menu z fify 20-23 przeszli na takie dziadostwo XD
0
@Danny Gaucho ale kibice będą mówić o super formie ronaldo xD jak tam bramkarz nawet obramowania bramki nie widział :D
11
@Carlosss są jeszcze ludzie którzy gadają z sensem, jak czytam Xavi out to mi się żygać chce, będziemy zmieniać trenera co rok czy dwa jak nasza repra i ciekawe czy to wyjdzie nam na zdrowie ;) a Ci wszyscy znawcy myślą, że w rok się zbuduje mistrzowską kadrę
0
W takiej sytuacji cena spada o 80% xD bo zajmie u nas łóżko po dembele, a to nie byle jakie wyro xD
0
@mateusz33 Inigo ? xD
0
@Antajbandaj Eminem bez dwóch zdań, słuchany od najmłodszych (dopuszczalnych) lat ;)
1
Spokojnie , Barca lubi kupować zawodników kontuzjowanych, którzy pierwszy debiut mają po pół roku