1

@adi7adi8 live tabela to normalne ale nie drabinka kto na kogo potencjalnie trafi dwie rundy dalej

0

W ostatniej kolejce LM wszystkie mecze grają równocześnie. Ciekawe czy jest jakiś serwis, który na bieżąco będzie aktualizować drabinkę?

0

@bartekvisca po CP2077 drugi raz mniej ludzi się nabierze

0

@Commando słyszałeś o motion capture?

0

Podsumuję tak: w przyszłym sezonie nadal pierwszym kapitanem będzie Marc a na kolejnych miejscach mogą się pojawić zmiany jeśli: Araujo odejdzie, de Jong odejdzie. Zawodnicy od lat głosują na zawodników z najdłuższym stażem w drużynie i to się nie zmieni

0

@Roobo nieźle manipulujesz xD

0

@kamiVeB będzie więcej roszad. Monaco namiesza bo gra jeszcze z Interem wyjazd i z AV u siebie. Atletico gra z Leverkusen.

0

@BezglutenowyPedri Hydro Fugal w atomizerze

0

@lucas/catalan to nie jest zdjęcie tylko Photoshop

0

@konrad1661 co to parownica? Takie żelazko że stacją?

3

@karolszymek kup mu multitool leatherman albo victorinox - mała rzecz a cieszy

1

@esem91 tak, szczególnie przy asyscie do Ferrana mógł zagrać dokładniej

0

@Kuchar słabo czytasz tabelę tej nowej LM

0

@Rikidiki nie interesuje mnie co Lewy zdobędzie indywidualnie, ważne co zdobędzie drużyna.

0

@fotohobby nie, bo zostaną jeszcze dwa ciężkie mecze. Tylko zwycięstwo się liczy.

14

@Rikidiki niezła odklejka

3

@Criss18Barca mogę się mylić, ale wydaje mi się, że z Małysza konkurencja była mocniejsza

1

@Krystian1588 spróbuj znaleźć tą apke jako .apk i przerzuć na telewizor po czym zainstaluj

0

@brd42 zabraniać pisania to możesz co najwyżej twojemu staremu

0

@brd42 widać że nigdy w piłkę z sędzią nie grałeś, max orlik i kibic na kanapie

0

@regatta52 nie wnikam gdzie on pracuje, włączam mecz modlę się żeby nie on

1

@cymanski15 nie ma gorszego niż Kręcidło

1

@Filipem a ja jako opozycja do kolegów wyżej powiem, że jeśli robisz to na razie bez konkretnego celu dla fanu, to ucz się słówek

2

@michal26 niezły z ciebie manipulant

1

@blakkudium to są okolicznościowe koszulki Milanu i oni zagrają w nich jeden mecz i Puma nie ma z tym nic wspólnego

0

@wyrek tylko mEmcEn xD

0

@esem91 bo i my graliśmy dziadowsko

0

@dawidlampa W sumie to on do tyłu nic nie daje a do przodu... też nic nie daje :)

0

@Janas11224 nie ma czegoś jak zwolnienie pensji, jego pensja może jedynie zmienić podmiot wypłacający, a raczej obecnie nie ma drużyn w Europie, które chciałyby przejąć jego pensję. Ten grajek jest aktualnie wart 20 baniek, gdyby zarabiał tyle co Fati. My co najwyżej możemy go oddać za darmo i modlić się, że ktoś go weźmie i temu grajkowi i jego dziewczynie spodoba się nowy projekt. *to nie jest hejt*

0

@Sapos93 ty oglądasz mecze? To są często oczywiste spalone i nie porównuj Barcy do okręgówki, tam tam nikt nie gra na takie spalone. Nie po to obrońcy zastanawiają SKUTECZNĄ pułapkę, żeby jeszcze biec pół boiska i tracić siły i CZAS. Bo szczególnie jak gonimy wynik to szybkie przerwanie gry i wznowienie jest naszym atutem - a tracimy cenny czas, który później nie wlicza się do doliczonego czasu gry.

I to nie jest tak, że tylko jeden czy dwóch obrońców musi wracać. Cofa się cała drużyna przesuwając formacje więc zamiast wszyscy zostać na połowie przeciwnika to wszyscy wracają, przeciwnik ma czas ustawić formacje obronne na nowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?