RanDiFCB
Dołączył/a: czerwiec 2010
Kalisz
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@TR3YWAY Właśnie stwierdził, że ewentualnego samobója nie będzie świętował
0
@Rewolucja123 po "Felix i fati są bardzo podobni profilem" przestałem czytać :D
Fati egoistycznie marnuje mase akcji, Felix poza bramkami świetnie asystuje ;)
Mówienie że są do siebie podobni jest przekomiczne.
Fati do pogonienia za dobrą kasę, by za rok było na Felixa.
Proste
0
@dejwor widać, że słabo śledzisz info ;)
0
@yoli dzięki za info, obejrzałem skrót meczu i mniej więcej wiem co i jak.
Można gdzieś obejrzeć całość ? Albo będzie jakaś retransmisje gdzieś ?
9
Niech napierdziela i cieszy oczy, jak będzie musiał odejść trudno, nie ma co myśleć i przejmować się na zapas.
Nic tu tak naprawdę od nas nie zależy.
Niech ciśnie tak ostro do końca sezonu.
Może będzie chciał zostać i sam będzie naciskał na ATM by dogadali się z Barcą, bo wiadomo, że w ATM już nie pogra, więc decydujące słowo o swoim odejściu ma właśnie Felix.
Nikt go nie zmusi na odejście tam, gdzie nie będzie chciał.
Proste, a narazie bawmy się świetnie być może dzięki kolejnym "manitkom"
1
Dobrze grali? Widowisko? Z pomysłem ?
Byłem w pracy i nie miałem szansy obejrzeć
1
Za te bajońskie ceny serwisów VOD niech się nie dziwią , jakoś Prime Video można mieć za 49 zł na rok, a takie C+ żeby mieć live kanały plus filmy około 55 za miesiąc , do tego Disney+ dla dziecka , HBO 30zl na miesiąc , playery itp
8
Piękny mecz , niesamowita wygrana , zjawiskowa gra , oby nie jednorazowy przebłysk.
Do tego polska mistrzem w siatkówce, można iść dumnie spać
1
Ja pierdziele , rapha super , ale rywalizacja podnosi ich poziom, super
1
Pieeeeknie ferran , super mecz brawoooo
1
Karma karma karmaaaa , pogryzł rękę która go karmi , teraz zobaczymy jak sobie poradzi
2
@jacek905 szkoda że po sezonie nie będzie nas stać żeby ich wykupić XD
0
@Barca2022 a nie ? Wielu było tu takich co pisało że Portugalczyl po odejściu do Chelsea zatracił swoje umiejętności i że nie nadaje się do Barcy , ale wiem wiem, dzisiaj bramka i dobra gra i nagle wszyscy są jego fanami xDxD
0
@Dominikus_ no wiem wiem ... a szkoda bo w e football nie pogram
3
Pieeeeknie Felix, zamknij gęby tym hejterom
1
@judaszowe_srebrniki zrób sobie kariere zawodnika, stwórz Yamala i graj nim XD
4
Oby te face'y im porobili, w Angli wszyscy elegancko zrobieni , a w fifie 23 najlepszy był Kounde i Araujo xD podobni do siebie tak , że jakbym nie wiedział że to oni to bym się nie domyślił xD
0
@czarnatom co racja to racja xD
0
@Boro79 no lekko ;) dostać za niego chociaż tyle ile daliśmy i goodbye
4
Sprzedać Lewego w zimowym okienku, póki coś jest wart i po problemie.
1
@Macio93 Polakom cały czas nie zapłacili hahahaha
0
@Wiking88 też takie miałem podejście , żeby tylko Xavi w miare szybko przejrzał na oczy
0
@s0nar11 podobno wraca Adaś Nawalka więc wiekowo będzie podobnie heh
0
@Wiking88 nie jestem ani nie byłem nigdy fanem Lewego I Ferrana ale z tej dwójki zawsze wolalem Torresa, gdyż nie ujmując umiejętności Lewemu , Ferran jest bardziej kompletnym zawodnikiem.
Najśmieszniejsze jest tak że wielu tych którzy negowali transfer Torresa, mówili że jest drewniany etc.
To teraz po kilku dobrych meczach nagle są jego fanami i zwolennikami pierwszego składu.
4
A Ty grałeś wczoraj ? Bo jakoś nie widziałem Cię na boisku, tylko jakiegoś bolca pokroju Krychowiaka, który się wywraca przy próbie sztuczek technicznych.
6
Brawo młody, brawo Yamal :D
0
Pytanie z innej beczki, można gdzieś dostać taką polóweczke "kawa z mlekiem" jak mają nasi kapitanowie ?
0
Tragedia .. chyba jakieś jaja
5
Najlepiej wygląda ta z Lewym na ławce.
1
Serio ? Hahaha a te sytuacje naciągane z meczów prześcieradeł ? Brak karnego dla przeciwników etc