2

@FCBparasiempre tu jest idealne powiedzenie, iście polskie : " dopóki nie było internetu , tylko rodzina wiedziała żeś debil"

0

@Greenalley sprzedażą * nie dawaj mu sztucznych argumentów hehe

1

Jak się czyta tę jego wypowiedź to tak jakbyśmy klepnęli jakiegoś giganta conajmniej , że pozytywny bodziec wjechał xD
Ledwo ledwo ograliśmy Osasunę która wymagająca nie jest, a do tego przy dużej dozie szczęścia

0

@swiergol2 real od zawsze jest faworyzowany , z tym nic nie zrobimy, ale kiedyś graliśmy swoje i mimo "Realnej" Primera division gdzie 80% sędziów to Madridistas, potrafiliśmy pokazać gdzie w szeregu jest miejsce białych.

0

@Rambo29 nie muszą wygrywać cały czas, tylko niech grają ładnie, bo nie zawsze da się wygrać, ale grając taką padakę bez pomysłu, to nawet nie ma wizji na to by coś osiągnąć i zdobyć

2

Gdybyśmy grali tak jak powinniśmy patrząc na lata wstecz, to jeden anulowany czy nie podyktowany karny by o niczym nie świadczył bo nie byłoby różnicy przy 4:0 czy 5:0 xD
Gramy piach, walczymy o dobry wynik nawet z bambikami z dołu tabeli...to jest smutne, że trzeba wywoływać kontrowersje wokół karnych, fauli itp żeby jakoś przeważyć szale na swoja strone.
Kiedyś oglądając Barce myślałem nie czy wygramy tylko ile, z czasem myślałem czy dzisiaj wygramy, a teraz myślę kurde będzie ciężko, byle nie przegrać.
Człowiek drży o wynik z taką almerią jak kiedyś w półfinale lub finale LM xD to jest straszne

2

Kolesiostwo jak wszędzie hehe

1

Druga sprawa , jeżeli gralibyśmy tak jak na ten klub przystało, klepałoby się na swoim podwórku wszystkich 3-4 brameczki i walczyli z dumą o LM, to nawet wspieranie realu przez sędziów by nie miała znaczenia

7

Tak czytam te wypowiedzi ludzi związanych z Realem + ta ich telewizja propagandowa i obsesyjnie zaślepieni kibice...
Kojarzy mi się to albo z Rosją Putina albo z iście nieskazitelnym rządem PIS xD

1

@Sewren122 drugi najskuteczniejszy zawodnik w klubie, nie byłem jego fanem i chyba nie będę, ale jak gra to chociaż coś się dzieje w polu karnym, bo jak statysta lewy gra to wyniki albo w plecy albo 1:0

0

@Patry10 w obecnych realiach powinniśmy się cieszyć z jakiejkolwiek wygranej haha nie zależnie od rodzaju gry, to świetny wynik, nie patrzmy na grę haha

1

Wszyscy winią Xaviego, może nie jest wybitny , ale czy to jego wina że obrona która była fundamentem jest teraz dziurawa jak ser? Przecież obrońcy wiedzą co grali i nagle zapomnieli jak to się robi? Broni ? Trzyma linie ?
U nas kadrowo leżymy, płacimy bajońskie sumy nie zależnie czy wygrywają czy nie, każdy z Was gdyby miał płacone max możliwego wynagrodzenia nie zależnie od wyrobienia 150 czy 50 % normy to 90 % z Was nie wyrobiłaby jej nawet do tej połowy wymaganej bo kasa się zgadza , a kierownik (xavi) nie goni swoich "podwładnych" do zapieprzania i jej wypełnienia

0

Szkoda że my nie wykorzystaliśmy tego potencjału Griezmana, bo Messi...
Teraz lipa

0

Trzeba zmotywować piłkarzy, a nic tak nie motywuje człowieka jak pieniądze.
Zasady jak w normalnej pracy, nie wyrabiasz normy, którą w przypadku piłkarzy jest wygranie spotkania to tracisz kasę.
Są premie za bramki etc, powinny być kary pieniężne za dopuszczenia do straty gola.
Obrońca nawalił i po premii, napastnik zmarnował "sete" i cyk po premi...
Za takie wyniki stracili by trochę kasy to by się nauczyli , a jak od razu byliby zmotywowani do pracy i starań.

2

Będzie manita do połowy masakra haha

1

W efootball czy Fifie ?

7

Oby real miał gorszy dzień haha

0

niech zapyta Messiego może go ściągnie Becks do siebie

8

Czyli za bardzo Pique nie chce powygrywać sobie w tej gierce :D

0

Taka tandeta masakra

3

Arsenal how much ? Nevermind take IT xD

7

Ja też przypominam Davida villę, ale stojąc tyłem... W cieniu... Na wolnym dniu od treningów xD

5

Nawet szkoda czytać takich wysrywow

0

Dajcie spokój z tymi 17 latkami , mamy młody skład , dawać znów bajońskie sumy za młodzików którzy nie wiadomo czy odpala w La Liga , bez sens.
Dajmy się wykazać Vitorowi, potem będziemy myśleć

0

Chyba czas się przerzucić :D w męskiej sekcji takich wyników nie było od czasów MSN chyba :D no chyba ze w plecy to tak :D

0

Jak to się mawia "Jedna jaskółka wiosny nie czyni"
Jeden lepszy mecz , nie świadczy o tym, że będzie super grał za każdym razem.
The time has come ! bye bye Roberto

0

@slayer w tym sezonie to już mnie nic nie zdziwi

2

Męczyć się z niemal spadkowiczem La Liga haha masakra kiedyś końcówce tabeli ładowało się Manitki, teraz trzepie portkami w obawie przed ewentualną przegrana haha

2

Z Girona mielismy ponad 30 sytuacji podbramkowych, niestety tam wykańcza Lewy, a to wyjaśnia już braki strzelonych bramek, Robercik stara się trafiać wszędzie tylko nie w światło bramki, mam nadzieję że podratuje morale nam Rogue bo nie widzę lepszej mozliwosci

0

@pienaar ta to naprawdę brak buskiego jest problemem, uwierzcie że z nim byłoby jeszcze gorzej haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?