Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vegeta88 mam inne zdanie
0
@maroon nö pewnie jak go zapytali to odpowiedział
2
@tomek8756 fake
1
@maroon chyba bardziej mu zależało na LM
1
"przez swój trudny charakter doskonale zapadł kibicom w pamięć"
Nic takiego na pamiętam a pamięć mam dobrą.
0
@Rupert_Haubica a chodzi ci o te miejsca pod dachem? byłem na starym i nowym stadionie i to bzdura. Na filmie on stoi za ostatnim rzędem więc jest na styk. Jak siedzisz to wszystko widzisz. Było tak na starym Camp Nou i jest teraz tak samo.
2
Czy Barca powinna zastrzec numer 9 jak Radomiak?
0
@Mazi to jest oszołom a z wiekiem takie cechy jeszcze bardziej zaczynają dominować, daję mu rok i wypad
1
@Rupert_Haubica nagrywane szerokim kątem, w rzeczywistości przecież to tak nie jest
10
60 mln plus Ferran Torres? I zostajemy bez żadnej 9?
0
@Criss18Barca pizza
2
4 lata temu ter Stegen nie miał jeszcze włosów? Wtf? Wydawało mi się, że on już za Messiego z tą nową grzywką pomykał
0
Jest i on, wraca Porque
0
@Roobo my Mine za tyle sprzedaliśmy a nie kupiliśmy XD
1
@Pedri16Future oczywiście, że dostanie takie samo pożegnanie jeśli będzie sobie tego życzył. Może bez prezydenta na murawie ale szpaler jak najbardziej. Z przemówienia raczej zrezygnuje
1
@Ptasior najbardziej to żałuję tego Ibry, że się tam koguty nie dogadały w szatni
3
@Roobo "patrząc na cenę"
Tyle to kosztował Yeri Mina XD
0
@Kubsoleon Doprecyzuję: każdy, któremu kończy się kontrakt, zagrał u nas kilka lat i jest mniej więcej w wieku emerytalnym.
0
@LukaszFan ter Stegena zwolni się za dwa lata
0
@tomek8756 ciężko honoruje się piłkarzy, którzy wymuszają odejście z klubu
1
@Rupert_Haubica edytuj i dodaj komentarz bo będzie ban
0
@FCB_dimiC przecież każdego tak żegnają jeśli wiadomo przed końcem sezonu że odchodzi
0
@ARTUR8 mógłbym Ci nie odpisywać ale mi szkoda takich jak ty nie ogarniętych. Odpal sobie cplus przez jakiś vpn i się zdziwisz że zacznie śmigać i że to nie ja pierdolę tylko ty nie masz pojęcia
1
@clyde zacznij rozróżniać legendę klubu od legendarnego piłkarza i wszystko Ci się rozjaśni
0
@ARTUR8 dostawca neta obcina ci iptv a ty płaczesz na cplus xD
2
@Popitek12 profesor X
1
@Calcium dwie całkiem różne sytuacje
2
@norbi77 czyli dziad Gaspart miał układ z dziadem Negreirą a kolejni prezydenci nie chcieli ruszać sprawy bo dziadki ich szantażowały, że szambo wybije.
6
postawił u buka na zmianę Neymara to zmiana musiała sie wydarzyć XD
4
Może toczą się jakieś rozmowy o transferze Araujo i stąd to przyspawanie do ławki w meczach o nic żeby się nie połamał.