0

Kto teraz u Deco na live, jeszcze Gordon czy już zmiana i Silva wjechał?

1

@PatrychoO Ferrana jeszcze przeżyję. Gorzej jakby nam zabrali któregoś kapitana. A najgorzej to od razu trzech.

4

Z Griezmanem też tak płakali

0

@DJ6 nie no bez przesady, jeśli budżet to spina to Olmo zostawić. Lepiej go mieć niż nie mieć

Olmo, Fermin, Pedri, Silva, Gavi, Bernal na 3 pozycje pasuje idealnie. Dodatkowo Silva może dać odpocząć Yamalowi. Roony out.

1

@DJ6 oby jakimś fartem to de Jong odszedł a nie Olmo.

0

Bez odejść nie będzie wzmocnień w obronie poza Cancelo.

0

@RomanGroza Bernal i Gavi spokojnie to by ogarnęli a jak dojdzie Silva to już całkiem luz.

0

@Ryoumen wystarczy, że go sprzedadzą za 40 mln

0

@macio_944 a co z Fatim?

1

@tbas dlatego bo jest taki cienki i stary zagrał u Pepa praktycznie wszystko w zeszłym sezonie. Ponad 3k minut.

1

FC Barcelona płaci Anthony’emu Gordonowi 6 mln euro netto, czyli kwotę niższą niż ta, którą Real Madryt płaci matce Mbappe, 8 mln euro netto.

1

@MessiForeverTheBest zabawnie będzie jak rzeczywiście pójdzie do Hull XD

0

@Fake69 dzięki temu łatwiej mu będzie zakładać pressing bo ni będzie musiał biegać pół boiska

5

„Za dwa dni finał Ligi Mistrzów, a wszyscy i tak gadają tylko o Barçy i Gordonie.
To tylko pokazuje, jak ogromnym klubem jest Barça.”

3

@joloskyy a kluby nie mają wstydu że podpisują piłkarza na 5 lat a po dwóch chcą sprzedać

1

@Katalończyk 99 ci co grają na MŚ czyli większość wróci z wakacji dopiero na początku sierpnia

4

To się zdziwi tych kilku naszych grajków, którzy myślą, że znają angielski XD

/video/1?s=46

0

"Decyzja zapadła, gigant zostanie zamknięty. Co z tysiącami pracowników?" 10 tys ludzi na bruk, kopalnia Bełchatów zostanie zamknięta. Oze sroze uśmiechnijcie się brygada hej!
https://www.fakt.pl/pieniadze/belchatow-czeka-wielka-zmiana-zamkniecie-kopalni-i-elektrowni-coraz-blizej/n20vh0d

2

Tutaj ciekawa nitka. Między innymi o tym, że Gordon nie ćwiczy wcale na siłowni hmm


0

@BorzyKrzys ale co tu jest nie tak, bo nie czaję?

0

@ArterkHD to zależy...

/video/1?s=46

1

@Batys a co, jeśli Hansi jest zadowolony z obrońców?

0

@chavez Jerry Mina :)

1

@Mario96w no to wiadomo, mówimy konkretnie o Gordonie

0

@Batys Na te 3 pozycje mamy aktualnie 6 zawodników, więc nie spodziewałbym się dodatkowego transferu, chyba że ktoś odejdzie (Kounde, Araujo, Christensen)

4

@Faro do FFP nie wlicza się rata tylko kwota transferu podzielona na 5 lat.

0

@Batys w obronie jedyny transfer to będzie Cancelo

0

@BORO_12 sporo chyba zależy od tego co dalej z Ferranem - jeśli odejdzie teraz, to mogą się jeszcze zasadzić na jakąś tanią wersję typowej 9. Jeśli zostanie, ale nie przedłuży, to wtedy dopiero pewnie za rok będzie ktoś dokupiony

2

Jeśli Bayern brał na poważnie transfer Gordona, to zastanawiam się na jakiej pozycji go widzieli? 55 mln za zawodnika do rotacji z Diazem i Kane?

1

To, że Gordon po kontuzji i powrocie na ławkę cały maj nie powąchał może sugerować, że szwagry już tam coś gotowali od początku maja i Newcastle bało się go połamać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?