0

@Kgorecki2500 o widzę cię i mi się przypomniało - chapli kebab z naan. Pakistańcy takie serwują

1

@majkiii zawsze można zarobić te 2,5 bańki, czemu nie...

0

@Kibicodlat5 napisał "Marcos Sensi" chodziło o korektę literówki

6

@Agrafka nie będzie różnicy w wynikach, ale marketingowo to jest strzał w stopę - ona jest ikoną i najbardziej rozpoznawalną piłkarką na świecie, chyba nawet bardziej od Bonmati i pomimo wieku nadal dowozi piłkarsko, bo w kobiecej piłce, szczególnie takiej jak gra Barca technika i doświadczenie może wyrównać spadki w wydolności

2

@Sebaldek "bynajmniej" to nie to samo co "przynajmniej"

8

no i dobrze, Deco wyciąga wnioski

0

@MateuszDoniec Senesi*

5

ona zarabiała poniżej 1 mln za rok, prawdopodobnie coś około 700 tys. Jeśli chodziło o kasę, to trochę lipa, że Lapcio nie chciał dać jej jakiejś podwyżki za to wszystko co zrobiła i w sumie dalej robi dla Barcy.

0

@MirusAmisz Ai slop

0

@Cochise oczywiście, że w to wchodzę

0

@Lukikiki no i za chwilę wyłapiesz bana a chciałes dobrze :)

0

@MessiForeverTheBest wszystkie super

1

@Kgorecki2500 no to no Pasztuni by się na ciebie obrazili. Myślałem, że ty bardziej ogarnięty w kulinariach ;)

0

@Kgorecki2500 jak nie kebab?

2

@Cule1234 ale ich dupa piecze i dobrze

0

@Eklerek widzę, ze stary Viniciusa Jr. nawet tam gra

0

@Kgorecki2500 na talerzu i do tego naan

0

@Filipem cena wywoławcza boli, ale jakby przychodził do nas prosto z City za 60 baniek to by chyba nie miał na tej stronie przeciwników

1

@Raphinha11 trzymamy kciuki i oby to nie poszło w friend zone

5

@marcin62 ale ze nie wyślą nikogo, nawet jednego Hiszpana na MŚ nie zdarzyło się jeszcze nigdy w historii

1

@DonCarletto to twój problem

0

@DonCarletto bo to pierwszy raz w historii więc bardzo to piękne

0

@kocuur Ferran jest aktualnie warty max 20 mln

0

@urbipl Fermin przecież nie jedzie na WM

0

@LukaszFan no to jest amator. Jakiś jeden chellange miał 23 godziny na rowerze. To dalej nic nie zmienia - to jest świeżak kanapowiec i nie jeździ regularnie na rowerze tak żeby być w rytmie

0

@LukaszFan miał do tej pory jedną akcję w 2024 gdzie przejechał do Maroka 3k km w prawie miesiąc, czyli około 100 km dziennie. i to tyle. tak więc można spokojnie powiedzieć, że to całkowity amator. w wywiadach mówił, ze na codzień nie jeździ jakoś regularnie rowerem.

0

@clyde no ale to był całkiem inny wyjazd - normalnie z noclegami i bez spiny. Ja też kiedyś szedłem 500km w pielgrzymce do Częstochowy, ale to nie znaczy, że zrobiłbym to w 100 godzin bez spania

1

No i ten koleś jak powiedział tak zrobił - dojechał w dwie doby z Zakopanego do Gdańska, niezły wynik jak na amatora

0

@michal26 30%? A musi być chyba minimum 50%?

2

@Arkon Ibra żadnej szatni nie rozwalił, nie było mu po drodze z Pepem a to akurat żadna niespodzianka bo Pep to ciężki charakter i nie raz to udowadniał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?