5

@TR3YWAY Właśnie stwierdził, że ewentualnego samobója nie będzie świętował

0

@Rewolucja123 po "Felix i fati są bardzo podobni profilem" przestałem czytać :D
Fati egoistycznie marnuje mase akcji, Felix poza bramkami świetnie asystuje ;)
Mówienie że są do siebie podobni jest przekomiczne.
Fati do pogonienia za dobrą kasę, by za rok było na Felixa.
Proste

0

@dejwor widać, że słabo śledzisz info ;)

0

@yoli dzięki za info, obejrzałem skrót meczu i mniej więcej wiem co i jak.
Można gdzieś obejrzeć całość ? Albo będzie jakaś retransmisje gdzieś ?

9

Niech napierdziela i cieszy oczy, jak będzie musiał odejść trudno, nie ma co myśleć i przejmować się na zapas.
Nic tu tak naprawdę od nas nie zależy.
Niech ciśnie tak ostro do końca sezonu.
Może będzie chciał zostać i sam będzie naciskał na ATM by dogadali się z Barcą, bo wiadomo, że w ATM już nie pogra, więc decydujące słowo o swoim odejściu ma właśnie Felix.
Nikt go nie zmusi na odejście tam, gdzie nie będzie chciał.
Proste, a narazie bawmy się świetnie być może dzięki kolejnym "manitkom"

1

Dobrze grali? Widowisko? Z pomysłem ?
Byłem w pracy i nie miałem szansy obejrzeć

1

Za te bajońskie ceny serwisów VOD niech się nie dziwią , jakoś Prime Video można mieć za 49 zł na rok, a takie C+ żeby mieć live kanały plus filmy około 55 za miesiąc , do tego Disney+ dla dziecka , HBO 30zl na miesiąc , playery itp

8

Piękny mecz , niesamowita wygrana , zjawiskowa gra , oby nie jednorazowy przebłysk.
Do tego polska mistrzem w siatkówce, można iść dumnie spać

1

Ja pierdziele , rapha super , ale rywalizacja podnosi ich poziom, super

1

Pieeeeknie ferran , super mecz brawoooo

1

Karma karma karmaaaa , pogryzł rękę która go karmi , teraz zobaczymy jak sobie poradzi

2

@jacek905 szkoda że po sezonie nie będzie nas stać żeby ich wykupić XD

0

@Barca2022 a nie ? Wielu było tu takich co pisało że Portugalczyl po odejściu do Chelsea zatracił swoje umiejętności i że nie nadaje się do Barcy , ale wiem wiem, dzisiaj bramka i dobra gra i nagle wszyscy są jego fanami xDxD

0

@Dominikus_ no wiem wiem ... a szkoda bo w e football nie pogram

3

Pieeeeknie Felix, zamknij gęby tym hejterom

1

@judaszowe_srebrniki zrób sobie kariere zawodnika, stwórz Yamala i graj nim XD

4

Oby te face'y im porobili, w Angli wszyscy elegancko zrobieni , a w fifie 23 najlepszy był Kounde i Araujo xD podobni do siebie tak , że jakbym nie wiedział że to oni to bym się nie domyślił xD

0

@czarnatom co racja to racja xD

0

@Boro79 no lekko ;) dostać za niego chociaż tyle ile daliśmy i goodbye

4

Sprzedać Lewego w zimowym okienku, póki coś jest wart i po problemie.

1

@Macio93 Polakom cały czas nie zapłacili hahahaha

0

@Wiking88 też takie miałem podejście , żeby tylko Xavi w miare szybko przejrzał na oczy

0

@s0nar11 podobno wraca Adaś Nawalka więc wiekowo będzie podobnie heh

0

@Wiking88 nie jestem ani nie byłem nigdy fanem Lewego I Ferrana ale z tej dwójki zawsze wolalem Torresa, gdyż nie ujmując umiejętności Lewemu , Ferran jest bardziej kompletnym zawodnikiem.
Najśmieszniejsze jest tak że wielu tych którzy negowali transfer Torresa, mówili że jest drewniany etc.
To teraz po kilku dobrych meczach nagle są jego fanami i zwolennikami pierwszego składu.

4

A Ty grałeś wczoraj ? Bo jakoś nie widziałem Cię na boisku, tylko jakiegoś bolca pokroju Krychowiaka, który się wywraca przy próbie sztuczek technicznych.

6

Brawo młody, brawo Yamal :D

0

Pytanie z innej beczki, można gdzieś dostać taką polóweczke "kawa z mlekiem" jak mają nasi kapitanowie ?

0

Tragedia .. chyba jakieś jaja

5

Najlepiej wygląda ta z Lewym na ławce.

1

Serio ? Hahaha a te sytuacje naciągane z meczów prześcieradeł ? Brak karnego dla przeciwników etc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?