0

@Vegeta88 mam inne zdanie

0

@maroon nö pewnie jak go zapytali to odpowiedział

2

@tomek8756 fake

1

@maroon chyba bardziej mu zależało na LM

1

"przez swój trudny charakter doskonale zapadł kibicom w pamięć"

Nic takiego na pamiętam a pamięć mam dobrą.

0

@Rupert_Haubica a chodzi ci o te miejsca pod dachem? byłem na starym i nowym stadionie i to bzdura. Na filmie on stoi za ostatnim rzędem więc jest na styk. Jak siedzisz to wszystko widzisz. Było tak na starym Camp Nou i jest teraz tak samo.

2

Czy Barca powinna zastrzec numer 9 jak Radomiak?


0

@Mazi to jest oszołom a z wiekiem takie cechy jeszcze bardziej zaczynają dominować, daję mu rok i wypad

1

@Rupert_Haubica nagrywane szerokim kątem, w rzeczywistości przecież to tak nie jest

10

60 mln plus Ferran Torres? I zostajemy bez żadnej 9?

0

2

4 lata temu ter Stegen nie miał jeszcze włosów? Wtf? Wydawało mi się, że on już za Messiego z tą nową grzywką pomykał


0

Jest i on, wraca Porque



0

@Roobo my Mine za tyle sprzedaliśmy a nie kupiliśmy XD

1

@Pedri16Future oczywiście, że dostanie takie samo pożegnanie jeśli będzie sobie tego życzył. Może bez prezydenta na murawie ale szpaler jak najbardziej. Z przemówienia raczej zrezygnuje

1

@Ptasior najbardziej to żałuję tego Ibry, że się tam koguty nie dogadały w szatni

3

@Roobo "patrząc na cenę"

Tyle to kosztował Yeri Mina XD

0

@Kubsoleon Doprecyzuję: każdy, któremu kończy się kontrakt, zagrał u nas kilka lat i jest mniej więcej w wieku emerytalnym.

0

@LukaszFan ter Stegena zwolni się za dwa lata

0

@tomek8756 ciężko honoruje się piłkarzy, którzy wymuszają odejście z klubu

1

@Rupert_Haubica edytuj i dodaj komentarz bo będzie ban

0

@FCB_dimiC przecież każdego tak żegnają jeśli wiadomo przed końcem sezonu że odchodzi

0

@ARTUR8 mógłbym Ci nie odpisywać ale mi szkoda takich jak ty nie ogarniętych. Odpal sobie cplus przez jakiś vpn i się zdziwisz że zacznie śmigać i że to nie ja pierdolę tylko ty nie masz pojęcia

1

@clyde zacznij rozróżniać legendę klubu od legendarnego piłkarza i wszystko Ci się rozjaśni

0

@ARTUR8 dostawca neta obcina ci iptv a ty płaczesz na cplus xD

2

@Popitek12 profesor X

1

@Calcium dwie całkiem różne sytuacje

2

@norbi77 czyli dziad Gaspart miał układ z dziadem Negreirą a kolejni prezydenci nie chcieli ruszać sprawy bo dziadki ich szantażowały, że szambo wybije.

6

postawił u buka na zmianę Neymara to zmiana musiała sie wydarzyć XD

4

Może toczą się jakieś rozmowy o transferze Araujo i stąd to przyspawanie do ławki w meczach o nic żeby się nie połamał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?