Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto teraz u Deco na live, jeszcze Gordon czy już zmiana i Silva wjechał?
1
@PatrychoO Ferrana jeszcze przeżyję. Gorzej jakby nam zabrali któregoś kapitana. A najgorzej to od razu trzech.
4
Z Griezmanem też tak płakali
0
@DJ6 nie no bez przesady, jeśli budżet to spina to Olmo zostawić. Lepiej go mieć niż nie mieć
Olmo, Fermin, Pedri, Silva, Gavi, Bernal na 3 pozycje pasuje idealnie. Dodatkowo Silva może dać odpocząć Yamalowi. Roony out.
1
@DJ6 oby jakimś fartem to de Jong odszedł a nie Olmo.
0
Bez odejść nie będzie wzmocnień w obronie poza Cancelo.
0
@RomanGroza Bernal i Gavi spokojnie to by ogarnęli a jak dojdzie Silva to już całkiem luz.
0
@Ryoumen wystarczy, że go sprzedadzą za 40 mln
0
@macio_944 a co z Fatim?
1
@tbas dlatego bo jest taki cienki i stary zagrał u Pepa praktycznie wszystko w zeszłym sezonie. Ponad 3k minut.
1
FC Barcelona płaci Anthony’emu Gordonowi 6 mln euro netto, czyli kwotę niższą niż ta, którą Real Madryt płaci matce Mbappe, 8 mln euro netto.
1
@MessiForeverTheBest zabawnie będzie jak rzeczywiście pójdzie do Hull XD
0
@Fake69 dzięki temu łatwiej mu będzie zakładać pressing bo ni będzie musiał biegać pół boiska
5
„Za dwa dni finał Ligi Mistrzów, a wszyscy i tak gadają tylko o Barçy i Gordonie.
To tylko pokazuje, jak ogromnym klubem jest Barça.”
3
@joloskyy a kluby nie mają wstydu że podpisują piłkarza na 5 lat a po dwóch chcą sprzedać
1
@Katalończyk 99 ci co grają na MŚ czyli większość wróci z wakacji dopiero na początku sierpnia
4
To się zdziwi tych kilku naszych grajków, którzy myślą, że znają angielski XD
0
"Decyzja zapadła, gigant zostanie zamknięty. Co z tysiącami pracowników?" 10 tys ludzi na bruk, kopalnia Bełchatów zostanie zamknięta. Oze sroze uśmiechnijcie się brygada hej!
https://www.fakt.pl/pieniadze/belchatow-czeka-wielka-zmiana-zamkniecie-kopalni-i-elektrowni-coraz-blizej/n20vh0d
2
Tutaj ciekawa nitka. Między innymi o tym, że Gordon nie ćwiczy wcale na siłowni hmm
0
@BorzyKrzys ale co tu jest nie tak, bo nie czaję?
0
@ArterkHD to zależy...
1
@Batys a co, jeśli Hansi jest zadowolony z obrońców?
0
@chavez Jerry Mina :)
1
@Mario96w no to wiadomo, mówimy konkretnie o Gordonie
0
@Batys Na te 3 pozycje mamy aktualnie 6 zawodników, więc nie spodziewałbym się dodatkowego transferu, chyba że ktoś odejdzie (Kounde, Araujo, Christensen)
4
@Faro do FFP nie wlicza się rata tylko kwota transferu podzielona na 5 lat.
0
@Batys w obronie jedyny transfer to będzie Cancelo
0
@BORO_12 sporo chyba zależy od tego co dalej z Ferranem - jeśli odejdzie teraz, to mogą się jeszcze zasadzić na jakąś tanią wersję typowej 9. Jeśli zostanie, ale nie przedłuży, to wtedy dopiero pewnie za rok będzie ktoś dokupiony
2
Jeśli Bayern brał na poważnie transfer Gordona, to zastanawiam się na jakiej pozycji go widzieli? 55 mln za zawodnika do rotacji z Diazem i Kane?
1
To, że Gordon po kontuzji i powrocie na ławkę cały maj nie powąchał może sugerować, że szwagry już tam coś gotowali od początku maja i Newcastle bało się go połamać