0

@Lokusekpl xD bzdura

2

@dawidlampa można dodać, że bramka R10 była w jego pierwszym meczu na Camp Nou

3

@olo_red to co ci tam twój ojciec naopowiadał albo koledzy w twojej szkole to nie ma za wiele z prawdą, więc lepiej nic nie pisać niż wyjść na debila już w tak młodym wieku

0

@Tabaluga37 no nie

0

@Salchent ale inni też grają

0

Komentarz usunięty

0

@Aureczek Martin go nawet nie dotknął

0

@graco14 bzdura

0

@BORO_12 i tak też jest. Ale Olmo wykastrowany na lewej.

0

@mordini123 Ja bym zrobił jedną przerwę -na cały październik - niech zagrają wtedy 8 meczów w reprezentacji i spokój na cały rok

0

@BORO_12 no i Gavi raczej bliżej lewego skrzydła, w sumie logiczne skoro na w składzie Gerard Martin

0

@BORO_12 Gavi pojedyńczy DM, hmm odważne, muszę to zobaczyć

0

@Nightraider Laporta by sprzedał duszę diabłu, gdyby była tylko minimalna szansa ściągnąć Leo na drugie pół sezonu 25/26 przed MŚ i przed kolejnymi wyborami na prezydenta. Także wstrzymaj konie.

3

@partymaker nie każdy wybiera karierę w Europie, jeśli celuje w pierwszą reprezentację Argentyny za powiedzmy 10 lat, to kierunek USA wcale nie jest głupi.

0

@Sulimo wiadomo, że "Mulholland Drive"

1

@mordini123 nawet dwóch nie strzelili nigdy

0

@KrychaFCB Kręcidło chyba został odstawiony od komentowania? Dawno go nie słyszałem, mkze tam w tym canal plus ktoś czyta komentarze i ma rozum

0

@escarabajo nie potrzebujemy takich komentarzy tutaj, blokuję

0

Gdzie dzisiaj mecz bo mnie sofascore coś oszukuje? Jakieś Lille skróty pokazują

1

@Rewolucja123 To nie jest typ jak Pedri tylko grajek bardziej bezpośredni, on ma przede wszystkim walić na bramę jak czuje taki moment, i na razie mu to wychodzi i to jest czepianie się z dupy i brak rozpoznania

0

W drugiej połowie Olmo za Fermina, de Jong za Pedriego. Oby Zorro ogarnął te pułapki w masce

1

@Bernard777 leży na wysokiej skarpie, dla wieśniaków z Podlasia którzy przyjeżdżali tam na pielgrzymkę wyglądało to na górę

0

@Rust_Cohle nie ma tam góry, miasto leży na wysokiej skarpie nadwiślańskiej

0

@norbi77 ty jeszcze się bierzesz na takie ustawki?

0

@norbi77 raczej chciał wybrnąć z tego, że odchodzi nie zrzucając winy na nowy zarząd z którym nie było mu po drodze.

0

@DJ6 a może nam właśnie to dało, że zostaliśmy przy pierwotnej wersji, bo nikt nie wie, czy nike w międzyczasie nie chciało pogorszyć warunków

2

@BIGCULES też mi się wydaje, że już ma wstępną umowę - w innym przypadku byłoby to spore ryzyko tak się odcinać od aktualnego klubu, bo wystarczy jakieś zerwanie więzadeł i zostaje rok bez pensji. Taki błąd popełnił kiedyś Valdes

0

@Szmulek Kamil Talaga pozdrawiam

0

@Aragorn33 gdzie ten tyłek?

0

@DJ6 jeśli już musieli kogoś kupić, to wybrali idealnie - Hiszpan, który wrócił do swojego rodzinnego miasta, okres asymilacji z drużyną nie trwał nawet 5 minut, zrozumienie swojej pozycji na boisku nie trwało nawet 5 minut, znajomość języka niemieckiego to dodatkowy plus do zrozumienia trenera, daje liczby od pierwszego występu, akurat takiego profilu środkowego pomocnika nie mieliśmy, może kiedyś stanie się nim Fermin. Jednym słowem transfer top.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?