Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Piqué zaliczył dziś asystę drugiego stopnia przekonując sędziego do zweryfikowania (zVARowania) tej sytuacji z ręką.
Asystę pierwszego stopnia zaliczył dziś VAR i świadczy to nie tylko o dużym szczęściu, ale i potwierdza w jakiej sytuacji jest obecnie drużyna. Słabo się oglądało ten mecz.
0
@mmateuz
Jeszcze druga żółta i zobaczysz ;-)
0
Póki co flaki z olejem
2
@norbi77
Gratuluję odwagi!
Pewnego razu może i trzeba zrobić tak, jak napisałeś. Mnie najbardziej irytuje szukanie na siłę Leo w momencie gdy będąc na 16-tym metrze można strzelać już na bramkę będąc w całkiem dobrej pozycji do oddania strzału. To tak trochę przez pryzmat Twojego komentarza wyglada właśnie, jakby inni musieli posłusznie szukać Messiego, tak jak to było przez ostatnie lata np. w Realu, gdy na siłę szukali Ronaldo (i jak policzy się ilość jego nieskutecznych strzałów, to można paść ze śmiechu)
Coś w tym jest na rzeczy, a do tego pewnie Bartek czujący ogień przy swoich 4-ech literach, bojący się wszystkiego, aby tylko Messi przedłużył jego żywot na stołku.
Kiedyś przyszedł Guardiola, zrobił swoje porządki z gwiazdami i odmienił drużynę całkowicie, chociaż wielu psy na nim wieszało, w szczególności po pierwszych niepowodzeniach.
Wtedy była nieco inna sytuacja, ale chciałbym, aby po pierwsze wrócił Pep, bo tylko on może ustawić Messiego na boisku tam, gdzie można go wykorzystać również w tym wieku, w którym obecnie się znajduje, jak również tylko Pep może posadzić go na ławie, albo nawet nie powołać do składu, jeśli tak uzna. Reszta będzie się bała. Dobry przykład ktoś tu dał na konto Pirlo. Można ? Można !
A teraz na uspokojenie dla wszystkich ciekawy teks na temat „hejtu” i niehejtu....
http://www.sebastianczaplinski.pl/w-prasie/kazdy-nas-hejterem/#
Pozdro!
0
@Janiama
Ale Messi wiedział, że Lahoz sędziuje i nie kombinował
3
Ja bym zdjął De Jonga, przesunął Vidala do pomocy i dał z ławki trochę świeżości w ataku
1
@Frugo100100
Tak, masz rację. Z drugiej strony tez to biorę pod uwagę, ale bardzo rzadko zawodnik dostaje czerwo w dwóch kolejnych meczach.
1
Vidala dał ze względu na Lahoza, bo ten pozwala na bardzo twardą grę.
Braithwaite w drugiej połowie dopiero.
0
@Fenelon
Szczyt dyplomacji z Twojej strony !
0
@qbarca
Minimum jedno czerwo
0
@stone80
Masz rację.
Dziękuję za Twój komentarz.
Wpis miał inny cel, dziękuję za pomoc.
Przy okazji pochwalę Semedo, co z pewnością Ci się spodoba.
0
@Jonyx
Szykowany czy nie, to na pewno trzeba go trochę zaoszczędzić na ten Real, a nie zaorać! Dobrze piszesz!
3
Jaki by nie był ten skład to i tak dużo lepszy niż skład sztabu Dudy
Fati w drugiej połowie - słusznie nie od razu!
0
@Dani13
Ja jestem sextet!
0
W miarę dobry sędzia, czasem niedowidzi, ale w razie co VAR pomoże.
Nie sądzę, aby mógł być nieuczciwy. Nie pamiętam jakiegoś bardzo złego zdarzenia z jego udziałem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@pax
Brawo! Szacun dla Ciebie, że chciało Ci się tak rzetelnie wypunktować usera „hejtnaRobertotomagia”
Denerwują mnie wszyscy Ci, co wylewają na Roberto pomyje, nie mając w swoich ocenach konkretów, tylko puste frazesy typu „drewno” itp.
Ok, powiedzmy sobie szczerze, że Roberto nie jest zawodnikiem Top of the Top, ale jest solidny, mega zaangażowany, całe serce zostawia na boisku, potrafi zmobilizować się na kluczowe mecze, walczy jak Puyol.
Jest ważnym elementem drużyny . Czasami z przyzwyczajenia gra zbyt wiele piłek do tyłu, ale z drugiej strony często świetnie okazuje się na prawym skrzydle i sporo jednak wnosi również do ataku.
Tak czy inaczej jemu też Szacun się należy, a nie hejt. Skoro kolejno trenerzy widzą go w składzie, to chyba nie jest to przypadek.
Ja mu kibicuję, tak jak i wszystkim zawodnikom. Nie rozumiem tego hejtu na Roberto.
Jeśli nie podoba mi się jakiś zawodnik z jakiegokolwiek powodu, to Ok - wolno mi mieć swoje zdanie, ale nie będę go obsmarowywać na każdym kroku. Griezmann mi nie pasuje, ale i tak mu kibicuję, bo gra u nas w końcu.
10
@Litman
Z Białymi to raczej robi zwykle „asystę”.
Odczepcie się wreszcie od niego.
Gdyby każdy zostawiał na boisku tyle serducha, co on, to Przez ostatnie kilka bylby tryplet cały czas.
2
Oby mieli jak najwiecej okazji, aby się znowu uścisnąć.
5
Zastanawiam się czy bardziej mnie wkurza oglądanie zdjęcia Bartomeu czy Tebasa
0
@raven1983
@KibicBarcy84
.... ale wina była po stronie Valverde ;-)
1
W sumie szybciej ten gol niż gdyby podyktował karnego
0
@Sheva77
No właśnie... nie dość, że 4-ech nie zmienisz, to jeszcze nie ma na kogo :-(
Ale liczę na Fatiego!
1
@Conthino1993
.... cierpliwości!
7
Pal 6 ile zarabia Messi, ale dlaczego klub płaci tak dużo Griezmannowi to ja nie rozumiem. Tzn. Poniekąd rozumiem, bo taki ma kontrakt.
Kupa szmalu za zawodnika, który nie pasuje do drużyny, a szczególnie nie pasuje Messiemu.
Gdzie sens, gdzie logika?
0
@miguel8
Chyba prędzej Griezmann jest do kitu, bo akurat Roberto mu piłkę na patelni podał.
0
Obiecujący tytuł
0
@Marcin5aa
Zły byłem i zły jestem na niego, ale już mi trochę przeszło, więc wolałbym aby wrócił.
0
@norbi77
Masz rację, tylko nie dowiemy się czy walczył czy nie, bo jest nowy w klubie i musi się najpierw wykazać, jak każdy w nowej pracy.
Kto wie czy ta dymisja Valverde nie była ustawiona w czasie właśnie ze względu na te sprawy?
A Valdek pewnie wziął kasę na odchodne za niewypowiadanie się na interesujące nas tematy.
0
@Marcin5aa
Poniekąd tak, ale drogo kosztuje ta historia